PDA

View Full Version : VCLSkin براي VB6

mojtaba_z
سه شنبه 07 آبان 1387, 15:03 عصر
سلام
كامپوننت VCLSkin براي VB6 هم وجود داره ؟ نسخه كامپوننت كه براي Delphi طراحي شده رو دارم ولي ميخوام براي VB6 استفاده كنم. يا اگه كامپوننتي مانند اون براي VB6 سراغ دارين معرفي كنيد.يعني كامپوننتي ميخوام كه مثلا با قرار گرفتن روي فرم ويا تنظيم اوليه مثلا روي فرم اصلي ، تمامي فرم ها و كامپوننت هاي داخل اون رو به Skin تنظيم شده تبديل كنه. (چ.ن برانه من قبلا طراحي شده و حالا ميخوام ظاهر اون رو بكلي عوض كنم)

Black_Strom
چهارشنبه 08 آبان 1387, 13:57 عصر
داداش من skin crafter آخرین نسخشا کرک کردم - اما فروشیه - بگرد شاید کرک شدشا پیدا کنی توپه توپه
برنامه های دیگه ای مثل :
active skin
active splash
vb skinner
هستن اما به پای خود skin crafter عمرا برسن ...

mojtaba_z
شنبه 11 آبان 1387, 12:32 عصر
سلام آيا اين كامپوننت Skin Crafter خصوصيتي كه گفتم رو داره :

كامپوننتي ميخوام كه مثلا با قرار گرفتن روي فرم ويا تنظيم اوليه مثلا روي فرم اصلي ، تمامي فرم ها و كامپوننت هاي داخل اون از جمله ليبل ها رو به Skin تنظيم شده تبديل كنه

mojtaba_z
دوشنبه 13 آبان 1387, 13:32 عصر
كسي از Skin توي برنامش استفاده نميكنه ؟!!!

mojtaba_z
چهارشنبه 15 آبان 1387, 16:30 عصر
يعني يك برنامه اي كه از قبل نوشته شده رو نمي تونيم روش Skin بزاريم ؟! و بايد تك تك كامپوننت هاي استفاده شده رو با كامپوننت هاي Skin عوض كنيم ؟

mpmsoft
چهارشنبه 15 آبان 1387, 16:45 عصر
دوست عزیز استفاده از Skin برای برنامه های حرفه ای کاربرد نداره و ضعف یک برنامه نویس رو نشون می ده

من پیشنهاد می کنم از فکرش بیا بیرون خیلی کنترلهای بهتری هست که Skin نیست

مثل : Xtreme Suite Pro ActiveX 12.0.0
کنترلی مشابه Office 2007
به نمونه کد دفترچه تلفنی که در امضاء بنده هست نگاه کن از این ابزار استفاده کردم

mojtaba_z
یک شنبه 19 آبان 1387, 16:37 عصر
سلام
من Xtreme Suite Pro ActiveX رو دانلود و نصب كردم. دقيقا همون كاري كه ميخواستم رو انجام ميده. فقط يك سري ايراد داره و اون اينه كه منو هاي بالاي پنجره رو حذف كرده و فكر كنم با زبان راست به چپ مشكل داره. براي حل اين مورد بايد چكار كرد ؟

mojtaba_z
سه شنبه 21 آبان 1387, 17:34 عصر
آقاي mpmsoft
اگر امكان داره نظرتون رو در مورد مشكل منو ها و زبان راست به چپ برنامه پيشنهادي خودتون بيان كنيد.

mojtaba_z
شنبه 25 آبان 1387, 07:22 صبح
راه حل ؟؟؟