PDA

View Full Version : آیا امکان نمایش محتویات یک فیلد بصورت ستاره می باشد.

alivafadarpour
یک شنبه 05 آبان 1387, 09:00 صبح
سلام دوستان .
آیا امکان نمایش محتویات یک فیلد بصورت ستاره می باشد.
ممنون

amin_alexi
یک شنبه 05 آبان 1387, 10:53 صبح
سلام
اگه درست فهميده باشم چي مي خواي ...

Select UserName,'******' AS Pass From Users
اين اطلاعات فيلد Pass رو به صورت '******' نشون ميده .

alivafadarpour
یک شنبه 05 آبان 1387, 11:17 صبح
دوست عزیز من یک table با فیلدهای name char(40 , code int دارم .اگر کسی آنرا در محیط sql server باز کرد محتویات ستون (فیلد ) code بصورت ****** نمایش داده شود

s.k711
یک شنبه 05 آبان 1387, 12:08 عصر
دوست عزیز من یک table با فیلدهای name char(40 , code int دارم .اگر کسی آنرا در محیط sql server باز کرد محتویات ستون (فیلد ) code بصورت ****** نمایش داده شود

سلام ، نميدونم منظورتون را درست فهميدم!
شما ميخواين اطلاعات را به صورت ستاره ذخيره كنيين تا كسي نبينه؟ بعد چه جوري بازيابيش ميكنين؟
اگه ميخواين اطلاعات به صورت ستاره نمايش داده بشه كه بستگي به زبان و برنامه مورد استفادتون داره.
اگه ميخواين كسي نبينه و متوجه code نشه چرا از الگوريتم هاي Hash استفاده نميكنين.

alivafadarpour
پنج شنبه 09 آبان 1387, 12:35 عصر
دوست عزیز ممکن الگوریتم hash بیشتر توضیح دهید.

s.k711
پنج شنبه 09 آبان 1387, 14:06 عصر
دوست عزیز ممکن الگوریتم hash بیشتر توضیح دهید.

سلام.
براي استفاده از الگوريتم هاي Hash بايد به زبان برنامه نويسي مورد استفادت رجوع كني.
در اونجا ميتوني با syntax هايي كه تعبيه شده متن مورد نظرت را با استفاده از همون الگوريتم ها تغيير بدي و در DB ذخيره كني.
و الگوريتم Hash : اين الگوريتم مقدار موردنظرت را ميگيره و با استفاده از كد خودش اون را به كاركترهاي ديگه اي كه قابل بازيابي نيست تبديل ميكنه منظورم از قابليت بازيابي اينه كه بعدا اگه اون مقدار را بخاي بفهمي چيبوده مشكله.
بيشترين استفاده از الگوريتم هاي Hash در برنامه هاي تحت وب است و براي Login كردن كاربران (كلمه عبورشان) استفاده ميشه.
اگه تو همين انجمن و يا google و يا codeproject سرچ كني مطالب بهتر و كاملتري به دست مياري.
:لبخندساده:

sheitoonbala
پنج شنبه 09 آبان 1387, 21:01 عصر
سلام
برای پنهان کردن مقادیر فیلدهای مهم در table بهترین راه استفاده از encryption در SQL SERVER است.
موفق باشید ...

alivafadarpour
دوشنبه 13 آبان 1387, 08:08 صبح
دوست عزیز ممکن encryption در sql server را توضیح دهید