PDA

View Full Version : سوال: ListBox AddItem

dadsara
دوشنبه 06 آبان 1387, 14:05 عصر
سلام
در فرم شماره 3 نمونه ضمیمه چگون می توان بعد از زدن کلید مقدار تکس باکس ها در لیست اضافه شود
( لیست باکس به جای بایند نیست )

مهدی قربانی
سه شنبه 07 آبان 1387, 14:53 عصر
سلام
در فرم شماره 3 نمونه ضمیمه چگون می توان بعد از زدن کلید مقدار تکس باکس ها در لیست اضافه شود
( لیست باکس به جای بایند نیست )

سلام
همونطور كه مي دونيد براي اين منظور شما بايد از Row Source ليست باكس بهره بگيريد و خوب براي اينكه مقدار اضافه شده به ليست باكس بايد بصورت دائم ذخيره بشه اجباراً براي ذخيره مقادير مورد نياز در Row Source نياز به سوئيچ كردن نما به حالت ديزاين هست تا مقادير جديد بطور دائم ذخيره بشن بناباين در اين نمونه از يك فرم واسط براي اين منظو استفاده شده كه وظيفه ش گرفتن مقادير و بعد تغيير نماي فرم اصلي به ديزاين و ذخيره در Row Source ليست باكس و نهايتاً باز كردن مجدد فرم3 در نماي نرمال هست به كدنويسي هاي انجام شده در هر دو فرم توجه كنيد .

dadsara
سه شنبه 07 آبان 1387, 15:17 عصر
سلام
جناب آقای قربانی ضمن تشکر از زحمات جنابعالی ، هدف من این نیست که اطلاعات بعد از باز و بسته شدن فرم در لیست باکس ذخیره بشن . فقط می خواهم تا زمانی فرم باز است اطلاعات درون لیست باکس باشند و در صورت بسته شدن اطلاعات از بین بروند .
( در صورتی که نیاز به ذخیره شدن اطلاعات باشد می توانم با استفاده از یک تیبل موقت temp آنها را ذخیره کنم )
- آیا می شود در این حالت ( بدون نیاز به ذخیره شدن ) از راه راحت تری استفاده نمود ؟

مهدی قربانی
سه شنبه 07 آبان 1387, 16:21 عصر
سلام
البته كه ميشه اگر در پست اول فرموده بوديد خيلي زودتر پاسخ مي گرفتيد من خودم چون تابحال موردي مشابه نمونه قبلي تجربه نكرده بودم اين مدت زمان صرف شد
نمونه خدمت شما :