PDA

View Full Version : سوال: چگونه دیتابیس را کد کنیم ؟

scarce
شنبه 04 آبان 1387, 17:44 عصر
با سلام
ببخشید کسی می تونه راهنمایی کنه که چگونه یک دیتابیس اکسس را قفل کنم که کسی نتونه ویرایش محتویات داخل دیتا بیس رو نبینه ؟
راستی دیتابیس اکسس تا چه اندازه ای ظرفیت داره ؟

l3ai3ak
شنبه 04 آبان 1387, 18:13 عصر
شما با استفاده از نرم افزار Access دیتا بیس رو باز کن و اونجا امکان SetPassword وجود داره ولی به راحتی هم توسط نرم افزار های Access Password Recovery پسورد فایل دیتابیس شما رو می تونند به دست بیارن زیاد به اون پسورد اعتماد نکن .
در رابطه با تعداد رکوردهای دیتا بیس Access باید بگم که نسبت به نسخه های اون فرق می کنه ولی اگر از نسخه 2003 به بعد رو استفاده کنی فکر نکنم به LIMIT بتونی برسونی .

mpmsoft
یک شنبه 05 آبان 1387, 09:21 صبح
دوست عزیز هم قفلی یک کلیدی داره

به نظر من وقتتو برای این منظور هدر نده

مهران رسا
یک شنبه 05 آبان 1387, 12:55 عصر
سلام .
با استفاده از برنامه می تونید Database مورد نظرتون رو Code کرده تا جز شما هیچکس نتونه به اون دسترسی داشته باشه .
پیدا کردن کلید ، برای چنین قفلی هایی هر چند غیر ممکن نیست ولی به این سادگی ها هم نیست .

http://irapic.com/uploads/1225019946.jpg

mpmsoft
یک شنبه 05 آبان 1387, 14:19 عصر
دوست عزیز فرض کنید که برنامه باز هستش و خیلی راحت یکی میاد و از روی بانک Decode شده باز مونده یک کپی می گیره. یا یکدفعه کامپیوتر رو ریست می کنه

پس خیلی راحت تر از اینکه فکرشو بکنی به اطلاعات دسترسی پیدا می کنه

این روش به نظر من اصلا مناسب نیست

مهران رسا
یک شنبه 05 آبان 1387, 16:56 عصر
دوست عزیز فرض کنید که برنامه باز هستش و خیلی راحت یکی میاد و از روی بانک Decode شده باز مونده یک کپی می گیره. یا یکدفعه کامپیوتر رو ریست می کنه

پس خیلی راحت تر از اینکه فکرشو بکنی به اطلاعات دسترسی پیدا می کنه

این روش به نظر من اصلا مناسب نیست

بله . اگر بانک Decode شده رو جلوی چشم کاربر ایجاد کنید نباید بیشتر از این هم انتظار داشته باشین ...