PDA

View Full Version : کمک در باره نحوه آوردن AxMediaplayer در برنامه !

yasha_162000
جمعه 24 مهر 1383, 18:08 عصر
سلام
من یک برنامه دارم که توش از axmedaplayer استفاده کرده حالا وقتی من در می خوام از این axmediaplayer استفاده کنم میرم رو Toolbox کلیک سمت راست می کنم و customize Toolbox رو انتخاب میکنم ولی تو پنجره customize toolbox رو هر چی می گرم mediaplayer نداره و زمانی هم که میخوام با دکمه browse این mediaplayer رو اضافه کنک این پیام رو میده .... :cry:

این در باره استفاده از winsockArra هم هست لطفا من رو راهنمایی کنید فک کنم اصلا یک راه یگه برای استفاده از این چیزا باشه
:cry:

علیرضا مداح
دوشنبه 27 مهر 1383, 20:24 عصر
سلام .

من یک برنامه دارم که توش از axmedaplayer استفاده کرده حالا وقتی من در می خوام از این axmediaplayer استفاده کنم میرم رو Toolbox کلیک سمت راست می کنم و customize Toolbox رو انتخاب میکنم ولی تو پنجره customize toolbox رو هر چی می گرم mediaplayer نداره و زمانی هم که میخوام با دکمه browse این mediaplayer رو اضافه کنک این پیام رو میده ....

بعد از وارد شدن به پنجره Customize Toolbox میبایست وارد برگه COM شده و در لیست ظاهر شده گزینه Windows Media Player را تیک بزنید و سپس بر روی دکمه OK کلیک نمایید .

yasha_162000
سه شنبه 28 مهر 1383, 22:37 عصر
سلام اقا دمت گرم اینو پیدا کردم تو همون لیست اولی بود خوب ندیده بودم
ولی این winsockArrya چی کار کنم نیستش البته من فقط viual besic.net رو نسب کردم مکنه از اون باشه
در ضمن componente مجانی کسی واسه رقص نور سراق نداره