PDA

View Full Version : Module Pass Disable

emami.sie
چهارشنبه 08 آبان 1387, 08:18 صبح
با سلام خدمت همه عزیزان
می خواستم بدونم چه جوری می شه کدی که روی ماژول ها تعریف شده (Protction/password) رو غیر فعال کرد...
با تشکر
-----------------------------------------------------------------------------------
(((تعلیم و تعلم عبادت است)))

HAMRAHSOFT.IR
چهارشنبه 08 آبان 1387, 09:21 صبح
اگه منظور شما پسورد قسمت كد نوسي اينو بايد با برنامه اگه چيه ديگه من متوجه منظور شما نشدم كه بتون بشتر كمك كنم

emami.sie
چهارشنبه 08 آبان 1387, 10:39 صبح
سلام
منظور من کدی هستش که روی قسمت Module از منوی (tools/Access9db propertis/protection/ Lock project viewing) و سپس قرار دادن پسورد روی ماژول هاست....
چه جوری می تونم اینو از بین ببرم؟؟؟
خیلی ممنون

صبا9841
چهارشنبه 08 آبان 1387, 10:42 صبح
با سلام خدمت همه عزیزان
می خواستم بدونم چه جوری می شه کدی که روی ماژول ها تعریف شده (Protction/password) رو غیر فعال کرد...
با تشکر
-----------------------------------------------------------------------------------
(((تعلیم و تعلم عبادت است)))

توی محیط کدنویسی(کد ویژوال بیسک) یه فرم که وارد شدی از منوی Tools و زیرمنوی properties برنامه ات کلیک کن و بعد در تب مربوط به Protection تیک گزینه look project for viewing رو بردار تا پسورد ماژول غیر فعال بشه.

emami.sie
چهارشنبه 08 آبان 1387, 11:27 صبح
توی محیط کدنویسی(کد ویژوال بیسک) یه فرم که وارد شدی از منوی Tools و زیرمنوی properties برنامه ات کلیک کن و بعد در تب مربوط به Protection تیک گزینه look project for viewing رو بردار تا پسورد ماژول غیر فعال بشه.

خیلی ببخشید ها...
من اگه کد رو داشتم که نیازی به این سئوال نبود... مشکل من اینه که کد رو ندارم و تا این کد رو هم نداشته باشتم اصلا نمی تونم وارد محیط برنامه نویسی بشم، چه برسه به اینکه بتونم این تیک رو بردارم!!!!
ممنون از توجه تون...

HAMRAHSOFT.IR
چهارشنبه 08 آبان 1387, 12:21 عصر
خوب بايد از برنامه هاي Recover استفاده كني مخواي بزار تا برات برش دارم

emami.sie
چهارشنبه 08 آبان 1387, 12:38 عصر
خوب بايد از برنامه هك استفاده كني مخواي بزا تا برات برش دارم

می شه روش این کارو به ما هم یاد بدین...
همون اصطلاح ماهیگیری رو یاد دادن ...
ممنون می شم...
یا علی

HAMRAHSOFT.IR
چهارشنبه 08 آبان 1387, 12:41 عصر
بگردي برنامه دوستان گذاشتن اگه مخواي ماهگري ياد بگري:چشمک:

صبا9841
چهارشنبه 08 آبان 1387, 13:03 عصر
خیلی ببخشید ها...
من اگه کد رو داشتم که نیازی به این سئوال نبود... مشکل من اینه که کد رو ندارم و تا این کد رو هم نداشته باشتم اصلا نمی تونم وارد محیط برنامه نویسی بشم، چه برسه به اینکه بتونم این تیک رو بردارم!!!!
ممنون از توجه تون...

دوست عزیز
اگه به سوالت دقت کنی میبنی که جوابت همونی بود که گفتم.
ضمناً کسی که از ته دلت که خبر نداره که جواب بلدت رو بهت نده!!!

emami.sie
چهارشنبه 08 آبان 1387, 13:03 عصر
بگردي برنامه دوستان گذاشتن اگه مخواي ماهگري ياد بگري:چشمک:

سلام
نمی شه بی زحمت لینکشو بذارید؟؟؟
آخه ماهیگیری تو این هوای سرد و طوفانی اصلا به صرفه نیست...:لبخندساده:
راستش بخاین یه کم عجله دارم...
ممنون

emami.sie
چهارشنبه 08 آبان 1387, 13:07 عصر
دوست عزیز
اگه به سوالت دقت کنی میبنی که جوابت همونی بود که گفتم.
ضمناً کسی که از ته دلت که خبر نداره که جواب بلدت رو بهت نده!!!

دقیقا درست می فرمایید...
بعد که سئوالم رو خوندم متوجه اشتباهم شدم...
ببخشید... یا علی

HAMRAHSOFT.IR
چهارشنبه 08 آبان 1387, 13:47 عصر
اينجا (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=52660) را ديدي يا اينجا (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=68517) بگردي بازم هست

emami.sie
چهارشنبه 08 آبان 1387, 14:34 عصر
اينجا (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=52660) را ديدي يا اينجا (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=68517) بگردي بازم هست

با عرض سلام خدمت جناب دل شکسته...
جناب، اینجاهایی که شما گفتید رفتم، یه سری برنامه بود، ولی مشکل من اینه که این برنامه ها نصبین و جایی که من هستم User ها نمی تونن برنامه ای رو نصب کنن...
البته برنامه هایی هم که اونجا بود فقط پسورد بانک رو می شناخت نه پسورد ماژولهارو...
اگه امکانش هست روش خودتون بگین تا بقیه هم ازش فیض ببرن...
خیلی ممنون می شم اگه این کارو بکنید...
یا علی

HAMRAHSOFT.IR
چهارشنبه 08 آبان 1387, 14:42 عصر
اينكه يوز هستي من شرمندم خوب ادمين مخواد براي نصب :لبخند:
ولي روش من همين ولي من ادمين نه يوز:لبخند::چشمک:

morynf
پنج شنبه 09 آبان 1387, 00:41 صبح
جناب دلشكسته عزيز مي شه اين روش رو ياد بدي من هم خيلي بهش نياز دارم منظورم كانورت mde بهmdb است يا همون دست پيدا كردن به كد برنامه .
زكات علم نشر آن است ما هم فقيريم و به زكات نياز داريم .... !

HAMRAHSOFT.IR
پنج شنبه 09 آبان 1387, 07:03 صبح
جناب دلشكسته عزيز مي شه اين روش رو ياد بدي من هم خيلي بهش نياز دارم منظورم كانورت mde بهmdb است يا همون دست پيدا كردن به كد برنامه .
زكات علم نشر آن است ما هم فقيريم و به زكات نياز داريم .... !

دوست خوب برنامه كانورت اين (http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=344396&postcount=5) اما من اون خريدم و قفط روي يك سيتم رجيستر ميشه اگه ميشود ميدام تا بقيه دوستان نيز استفاده كنند

اما ورژن پاين اون بهمراه كرك هست ولي كدهاي وبي را قفل مكنه و حتي اگه قفل اونم باز كني كدي نيبني تا مججد توسط خود برنامه كامايل بشه كده فعال ميشه

اكا برنامه كه بتونه پسورد را از قسمت كد نوسي در فايل mdb بردار كرك شده اون داخل اينترنت هست

serojjamali
یک شنبه 19 آبان 1387, 23:05 عصر
من که خیلی گشتم نرم افزار هم زیاد بود ولی همه پولی بود
MDE Source Code Protector v1.27
از همه جالتره ولی من که سریالشو نتونستم پیدا کنم