PDA

View Full Version : کار با کامپوننت MCORE برای ارسال SMS

مهدی رحیم زاده
یک شنبه 05 آبان 1387, 23:15 عصر
سلام
من این کدها رو برای برقراری ارتباط با مودم نوشتم اما جواب نمیده !!!!
در صورتی که همین کد ها روی Demo همین Mrore داره جواب میده . شما میدونید دلیلش چیه . میگه نمیتونی از نوع int برای BuadRate استفاده کنی .
اینک کد ها :

objSMS.BaudRate = System.Int32.Parse(BaudRatecomboBox.Text);
objSMS.DataBits = System.Int16.Parse(DataBitcomboBox.Text);
objSMS.Parity = ParitycomboBox.Text.Substring(0, 1);
objSMS.StopBits = StopBitcomboBox.Text;
objSMS.PIN = PintextBox.Text;
objSMS.DisableCheckPIN = PincheckBox.Checked

مهدی رحیم زاده
دوشنبه 06 آبان 1387, 21:50 عصر
این درست شد حالا سه تاسوال دیگه دارم :
1- کامپوننت Mcore در هر دقیقه چند تا SMS ارسال می کنه ؟؟؟؟؟؟
2-کامپوننت دیگه ای هست که با سرعت بیشتری این کار رو انجام بده (ارسال SMS) ؟ اگه آره اسمش چیه ؟
3- برای گوشی موبایل مشکلی پیش نمیاد که حد اقل 10000 تا SMS رو پشت سر هم و بدون وقفه ارسال کنه ؟؟؟
راستی کسی کرک این کامپوننت Mcore رو نداره ؟؟؟؟
با تشکر

ali_kolahdoozan
دوشنبه 06 آبان 1387, 22:00 عصر
به درد نمی خورد کلا . خودت با دستورات At کار کنی آبرو مند تر است

مهدی رحیم زاده
سه شنبه 07 آبان 1387, 00:08 صبح
به درد نمی خورد کلا . خودت با دستورات At کار کنی آبرو مند تر است
میشه دلیلش رو بگید . این که کار باهاش ساده و راحته.

ali_kolahdoozan
سه شنبه 07 آبان 1387, 06:54 صبح
کند است . مدیریت همه چیز دست شما نیست . خیلی امکانات رو نداره . مثلا ارسال تصویر و ... نداره . باز هم تاکید میکنم کند است . اما آره برای تنبل بازی عالی است . دیگر هم توضیح نمیدم دوست داری برو باش کار کن . اما اگر برنامت منطبق بر sms است بعدا مبینی که نسبت به بقیه برنامه ها ضعف خواهی داشت . باز Kylix یه چیزی .

مهدی رحیم زاده
سه شنبه 07 آبان 1387, 15:45 عصر
ممنون بابت توضیحاتتون . آره برنامه کلا با SMS کار می کنه . یعنی تو حالت معمول باید از حد اقل 10000 تا SMS تا رقم های خیلی بالا تر رو بدون وقفه ارسال کنه . بهترین راه رو میشه به من معرفی کنید ؟
من قبلا کلی در مورد ارسال و دریافت SMS جست و جو کرده بودم و بهترین چیزی که دوستان معرفی کردن همین Mcore بود . که اونم شما می گید ...
بازم ممنون.چون مثل همیشه راهنمایی های به موقع می کنید تا بعد ها دچار مشکل نشم .

ali_kolahdoozan
سه شنبه 07 آبان 1387, 18:31 عصر
برید سراغ دستورات at - ظرف چند روز کارتون راه می افته . mcore میدانید برای چی خوب است ؟ مثلا یک نرم افزار دارید گاهی سالی ماهی 5 تا sms میخواهند باهاش بفرستند
1000 تا sms متن نسبتا طولانی و فارسی نزدیک 1 روز با mcore طول میکشه

man4toman
سه شنبه 07 آبان 1387, 18:40 عصر
mCore زیاد جالب نیست.
Kylix و ActiveXperts خیلی بهترن.

مهدی رحیم زاده
چهارشنبه 08 آبان 1387, 12:34 عصر
برید سراغ دستورات at - ظرف چند روز کارتون راه می افته . mcore میدانید برای چی خوب است ؟ مثلا یک نرم افزار دارید گاهی سالی ماهی 5 تا sms میخواهند باهاش بفرستند
1000 تا sms متن نسبتا طولانی و فارسی نزدیک 1 روز با mcore طول میکشه
من دستورات AT رو پیدا کردم و نحوه کار باهاشونو هم تقریبا یاد گرفتم حالا مسئله ای که پیش میاد اینه که مودم من Text رو پشتیبانی نمی کنه و فقط UPD رو پشتیبانی می کنه . چطور باید یک بسته UPD رو ایجاد کنم .
برای ارسال SMS با دستورات AT باید بسته UPD رو تشکلی داد ، درسته دیگه ؟ این چیزیه که من تا حالا فهمیدم اگر نه میشه راهنمایی کنید .
بازم ممنون

ali_kolahdoozan
چهارشنبه 08 آبان 1387, 17:54 عصر
برید یه بخش برنامه نویسی موبایل هست

مهدی رحیم زاده
چهارشنبه 08 آبان 1387, 20:51 عصر
من که پیدا نکردم ، میشه شما لینکشو بزارید اینجا؟

مهدی رحیم زاده
پنج شنبه 09 آبان 1387, 13:27 عصر
چی شد ، چرا کسی لینک معرفی نمی کنه . من لنگ این موندم .
خودم هم چیزی پیدا نکردم .

armin00
یک شنبه 20 فروردین 1396, 13:13 عصر
سلام
activexpert رو دانلود کردم کامپوننت اس ام اس اش رو ولی تریال هست و 30 روز فرصت داره سوالم اینه که اگر من قبل از پایان رسیدن 30 روز برنامه رو بنویسم و کامپایلش کنم فایل خروجی من حتی بعد از اتمام 30 روز کار میکنه یا فایل خروجی هم بعد از 30 روز ارتباط پیدا نمیکنه با کامپوننت؟ و اینکه نسخه کاملشو از کجا میشه تهیه کرد؟ چون اون سایت انگلیسی هست و نیاز داره به vısa card...:افسرده: