PDA

View Full Version : گفتگو: نظرتون درباره اولین سایت من چیه ؟

as13851365
جمعه 10 آبان 1387, 07:23 صبح
:قلب:دوستان امیدوارم که خوب باشید :قلب:

از انجایی که دوماه می شه من در این قسمت ( طراحی سایت و ... ) فعالیت می کنم بلخره موفق شدم یک سایت ایجاد کنم !

این سایت تک کاربره است
می تونید پست بدید و کنترلش کنید
نظرات دیگران رو درباره پست ها مدیریت کنید
قسمت تنظیمات برای سایت وجود داره
قسمت لینکدونی براش گذاشتم
سازگاری با مرورگرها ( تا اونجایی که تونستم . )

خلاصه اولین کار من است و بعد از دوماه که تو این انجمن بودم این شده نتیجه کار من !

اگه نظری - پیشنهادی - قیمتی - شکایتی - *.* داشتید خوشحال می شم بگید!

این هم آدرس سایت :

http://khateratyahook.freehostia.com
نام کاربری : khaterat
پسورد : khaterat

:چشمک:دوستان خواهشان پسورد رو تغییر ندهید :چشمک:

در آخر از دوستانی که به بنده در این مورد ( نحویه ایجاد سایت و ... ) کمک کردند تشکر می کنم و امیدوارم که همیشه پیروز باشند

man4toman
جمعه 10 آبان 1387, 09:28 صبح
دوست من بالا نمیاد:

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request. Please contact the server administrator, support@freehostia.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
More information about this error may be available in the server error log.

as13851365
جمعه 10 آبان 1387, 11:03 صبح
یکی از مزایای هاست رایگان این است که هر از گاهی بالا نیاد دیگه !

من سایت رو در هاست رایگان آپلود کردم ولی مشکلی نداره .

man4toman
جمعه 10 آبان 1387, 11:15 صبح
بعنوان اولین کار خوب از آب دراومده
اگه سیستم قالب داره براش یه قابل بهتر بزارین تا زیباتر بشه(از دید یه کاربر عرض کردم)
برای یه سیستم وبلاگی تقریبا منساب و برای یه کاربر تازهکار هم تقریبا کامل هست.
امیدوارم کارهای بهتری هم از شما ببینیم ;)
موفق باشید

vahid4134
جمعه 10 آبان 1387, 12:41 عصر
فونت رو هم tahoma کنی واسه فارسی قشنگتره

ahmad598
جمعه 10 آبان 1387, 12:54 عصر
اگر اولین تجربه هست کار خوبیه! به شرطی که همش رو خودتون نوشته باشید نه اینکه از کدهای آماده (که برای php زیاد هم هستند) استفاده کرده باشید. البته منظورم این نیست که این کار رو کردیدها!
به ظاهر سایت هم بیشتر برسید. به نظر من یه کمی شلوغ بود (به خاطر طرح بالای هر box). هماهنگی رنگها رو هم بیشتر کنید. البته همه اینها برای کسیه که طراح هم باشه؛ اگر فقط می خواهید برنامه نویسی کنید و طراحی رو به کسه دیگه ای بدید چندان اهمیتی نداره.

narsic
جمعه 10 آبان 1387, 15:00 عصر
با سلام
خوب شده فقط اگه قالب رو عوض کنی بهتر میشه
موفق باشی

امید امرایی
جمعه 10 آبان 1387, 15:43 عصر
بسیار عالی
موفق باشید

sama01
جمعه 10 آبان 1387, 16:16 عصر
کلیت کارها، انجام شده.
فقط به‌تره یک سری امکانات جانبی به سایت اضافه بشه. مثل آمار بازدید‌کنندگان، ادیتور متن (html)، امکان آپلود عکس (و ترجیحا سیستمی برای جلوگیری از نمایش عکس در دیگر سایت‌ها) و از این دست مسائل که می شه رفته رفته آن‌ها را انجام داد.
در بخش مدیریت، به‌تره وقتی روی تصویر لینک‌ها می‌رویم، توضیحات آن در کنار لینک دیده بشه. نه پایین صفحه. کلا به‌تره که زیر خودشون عنوانشون نوشته بشه.

در مورد قالب سایت هم دوستان اشاره کردند.
موفق باشید.

tanha2007
جمعه 10 آبان 1387, 19:54 عصر
از نظر من عالی بود ...

بامید موفقیت بیشتر

svm-webmaster
جمعه 10 آبان 1387, 21:55 عصر
برای اولین خوب است، همانطور که دوستان گفته اند از طراحی بهتر ، رنگهای کاربر پسند تر و هماهنگ تر ، فونت زیبا تر استفاده کنید. اما واقعا برای اولین کار خوب است. واقعا.

موفق باشید

janbozorgi
شنبه 11 آبان 1387, 10:23 صبح
سلام
خسته نباشید
جدای گرافیک و قالب خیلی خوب بود.

as13851365
شنبه 11 آبان 1387, 10:52 صبح
اول از تمام دوستانی که نظر دادند کمال تشکر رو دارم .

قصد من هم از ایجاد این تایپیک چیزه دیگری نیست جز این که :
اگر دقت کنید می بینید که من تقریبا دو ماه است که تو این قسمت ( سایت و داینامیک و ... ) فعالیت می کنم و توی این دو ماه هر چی دارم از همین انجمن همین دوستان گرامی است .

جا داره در این جا از تمام عزیزانی که در این انجمن ها فعالیت می کنند تشکر کنم که با راهنمایی هاشون دیگران رو کمک می کنند

فونت رو هم tahoma کنی واسه فارسی قشنگتره
چشم .
می شه بگید در حالت کلی برای یک سایت بهتر است از چه فونت هایی با چه اندازه هایی استفاده بشه ؟

اگر اولین تجربه هست کار خوبیه! به شرطی که همش رو خودتون نوشته باشی
اگر به مطالب بالا دقت کرده باشید همه چیز معلومه ولی ممنون که نظر دادید

خوب شده فقط اگه قالب رو عوض کنی بهتر میشه
درباره قالب باید بگم که از انجایی که این اولین کارم بود اصول کلیش رو کمی نامعقول نوشتم
حالا می خوام یک قالب برای سایت ایجاد کنم ( مانند بلاگفا ) که هرشخصی بتونه برای سایت قالب ایجاد کنه .

فقط به‌تره یک سری امکانات جانبی به سایت اضافه بشه. مثل آمار بازدید‌کنندگان، ادیتور متن (html)، امکان آپلود عکس (و ترجیحا سیستمی برای جلوگیری از نمایش عکس در دیگر سایت‌ها) و از این دست مسائل که می شه رفته رفته آن‌ها را انجام داد.
برای ایجاد یه همیچین چیزهایی باید کمی بیشتر وقت بزارم تا باز از دوستان گرامی نکاتی رو یاد بگیرم بعد چشم این ها رو در لیست امکانات سایت اضافه می کنم تا کمی قشنگتر بشه ممنون از نظری که دادید.

در بخش مدیریت، به‌تره وقتی روی تصویر لینک‌ها می‌رویم، توضیحات آن در کنار لینک دیده بشه. نه پایین صفحه. کلا به‌تره که زیر خودشون عنوانشون نوشته بشه.
این یکی رو راست گفتی ممنون.

as13851365
شنبه 11 آبان 1387, 11:02 صبح
حالا می خوام برای سایت یک قالب ایجاد کنم ولی یه سوال :
کدهای قالب رو توی یک فایل ذخیره کنم بهتره یه توی یک فیلد از جدول ؟

در ضمن می خوام این سایت رو به صورت آژاکس تبدیل کنم یعنی می خوام روی این سایت کار کنم تا با آژاکس هم آشنا بشم برای شروع هم می خوام اول قسمت لینک دونی رو که دیدید رو به صورت آژاکس بنویسم به نظر شما می شه روی این سایت کار کنم یا نه باید دوباره باید از اول سایت رو بنویسم ؟

در حالت کلی من تا حالا با آژاکس کار نکردم ولی حالا می خوام کارکنم برای همین نمی دونم برای تغییر نحویه کار سایت به صورت آژاکس چقدر باید در این سایت تغییر ایجاد کنم ؟

حالا به نظر شما من
اول برای این سایت یک قالب مانند بلاگفا ایجاد کنم ( که هر کسی بتونه برای این سایت قالب بنویسه )
یا
سایت رو به صورت آژاکس تبدیل کنم ؟

cybercoder
شنبه 11 آبان 1387, 15:46 عصر
می شه بگید در حالت کلی برای یک سایت بهتر است از چه فونت هایی با چه اندازه هایی استفاده بشه ؟

اغلب Tahoma, Arial
تغییر قالب به نظر من کار بیهوده ایه چند نفر تغییر میدن؟ حوصله داریا!
ولی آژاکسش رو آروم آروم بهش اضافه کن.

در کل برای شروع خیلی خوب بود موفق باشی

as13851365
شنبه 11 آبان 1387, 20:06 عصر
تغییر قالب به نظر من کار بیهوده ایه چند نفر تغییر میدن؟ حوصله داریا!
تغییر قالب هم نه اونجوری که شما فکر می کنید !
می خوام یک فایل به صورت html بنویسم و مانند بلاگفا از تک کدها استفاده کنم و این فایل رو به عنوان فایل قالب انتخاب کنم و هر کسی که خواست یک کپی از سایت رو داشته باشه من سورس سایت رو بهش بدم و اون فقط کد قالب رو ویرایش کنه همین ! .

ولی آژاکسش رو آروم آروم بهش اضافه کن.
پس من اول آژاکس رو شروع می کنم بعد ببینم خدا چی می خواد.

ممنون از جوابی که دادید ولی اگر باز سوال پشنهادی نظری خلاصه *.* داشتید خوشحال می شم مطرح کنید

war1351
یک شنبه 12 آبان 1387, 08:37 صبح
دوست من عالی بود آخرشه