PDA

View Full Version : datagrid

siana_k1980
جمعه 10 آبان 1387, 18:14 عصر
من افرادی رو با شماره دانشجویی وارد کردم در جدول .و در اون جدول چندین رکورد با اون شماره دانشجویی دارم و این برای دانشجوهای دیگه هم همینطوره
یه دکمه ثبت دارم که اونو که میزنم فیلدهای جدیدی که توسط کاربر پر شده برای اون دانشجو دوباره باید اضافه بشه ولی یه فیلده row هست که هر دانشجو در تمام رکوردهای خودش داره که وقتی دکمه ثبت زده میشه تنها این فیلده که باید به آخرین مقدارش در جدول یکی اضافه بشه و ثبت بشه ممنون میشم اگه هر چه زود تر راهنمایی کنین

hamed aj
جمعه 10 آبان 1387, 23:54 عصر
با سلام

دوست عزیز توضیحات یک مقدار نامفهوم هست. لطفاً سوالتون رو واضحتر مطرح کنید.
در ضمن شما نگفتید که در کدوم قسمت مشکل دارین؟

m_vb1386
شنبه 11 آبان 1387, 07:57 صبح
من افرادی رو با شماره دانشجویی وارد کردم در جدول .و در اون جدول چندین رکورد با اون شماره دانشجویی دارم و این برای دانشجوهای دیگه هم همینطوره
یه دکمه ثبت دارم که اونو که میزنم فیلدهای جدیدی که توسط کاربر پر شده برای اون دانشجو دوباره باید اضافه بشه ولی یه فیلده row هست که هر دانشجو در تمام رکوردهای خودش داره که وقتی دکمه ثبت زده میشه تنها این فیلده که باید به آخرین مقدارش در جدول یکی اضافه بشه و ثبت بشه ممنون میشم اگه هر چه زود تر راهنمایی کنین
اگه منظورتون يك فيلد اتو نامبر هست ميتونيد يك ركورد ست ايجاد كنيد كه شرايط مورد نظر شما رو داشته باشه و با دستور ركورد كانت اون رو بشماريد و يكي بهش اضافه كنيد و فيلد مورد نظرتون رو باهاش پر كنيد
اگه شرط خاصي ندارين ميتونيد از فيلد هاي اتو نامبر كه در بانكهايي مثل اكسس وجود داره استفاده كنيد