PDA

View Full Version : نمایش اطلاعات چند table در یک gridview

a_mehdizadeh
پنج شنبه 02 آبان 1387, 23:12 عصر
سلام دوستان
من یه مشکل دارم که باید هر چه زودتر حلش کنم اگه کمکم کنید ممنون می شم مشکلم اینه که من یه کتابخونه دارم که می خوام یک عنوان رو در تمامی منابع کتابخونه ام مثل کتاب ،مجله ،مقاله و.. جستجو کنم و نتیجه رو در یک gridview نمایش بدم اما نمی دو نم وقتی که هر کدوم از این منابع table مخصوص به خودشون رو دارن چطور می تونم این کار رو انجام بدم و نام و نوع تمامی منابع یافت شده رو چطور در یک gridview قرار بدم. :متفکر:

shahab_ksh
جمعه 03 آبان 1387, 00:51 صبح
من یه مشکل دارم که باید هر چه زودتر حلش کنم اگه کمکم کنید ممنون می شم مشکلم اینه که من یه کتابخونه دارم که می خوام یک عنوان رو در تمامی منابع کتابخونه ام مثل کتاب ،مجله ،مقاله و.. جستجو کنم و نتیجه رو در یک gridview نمایش بدم اما نمی دو نم وقتی که هر کدوم از این منابع table مخصوص به خودشون رو دارن چطور می تونم این کار رو انجام بدم و نام و نوع تمامی منابع یافت شده رو چطور در یک gridview قرار بدم.

راهش تلفیق جداول در Sql هستش در بخش مربوطه سرچ بفرمایید به جواب می رسید

kezack
جمعه 03 آبان 1387, 06:54 صبح
دوست خوب فکر کنم در همین فروم یکی از دوستان همین سوال رو کرده بود .. یک سرچ بزن توی همین فروم

a_mehdizadeh
جمعه 03 آبان 1387, 15:02 عصر
دوست خوب فکر کنم در همین فروم یکی از دوستان همین سوال رو کرده بود .. یک سرچ بزن توی همین فروم

با سلام اگه منظورتون لینک زیر هست باید بگم من که چیزی نفمیدم خود سوال کننده هم فکر نمی کنم به جوابشون رسیده باشند اگه شما چیزی سر در اوردید ممنون میشم به من هم بگید.
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=71606&highlight=%DA%86%D9%86%D8%AF+table+gridview

kezack
جمعه 03 آبان 1387, 21:33 عصر
منظورم این بود
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=125166&highlight=dataTable
ولی فکر کنم همون کاری که دوستمون shahab گفته انجام بدی بهتر باشه

sahele_sheni
شنبه 04 آبان 1387, 23:25 عصر
دوستان من یه مشکلی توی همین موضوع دارم ...
توی DB سه تا Table دارم که داخل این جدول ها 2 فیلد NameFamily و Mobile دارم ....
کاری که میخوام انجام بدم اینه که توی یه DropDownlist جدول مورد نظر انتخاب بشه و فیلدهای ذکر شده از جدول انتخابی توی GridView دیده بشه .... !

sahele_sheni
یک شنبه 05 آبان 1387, 17:47 عصر
کسی نمیدونه چکار باید انجام بدم !؟

Saber_Fatholahi
دوشنبه 06 آبان 1387, 19:33 عصر
خوب دوست من شما باید یه کد داینامیک بنویسی به طوری که با توجه به انتخابت یکی از دستورات select اجرا کرده و نتیجه را به گرید ویو بایند کنید