PDA

View Full Version : ایجاد پروکسی سرور

MEHRADIS
چهارشنبه 01 آبان 1387, 15:05 عصر
من یه شبکه دارم که می خوام اینترنت رو در شبکه SHARE کنم. اما با ACCOUNT های مجاز. به این شکل که کامپیوترها با وارد کردن USERNAME و PASSWORD خودشون بتونن از اینترنت شبکه استفاده کنن. می خوام بدونم آیا این برنامه رو باید به صورت سرور و کلاینت بنویسم یا می شه جوری بنویسم که فقط احتیاج به نصب در سرور داشته باشه؟ در ضمن من می خوام این ACCOUNT ها رو مدیریت کنم و مثلا در آخر ماه ببینم که مثلا فلانی این ماه چقدر از اینترنت استفاده کرده.
من اصلا نمی دونم باید از کجا شروع کنم و با چی بنویسم. گویا باید از IDhttp استفاده کنم. آیا اینطوره؟
دوستان کمک کنید تا این کار رو انجام بدم. من هرچی گشتم مطلب کامل و جامعی پیدا نکردم. اینجوری دوستان هم می تونن استفاده کنن. چون این مطلب بحث بزرگی در مدیریت و پشتیبانی شبکه است.

MEHRADIS
پنج شنبه 02 آبان 1387, 08:41 صبح
بابا تورو خدا یکی راهنمایی کنه. خیلی مهمه. حتی حاضرم اگر کامپوننت خاصی لازمه بخرم.

nokhodsiah2001
پنج شنبه 02 آبان 1387, 11:19 صبح
سلام

من هم همین مشکل رو دارم فعلاً با Gameport یک جورایی حلش کردم ولی من هم دنبال کامپوننت یا سورسی ....چیزی میگردم حال به هر زبون که می خواد باشه

nokhodsiah2001
پنج شنبه 02 آبان 1387, 11:20 صبح
اگر کسی راه حلی میشناسه لطفاً بگه تا ما هم استفاده کنیم

ممنون

AlirezaBahredar
پنج شنبه 02 آبان 1387, 11:59 صبح
دوست عزیز چیزی که شما منظورتون هست یک RAS Server هست که با کمک اون بتونی هم Account ایجاد کنی هم بتونی ترافیک مصرفی هر کاربر رو مشاهده کنی.
نوشتن یکRAS Server یک پروژه هست نه یک کامپوننت که بخوای اون رو بخری.
نگاهی به این کامپوننت ها هم بنداز
http://www.torry.net/quicksearchd.php?String=RAS&Exact=Yes&Title=Yes
موفق باشی.

MEHRADIS
پنج شنبه 02 آبان 1387, 13:23 عصر
دوست عزیز ممنون از توجهت ممنونم. اما به من بگو می شه این کارو با INDY ها که کامپوننت بسیار معروف و بزرگی در دلفی هست انجام داد؟

MEHRADIS
شنبه 04 آبان 1387, 11:56 صبح
بابا یکی به من بگه بالاخره باید چیکار کنم؟ یکی می گه از COM+ استفاده کن، یکی می گه با WINSOCK می شه، یکی دیگه می گه با ASP.NET باید این پروژه رو بنویسی، یکی میگه INDY، بالاخره باید چیکار کنیم؟

mossaferin
یک شنبه 05 آبان 1387, 14:58 عصر
سلام

اگه می خوای که خودت بنویسی که از همون راه هایی که دوستان گفتند استفاده کن ولی اگه می خوای که کارت انجام بشه یه سری به سایت زیر بزن
www.allegrosurf.com