PDA

View Full Version : authentication

hosseinab
یک شنبه 26 مهر 1383, 16:18 عصر
با عرض سلام
برنامه ای که نوشتم می خواهم تمام افراد به صفحات نمایشی دسترسی داشته باشند ولی صفحات ویرایش اطلا عات را خودم دسترسی داشته باشم ان ها را در یک فولدر جداگانه گذاشتم و
وweb.config ان را طبق درس 9 کتاب اقای نصیری نوشتم
<authentication mode="Forms">
<forms loginUrl="login.aspx" name=".ASPXCOOKIEAUTH" path="/">
<credentials passwordFormat="Clear">
<user name="User2" password="qqqq" />
</credentials>
</forms>
</authentication>
<authorization>
<deny users="?" />
</authorization>
اما از خط <authentication mode="Forms"> را خطای Configuration Error می گیرد

Vahid_Nasiri
یک شنبه 26 مهر 1383, 18:01 عصر
فایل وب کانفیگ یک فایل xml است. به شدت به خطاهای مربوطه حساس است. برای مثال این موارد را کجا نوشته اید؟ آیا حروف اضافی و مشکل دار همراه آن ذخیره نشده و ...
یک نگاهی به این مثال بینداز:
http://www.15seconds.com/issue/020220.htm

کاملا باید یک xml صحیح ایجاد شود با رعایت تمام قوانین تگ های مربوطه (+ سایر تگ های این فایل هم مهم است و باید نوشته شود).

hosseinab
چهارشنبه 29 مهر 1383, 18:08 عصر
در تگ ها مشکلی نیست چون وقتی از منوی project یک صفحه کانفیگ پیش فرض هم اضافه می کنم همان خطا را می گیرد و کد شما را هم عینا کپی کرده بودم ایا نباید در وب کانفیگ اصلی تغییری دهم

Vahid_Nasiri
چهارشنبه 29 مهر 1383, 18:16 عصر
دقیقا محتوای فایل کانفیگ را به صورت کامل و نه قسمتی از آن ، اینجا کپی کنید.

hosseinab
جمعه 15 آبان 1383, 10:11 صبح
در تگ ها مشکلی نبود به این خط توجه نکرده بودم
It is an error to use a section registered as allowDefinition='MachineToApplication' beyond application level. This error can be caused by a virtual directory not being configured as an application in IIS.
بعد در iis رفتم یک دایرکتوری مجازی با همان نام شاخه ای که درvs.net ساخته بودم در سایت ساختم ومشکل حل شد اما حالا این اشکال را وقتی می خواهد صفحه لاگین بیاورد می گیرد
Parser Error Message: Could not load type 'WebApplication9.login'.

Source Error:

Line 1: <%@ Page Language="vb" AutoEventWireup="false" Codebehind="login.aspx.vb" Inherits="WebApplication9.login"%>

بعد قسمتInherits صفحه به این شکل کردم فایده نداشت
Inherits="WebApplication9.admin.login

hosseinab
دوشنبه 18 آبان 1383, 14:35 عصر
استاد پس چی شد