PDA

View Full Version : سوال: رمز نگاری

seydali
چهارشنبه 01 آبان 1387, 10:12 صبح
به نام خدا
ورودی مسئله: یک ماتریس (حداکثر 25*25) از کارکترها + لیستی از کلمات (حداکثر 100 کلمه)
اطلاعات ورودي را از يک فايل با نام Input.dat بخوانید که در آن به ترتیب تعداد سطر و ستونهای ماتریس, سپس کارکترهای آن؛ و در ادامه تعداد کلمات و خود آنها آمده است.
پردازش: برنامه مربوطه بایستی هر یک از کلمات لیست را در یکی از جهات هشنگانه (عمودی رو بالا, عمودی رو به پایین, افقی به سمت چپ, افقی به سمت راست, مورب رو به بالا و مورب رو به پایین) در درون ماتریس (به صورت پیوسته) یاقته و آنها را علامت گذاری کند. توجه داشته باشید که حداقل یک کاراکنر هر کلمه بایستی جدید و بدون علامت باشد.
به عنوان مثال جدول و لیست زیر را در نظر بگیرید :
Input File : 4 BYETOAZSOILIKMJL 5 BOOK OIL BYE BALL LIST

ماتریس :

T E Y B
S Z A O
I L I O
L J M K

Words: BOOK, OIL, BYE, BALL, LIST
در مثال فوق می توانید کلمه اول را در ستون اول و سطر اول و از بالا به پایین, کلمه دوم در سطر سوم و ستون اول و راست به چپ,کلمه سوم در سطر اول و ستون اول و راست به چپ, کلمه چهارم به صورت مورب و بالا به پایین و کلمه پنجم را به صورت عمودی و پایین به بالا به ترتیب بیابید و علامت بزنید.
خروجی : بعد از پیدا کردن همه کلمات و علامت گذاری کارکنرهای آنها, کارکترهای علامات گذاری نشده به ترتیب از چب به راست و بالا به پایین جواب مسئله خواهند بود. در مثال فوق جواب مطابق زیر می باشد:
ANSWER: ZMJ
نرم افزار: برای یکسان شدن شرایط, بایستی از کامپایلر زیر برای برنامه نویسی استفاده شود.
Turbo C++ 3.0

mohaamdreza6644
پنج شنبه 14 آذر 1387, 10:35 صبح
با سلام
می خواستم بدونم این مسئله را از کجا آوردید
آیا جوابی را هم از آن دارید.

Nima NT
پنج شنبه 14 آذر 1387, 23:10 عصر
یا پیغمبر ! این دیگه چیه ؟ میشه یه کم توضیح بدی دقیقا" چی میخوای ؟؟؟؟

SamaPic
جمعه 15 آذر 1387, 11:08 صبح
با سلام خدمت دوست عزيز.
يك مقدار بيشتر توضيح بده تا اصل برنامه را متوجه بشويم.
خدانگهدار.

Exception
جمعه 15 آذر 1387, 20:59 عصر
واقعا نمیدونید چیه؟ یکی از دوستان، دوست داره بقیه براش کاراش رو انجام بدن!
سوال هم اینه:

پروژه برنامه نویسی درس طراحی الگوریتمها (http://naserasadi.ir/news2.php?id=42)

shahin_kerman
شنبه 16 آذر 1387, 13:44 عصر
من کد ++C شبیه به این برنامه رو دارم. اگر می خوای برات بفرستم؟ :لبخند:

poster
پنج شنبه 21 آذر 1387, 01:19 صبح
با سلام

هزینه اش رو بده برات اصل ویه چیزای دیگه از این کد رو برات بفرستم (در باره هزینه ehi_2007@yahoo.com)

mohaamdreza6644
دوشنبه 25 آذر 1387, 06:12 صبح
با سلام
هر کس هر چی از این پروژه می دونه خواهشاُ برای من بفرستد