PDA

View Full Version : باز کردن acrobat reader در داخل برنامه

MNosouhi
پنج شنبه 02 آبان 1387, 19:10 عصر
با سلام
میخام خود نرم افزار acrobat reader را در داخل فرم باز کنم . یعنی فرم اصلیم رو بصورت MDIFormتعریف کنم و نرم افزار acrobat reader بصورت یک MDIChild باز بشه.
با تشکر .

reza_Nazem
پنج شنبه 02 آبان 1387, 23:13 عصر
ببین مفهوم سوالت زیاد برای من روشن نیست .. چرا می خوای دقیقا خود اکروبات باز بشه . چرا تو فرم برنامه ات فایل های pdf رو باز نمی کنی؟

MNosouhi
پنج شنبه 02 آبان 1387, 23:26 عصر
چون میخام از همه امکانات اون نرم افزار استفاده کنم ، اگر بخوام توی فرم بزارم ، اونوقت باید یه toolbar هم برای اون طراحی کنم که وقت گیر میشه ، مشتری اینطور خاسته .

vcldeveloper
جمعه 03 آبان 1387, 07:59 صبح
OleContainer

reza_Nazem
جمعه 03 آبان 1387, 12:20 عصر
دوست عزیز هم از راهنمایی اقای علی کشاورز می تونی استفاده کنی و هم من خودم شخصا از ocx اکروبات استفاده می کنم که امکان تغییر ابعاد ، حرکت بین صفحات ، جستجو و امکانات ابتدایی رو که لازم باشه بهت میده فقط منو اصلی مخفی است بازم کاربر رو لنگ نمی زاره امتحانش کن

اینم اسم ocx من ورژن 7 اکروبات رو دارم

adobe acrobat 7 browse Control Type Library

MNosouhi
شنبه 04 آبان 1387, 09:08 صبح
OleContainerوقتی از OleContainer استفاده کنم بهم نوار ابزار آربات ربدر رو نمیده ، راهی برای استفاده از انوار ابزارش هم هست؟

امکان تغییر ابعاد ، حرکت بین صفحات ، جستجو و امکانات ابتدایی رو که لازم باشه بهت میده
نمونه ای داری؟

reza_Nazem
شنبه 04 آبان 1387, 10:50 صبح
منظورم ocx بود تو سایت search بزن یک سری مطالب به درد بخور هست

MNosouhi
شنبه 04 آبان 1387, 12:35 عصر
اسم فایل ocx چیه ؟ من روی کامپیوترم AcroPDF.dll رو پیدا کردم که ظاهرا فایل مورد نظر نیست .
در ضمن ظاهرا برای کار با داب ریدر adobe reader sdk هم هست . کسی از اون اطلاع نداره؟