PDA

View Full Version : سوال: تست خوان

vahid_d_0101
سه شنبه 07 آبان 1387, 16:11 عصر
سلام بچه ها ببخشید دوباره مزاحم شدم
یه چندتا برنامه دیدم که برگه تست را توی اسکنر میزاشتن و بعد از اسکن کردن برگه نوشته ها و جاهایی که علامت زده شده بود را توی برنامه تو یه تکستباکس های مختلف نشون میداد یعنی یه تست باکس داشت که نامی که نوشته شده بود را توی اون لود میکرد بعد برای هر سوال هم 8 تا تکستباکس داشت که هر کدوم از اونایی که توی برگخ علامت زده بودیم را توی تکست باکس سیاه میکرد .
چو بعد نمره میداد
من چندتا راه پیدا کردم ولی نمیتون باهاش کار کنم یکی از این راه ها که تو همین سایت بود دیدم باید پیکسل به پیکسل عکس را میخوندیم و اونو کارهایی که میخواستیم را انجام بدیم ولی من خیلی نتونستم با این روش کار کنم از بچه ها کسی اگر میتونه کامل توضیح بده خیلی ممنون میشم
اگر سورس بزارید که یه دنیا متشکر میشم:خجالت::خجالت:

Armin060
سه شنبه 07 آبان 1387, 16:17 عصر
منم دنبال اين سورس هستم.

اگر كسی بزاره من هم ممنون ميشم....

r0ot$harp
سه شنبه 07 آبان 1387, 21:32 عصر
سلام بچه ها ببخشید دوباره مزاحم شدم
یه چندتا برنامه دیدم که برگه تست را توی اسکنر میزاشتن و بعد از اسکن کردن برگه نوشته ها و جاهایی که علامت زده شده بود را توی برنامه تو یه تکستباکس های مختلف نشون میداد یعنی یه تست باکس داشت که نامی که نوشته شده بود را توی اون لود میکرد بعد برای هر سوال هم 8 تا تکستباکس داشت که هر کدوم از اونایی که توی برگخ علامت زده بودیم را توی تکست باکس سیاه میکرد .
چو بعد نمره میداد
من چندتا راه پیدا کردم ولی نمیتون باهاش کار کنم یکی از این راه ها که تو همین سایت بود دیدم باید پیکسل به پیکسل عکس را میخوندیم و اونو کارهایی که میخواستیم را انجام بدیم ولی من خیلی نتونستم با این روش کار کنم از بچه ها کسی اگر میتونه کامل توضیح بده خیلی ممنون میشم
اگر سورس بزارید که یه دنیا متشکر میشم:خجالت::خجالت:

منم دنبال اين سورس هستم.

اگر كسی بزاره من هم ممنون ميشم....

دوستان من خیلی وقت رو این پروژه دارم کار می کنم .

به نتایج زیادی رسیدم . پروژه انشاالله تموم شد با عرض شرمندگی فقط می تونم عکس برنامه رو بزارم .

در ضمن روش های زیادی واسه این کار هست که تنها نکته ای که باید بهش توجه بشه اینه که اولا برگه باید کاملا سیاه سفید اسکن بشه . در ضمن باید برنامه اونقدر انعطاف داشته باشه که ورق از هر سمتی داخل اسکنر شد برنامه تشخیص بده و طبق اون برگه را تصحیح کند .

باتشکر احسان

vahid_d_0101
سه شنبه 07 آبان 1387, 21:53 عصر
خوب اقا احسان برنامه را نمیتونید بزارید حرفی نیست میتونید بگید از چه روشهایی باید استفاده کنیم در ضمن برای این که برگه بالا و پایین معلوم بشه کار زیاد سختی نیست اگه شما پیکسل پیکسل کارکنید میتونید بالای برگه یه نقطه سیاه معرف سر برگه بزارید هیچ کاری نداره فقط بگید از چه روشهایی میسشه استفاده کرد اگه بتونید یه کدهای کوچولویی هم بزارید خیلی خیلی خوب میشه اگه هم اصلا نمیتونید که هیچ ...........

hamed aj
چهارشنبه 08 آبان 1387, 00:24 صبح
با سلام

دوستان اگر فرمت پاسخنامه مشخص و فیکس باشه، این کار زیاد سخت نیست و با همین VB6 هم میشه اینکار رو انجام داد. ولی در غیر اینصورت نیاز به Image Processing هست که یک مقدار پیچیده میشه

تنها نکته ای که باید بهش توجه بشه اینه که اولا برگه باید کاملا سیاه سفید اسکن بشه

الزامی در اینکار نیست، چرا که تبدیل عکس رنگی به سیاه سفید براحتی میسر هست

موفق باشید

3dboy1
چهارشنبه 08 آبان 1387, 06:27 صبح
سلام
من برنامه اي تو اين زمينه داشتم كه خيلي جالب بود و جواب مي داد
پيداش كنم حتما سورس اون رو برات ميزارم

3dboy1
چهارشنبه 08 آبان 1387, 07:32 صبح
برنامه رو پيدا كردم
تصوير برنامه :
http://users5.titanichost.com/3dboy/sorce/tashih.jpg
چون برنامه از خودم نيست
اجازه ميگيرم و بعد سورس برنامه رو براتون ميزارم

vahid_d_0101
چهارشنبه 08 آبان 1387, 09:06 صبح
اقا من این برنامه را خیلی میخوام اگه لطف کنی سورسش را بزاری یا یه کم راهنمایی کنی خیلی ممنون می شم

3dboy1
چهارشنبه 08 آبان 1387, 10:34 صبح
اين هم سورس برنامه
اميدوارم كه بدردتون بخوره
اگر روي اون كار كرديد و جالب تر شد حتما سورسش رو بزار همه استفاده كنن
http://users5.titanichost.com/3dboy/sorce/tashih1.zip
موفق باشيد

r0ot$harp
چهارشنبه 08 آبان 1387, 11:14 صبح
اين هم سورس برنامه
اميدوارم كه بدردتون بخوره
اگر روي اون كار كرديد و جالب تر شد حتما سورسش رو بزار همه استفاده كنن
http://users5.titanichost.com/3dboy/sorce/tashih1.zip
موفق باشيد

اقا من این برنامه را خیلی میخوام اگه لطف کنی سورسش را بزاری یا یه کم راهنمایی کنی خیلی ممنون می شم

دوستان این برنامه به هیچ دردی نمی خوره و فقط به عنوان یه Sample بسیار ساده هست .

اگر می خواهید واقعا حرفه ای کار کنید باید روش زیاد کار کرد .

برای روش هم , هم از Point می شه استفاده کرد و هم از Getpixel .

باتشکر احسان

vahid_d_0101
چهارشنبه 08 آبان 1387, 15:35 عصر
اقا احسان خوب شما اگه کد بهتری داری یا میتونی کمک کنی چرا نمیکنی

Armin060
چهارشنبه 08 آبان 1387, 18:11 عصر
توجه...توجه....
اين خيلی ساده هست....واسه كسايی كه Gmali رو هك كردند...
در واقع هك نكردند... بزاريد تا براتون توضيح بدم :

وقتی كه ميخوای يه Mail بسازی تو گوگل ديدی كه يه كد امنيتی ميخواد كه چه قدر پيچ در پيچ هست. اينا به برنامه نوشتن كه ميگه اون كد امنيتی چی هست. به صورت واضح و كاراكتر به كاراكتر...فكرشو بكنيد....اونا كجا هستند و ما كجا...بايد بيشتر تلاش كنيم :لبخند:

r0ot$harp
چهارشنبه 08 آبان 1387, 18:28 عصر
توجه...توجه....
اين فكر كنمئ خيلی ساده باشه....واسه كسايی كه Gmali رو هك كردند...
در واقع هك نكردند... بزاريد تا براتون توضيح بدم :

وقتی كه ميخوای يه Mail بسازی تو گوگل ديدی كه يه كد امنيتی ميخواد كه چه قدر پيچ در پيچ هست. اينا به برنامه نوشتن كه ميگه اون كد امنيتی چی هست. به صورت واضح و كاراكتر به كاراكتر...فكرشو بكنيد....اونا كجا هستند و ما كجا...بايد بيشتر تلاش كنيم :لبخند:

دوست عزیز اون برنامه ای که شما می گین رو قبلا دوست عزیزم mbt نوشت که به خاطر مشغله کاری نتونست به صورت حرفه ای گسترش بده .

در همین انجمن در قسمت کد ها موجود می باشد .

باتشکر احسان

Armin060
چهارشنبه 08 آبان 1387, 18:31 عصر
اينی هم كه من گفتم يه ايرانی نوشته بود....فقط كامل بود...يعنی نيمه كاره نبود...از اين بحث رد بشيم. بريم سر كار خودمون.

3dboy1
پنج شنبه 09 آبان 1387, 08:46 صبح
با سلام
دوست دارم ايت بحث كامل بشه
اين هم يه برنامه پردازش تصوير ساده
اميدوارم بدردتون بخوره
لينك :
http://users5.titanichost.com/3dboy/sorce/search_in_picture.rar