PDA

View Full Version : سوال: login به سايت

abbasjafarnezhad
شنبه 11 آبان 1387, 09:08 صبح
با سلام
من يك سايت دارم پس از اينكه ادرس سايت را وارد مي كنيد وارد صفحه اول مي شويد كه شامل لوگين و كليد ثبت نام مي باشيد با فرض اينكه شما يك كاربر جديد هستيد روي كليد ثبت نام كليك كرده و ثبت نام مي كنيد سوال من اين است پس از اينكه روي دكمه اتمام ثبت نام كليك كرديد و وارد صفحه اول يا لوگين شديد پيغام مبني بر اينكه ثبت نام شما با موفقيت انجام گرفته شده نشان داده شود و زماني كه شما به سايت لوگين شديد اين پيغام نيز حذف شود

kezack
شنبه 11 آبان 1387, 09:54 صبح
خوب يك label بزار و توش شرط بزار كه فرضا اكه عضو سايت بود كه invisbel برابر false بشه ...
يادر صفحه اتمام ثبت نام كه با كليك بروي دكمه كه به سمت صفحه login ميره يك QueryString بفرست و در صفحه login همون شرط رو بزار
یا اینکه از loginView استفاده کن

abbasjafarnezhad
شنبه 11 آبان 1387, 11:26 صبح
دوست عزيز من يك label گذاشتم و visbel آن را در ابتدا برابر false قرار دادم ولي وقتي كاربر دكمه اتمام ثبت نام را مي زند و به صفحه لوگين مي ايد نتوانستم كدي پيدا كنم كه اين ليبل را فعال كند و از حالت false در بياورد و در مورد query string اطلاعات لازم را ندارم اگر مي شود توضيح بيشتري بدهيد و راهنمايي بيشتر نمايد كه بتوانم مشكل را حل نمايم

sasan123
شنبه 11 آبان 1387, 11:58 صبح
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=124679
دوست من ببین این به دردت می خوره نمی دانم شایدم بهدردت نخوره

kezack
شنبه 11 آبان 1387, 12:04 عصر
ببین توی صفحه ای که ثبت نا تموم شد این کد رو فرضا بنویس

respons.redirect("login.aspx?id=1")

و در صفحه login توی pageLoad این کد رو قرار بده

if(Requet.QueryString[id=="1"])
{
label1.Visible=false;
}

این یک مثال ساده بود

hashemi85sep
سه شنبه 14 آبان 1387, 00:00 صبح
با سلام خدمت دوست عزیزمون و اساتید گرامی

شما می تونی با استفاده از دستور message box این روند رو کنترل بکنی که اگه ثبت نام درست بود به صفحه login بره و اگه نبو د که توی همون صفحه بمونه ....

البته این نظر منه به توجه به اینکه نظر اساتید گرامی هم درسته.

kezack
سه شنبه 14 آبان 1387, 09:46 صبح
دوست خوب آقای hashemi میشه یکم بیشتر توصیح بدین؟ در واقع شما میگین که بعد از تکمیل ثبت نام با یک دستور messageBox این روند رو کنترل کنه ولی به نظرم باز هم یا باید از queryString ویا از کوکی و سشن استفاده کنه تا به صفحه login بره و در اونجا چک کنه که ...

hashemi85sep
چهارشنبه 15 آبان 1387, 13:05 عصر
دوست خوب آقای hashemi میشه یکم بیشتر توصیح بدین؟ در واقع شما میگین که بعد از تکمیل ثبت نام با یک دستور messageBox این روند رو کنترل کنه ولی به نظرم باز هم یا باید از queryString ویا از کوکی و سشن استفاده کنه تا به صفحه login بره و در اونجا چک کنه که ...

برای استفاده از دستور messagebox ابتدا باید using system.windows.form رو add refrense کنیم تا بتونیم از این دستور توی پروژمون استفاده منیم
قبل از استفاده از این دستور یه دستور if میزاریم که اگه ثبت نام به درستی انجام شد کاربر رو به صفحه login هدایت کنه و اگر نبود که توی همون صفحه بمونه ....

البته این نظر منه...

محمدامین شریفی
شنبه 18 آبان 1387, 13:39 عصر
برای استفاده از دستور messagebox ابتدا باید using system.windows.form رو add refrense کنیم تا بتونیم از این دستور توی پروژمون استفاده منیم
قبل از استفاده از این دستور یه دستور if میزاریم که اگه ثبت نام به درستی انجام شد کاربر رو به صفحه login هدایت کنه و اگر نبود که توی همون صفحه بمونه ....

البته این نظر منه...
دوستان خواهش میکنم،به موضوع یکم تخصصی نگاه کنید،و اگر اطلاعات کمی دارید پاسخ ندهید.

همانطور که آقای tarhebartar (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=56432) گفتند باید از session استفاده کنید.
روش کار به این صورت است.
الف )هنگامی که کاربر login یا register کرد،اطلاعات باید در session نوشته شود
ب ) در قسمت pageload هر صفحه میتوانید session مربوط به login را با پایگاه داده بررسی کنید،اگر چنین کاربری وجود داشت به او خوش آمد بگویید.

پیروز باشید