PDA

View Full Version : سوال: UpdateProgress در گالری عکس

peymannaji
پنج شنبه 02 آبان 1387, 12:06 عصر
با سلام
من یک گاری عکس درست کردم . همه کارهاش انجام شده فقط یک چیزی مونده و اونم اینه که میخوام هر thumbnail که داره لود میشه تا لود شدنش یک لودر نمایش داده بشه به کمک UpdateProgress . این کار رو نمیدونم چگونه انجام بدم . کاری که من کردم و نتیجه نداد این بود که Itemtemplate مزبوط به datalist رو ویرایش کردم و مواردی که بایند شده بود رو تو یک update panel قرار دادم و داخل اون update panle هم یک UpdateProgress استفاده کردم ...

دوستان اگر محبت کنند راهنمایی بفرمایند ممنون میشم .
با تشکر...

Aidin
جمعه 03 آبان 1387, 00:05 صبح
برای هر عکس جدا یا تا لود شدن کل عکس ها ؟

peymannaji
جمعه 03 آبان 1387, 00:11 صبح
برای هر عکس بصورت مجزا ...

m.hamidreza
جمعه 03 آبان 1387, 15:56 عصر
اینم یه نگاه کن شاید کمکت کنه:
http://www.huddletogether.com/projects/lightbox2/

peymannaji
جمعه 03 آبان 1387, 16:06 عصر
اینم یه نگاه کن شاید کمکت کنه:
http://www.huddletogether.com/projects/lightbox2/

حمیدرضا جان اتفاقا من این رو برای نمایش تصاویر بعد از کلیک بروی thumbnail ها استفاده کردم . اما مسئله اصلی اینه که خود thumbnail ها برای اینکه لود بشند یک زمانی رو سپری مکنند . میخواستم تا لود اونها یک لودر برای هر thumbnail نمایش داده بشه ... و lightbox اینجا کارساز نیست ...

m.hamidreza
جمعه 03 آبان 1387, 17:03 عصر
آهان بله! :لبخندساده:
MS AJAX های اینجوری به سایز صفحت وحشتناک اضافه میکنه! اگه بدون MS AJAX بتونی بنویسی به نظر من بهتره...

eAmin
جمعه 03 آبان 1387, 17:50 عصر
سلام.

بدون MS AJAX اگر می خوای توی گوگل domready رو سرچ کن.

peymannaji
جمعه 03 آبان 1387, 21:07 عصر
با جاوا اسکریپت خیلی دردسر داره . کدهای جاوا اسکریپتی که پیدا کردم رو باید بصورت داینامیک ایجاد کنم که به زحمتش نمی ارزه . فکر کنم باید بیخیالش بشم ... با این حال ممنون

m.yazdian
یک شنبه 03 آذر 1387, 09:36 صبح
دوست من سلام
من این کار را با جاوا اسکریپت انجام دادم .
هم از ajax سریع تر هستش هم سبکتر در ضمن اجرای اون هم بسیار از ajax راحت تره!!!

بیشکر سعی کنید اگر نشده من در خدمتمم.

peymannaji
یک شنبه 03 آذر 1387, 22:28 عصر
دوست من سلام
من این کار را با جاوا اسکریپت انجام دادم .
هم از ajax سریع تر هستش هم سبکتر در ضمن اجرای اون هم بسیار از ajax راحت تره!!!

بیشکر سعی کنید اگر نشده من در خدمتمم.

سلام دوست عزیز با توجه به زمان محدودی که داشتم تمام سعیم رو کردم واقعا نتونستم دیگه ... اگر کمک بفرمائید ممنون میشم ...

peymannaji
دوشنبه 04 آذر 1387, 18:14 عصر
ببینید برای نمایش تصویر بعد از کلیک از lightbox استفاده شده که به اون کاری ندارم من میخوام در هنگام لود صفحه برای هر thumbnail یک لودیمگ بیاد ...

alishirazi
دوشنبه 04 آذر 1387, 22:39 عصر
شما کل datalist رو توی updatepanel قرار بده و updateprogress و فایل gif مورد نظرتم بزار توی updatepanel درست میشه.
ساده ترین راه اینه، من جاوا اسکریپتی کار کردم، از خود updatepanel استفاده کردم، حتی Core Ajax رو خودم با جاوا اسکریپت نوشتم، اون کارها حال میده اما وقت می خواد.
موفق باشی.