PDA

View Full Version : سوال: ارسال ايميل با php

searcher_man
سه شنبه 30 مهر 1387, 18:05 عصر
با عرض سلام و خسته نباشيد

من ميخواهم با php محتويات يك فرم رو ايميل كنم . اين كار چگونه انجام ميشه ؟

Itist82
سه شنبه 30 مهر 1387, 19:34 عصر
سلام سوالتون قبلا هم مطرح شده، به هر حال نگاهی به این فایل بندازید

searcher_man
جمعه 03 آبان 1387, 11:31 صبح
سلام بابت فایل ارسالی ممنون ، ولی بنده یه عرض دیگه داشتم که اشتباهاً دوستان این مطلب را تایپ کردن (چون خودم وقت نداشتم ! )
به هر حال ...
بنده سوالم این است که :
چگونه می توان موارد زیر را انجام داد :
موقعی که ایمیل داره ارسال می شه ، در بالا نوشته بشه : ایمیل در حال ارسال می باشد ، لطفاً منتظر بمانید ... [یه عکس Gif هم باشه]

و زمانی که هم ایمیل ارسال شد ، پیام داده بشه که ایمیل با موفقیت ارسال شد ، این قسمت را خودم بلدم ، چون تابع mail که کار ارسال ایمیل را به عهده داره خودش دو مقدار True و Flase برمی گردونه که با یک شرط IF می توان ، پیام نهایی ، یعنی : ایمیل با موفقیت ارسال شد را می توان نمایش داد . اگه مقدوره قسمت اول را توضیح بدید ، یا یه فایل آموزشی معرفی کنید !
Mer30

yaqubian
جمعه 03 آبان 1387, 18:31 عصر
دوست عزیز
با ajax می تونی این کار رو انجام بدی.
موفق باشید

narsic
شنبه 04 آبان 1387, 00:04 صبح
سلام بابت فایل ارسالی ممنون ، ولی بنده یه عرض دیگه داشتم که اشتباهاً دوستان این مطلب را تایپ کردن (چون خودم وقت نداشتم ! )
به هر حال ...
بنده سوالم این است که :
چگونه می توان موارد زیر را انجام داد :
موقعی که ایمیل داره ارسال می شه ، در بالا نوشته بشه : ایمیل در حال ارسال می باشد ، لطفاً منتظر بمانید ... [یه عکس Gif هم باشه]

و زمانی که هم ایمیل ارسال شد ، پیام داده بشه که ایمیل با موفقیت ارسال شد ، این قسمت را خودم بلدم ، چون تابع mail که کار ارسال ایمیل را به عهده داره خودش دو مقدار True و Flase برمی گردونه که با یک شرط IF می توان ، پیام نهایی ، یعنی : ایمیل با موفقیت ارسال شد را می توان نمایش داد . اگه مقدوره قسمت اول را توضیح بدید ، یا یه فایل آموزشی معرفی کنید !
Mer30
با سلام
دوست عزیز این کار تنها با Ajax امکان پذیر هستش که با یه سرچ به منابع خیلی خوبی بر خواهی خورد .
این سایت رو ببین
http://iranagrifood.ir/
البنته هنوز نسخه آزمایشی و کامل نشده .
موفق باشید