PDA

View Full Version : سوال: مشكل اجراي برنامه در ويندوز 98

CYCLOPS
پنج شنبه 09 آبان 1387, 14:39 عصر
با سلام به همه ي دوستان عزيز
آقا من واسه يه جايي يه برنامه نوشتم با سي شارپ و بانك اكسس ولي حالا كه برنامه رو تموم كردم متوجه شدم كه حتما بايد برنامه تو ويندوز 98 اجرا بشه ( اين كوتاهي منه كه دير متوجه شدم ) چون اون سيستم به دليل اينكه از يك برنامه خيلي خيلي قديمي استفاده ميكنه بايد ويندوز 98 داشته باشه
برنامه من خيلي سادست ( هيچ كنترل خاصي توش استفاده نشده ) و اصلا فايل نصبي هم لازم نداره من دات نت فريم ورك 2 رو خواستم روي 98 نصب كنم نشد با اينكه در قسمت توضيحاتش گفته بود رو 98 هم نصب ميشه دات نت فريم ورك 1.1 رو نصب كردم ولي بازم برنامم اجرا نميشه:گریه::گریه::عصبانی++:
پيغام ميده Program Not Found:گریه::گریه::عصبانی++:
دوستان عزيز خواهشا راهنماييم كنيد اگر لينكي از دات نت فريم ورك براي 98 داريد بذاريد من دانلود كنم يا هر روش ديگه اي . . .
پيشاپيش ممنون:تشویق:

SMRAH1
پنج شنبه 09 آبان 1387, 15:04 عصر
سلام

1) تا اونجایی که من می دونم دانت 1.1 فقط روی 98 نصب میشه و 2 به بعد روی 2000 به بعد نصب میشه.
2) هر برنامه ای نوشته میشه ،دات نت هدف رو مشخص کرده و فقط ئنبال اون برای اجرا می گرده پس اگر برای دات نت 2 نوشته اید ،حتما باید دات نت 2 باشه نه 1.1 یا 3 یا ...
3) پیشنهاد من استفاده از VS2003 است که از دات نت 1.1 استفاده میکنه.چون برنامه شما ،با توجه به توضیحات خودتون ،ساده است ،عملیات کمتری برای اجرا در VS2003 خواهید داشت اما تاکید می کنم که این تبدیل (که کاملا دستی صورت باید بگیره) ،بدون دردسر نیست.

موفق باشید

CYCLOPS
جمعه 10 آبان 1387, 05:43 صبح
ممنون دوست عزیز آخه مشکل اینه که من برنامه رو نوشتم تموم شده و فقط اجراش مونده . . .
از طرفی فرصت این کارها نیست چون باید برنامه رو زودتر تحویل بدم

چون برنامه شما ،با توجه به توضیحات خودتون ،ساده است ،عملیات کمتری برای اجرا در VS2003 خواهید داشت اما تاکید می کنم که این تبدیل (که کاملا دستی صورت باید بگیره) ،بدون دردسر نیست.

عملیات کمتری برای احرا در VS2003 داره رو متوجه نشدم . . .:ناراحت:
برای تبدیل به VS2003 میشه یه توضیح بدین باید به طور کلی چیکار باید کرد احتمالا باید یه سری قسمت ها رو حذف کنم آره ؟؟؟
مراحلش رو بگید ممنون میشم:چشمک:

majid325
جمعه 10 آبان 1387, 09:13 صبح
بايد كدهات با vs2003 يكبار كامپايل شه و ممكن هست بعضي از كدهات رو مجبور بشي عوض كني و تمام قابليت هاي دات نت 2 ازش گرفته ميشه .