ورود

View Full Version : سوال: اشكال در عملكرد شرط

iman2023
یک شنبه 12 آبان 1387, 07:25 صبح
با سلام.
من در اين اواخر رو دو تا برنامه كار كردم كه با يك مشكل خيلي عجيب برخوردم.:متعجب: اونم اينه كه وقتي مي خوام از يكي از جداولم گزارش بگيرم يكسري ركوردهايي كه شرط هاي تعيين شده رو دارند رو برام نمياره (مثلا اگر شرط گذاشته باشم از تاريخ فلان تا فلان بعضي وقتا بعضي از ركوردهاي حائض اين شرايط رو نمياره).
حالا با يه روش عجيبتر اين مشكل حل ميشه اونم اينه كه من از جدولم و داده هاش (structure and data) يه كپي مي گيرم و جدول قبلي رو پاك كرده و جدول جديد رو دوباره با همون اسم همونجا قرار مي دم.
اگر كسي راه حلي براي اين موضوع داره راهنماييم كنه. شايد قبلاً به اين موضوع برخورده باشيد و فقط براي من عجيب باشه.
اگرم چيزي به ذهنتون نرسيد لطفاً بگيد چطور ميشه از طريق كدنويسي يك جدول رو با structure and data كپي كرده و پاك كرده و تغيير نام داد.

با تشكر

amirzazadeh
یک شنبه 12 آبان 1387, 08:51 صبح
دوست عزيز در صورت امكان از عناوين مرتبط براي نامگذاري تاپيكتون استفاده كنين.
اگر ممكنه نمونه خودتون رو اپلود كنين تا بررسي بشه.
..........................
موفق باشيد

iman2023
یک شنبه 12 آبان 1387, 11:38 صبح
دوست عزيز شرطي كه نوشتم ايراد نداره. چون زماني كه همون جدول رو به يه اسم ديگه كپي كرده و جدول اوليه رو پاك مي كنم و جدولي كه كپي كردم رو با همون نام ميگذارم درست ميشه.

amirzazadeh
یک شنبه 12 آبان 1387, 12:30 عصر
با سلام.

اگرم چيزي به ذهنتون نرسيد لطفاً بگيد چطور ميشه از طريق كدنويسي يك جدول رو با structure and data كپي كرده و پاك كرده و تغيير نام داد.

با تشكر
شكل كلي فرمان به اين صورت هست

DoCmd.CopyObject [destinationdatabase][, newname], acTable, sourceobjectname]اگر فرض كنيم اسم جدول شما tbl1 هست و ميخواهين با نام tbl2 كپي كنين كد شما داخل يك كامند باتن به اين شكل خواهد بود.

DoCmd.CopyObject , tbl2, acTable, tbl1

iman2023
یک شنبه 12 آبان 1387, 13:08 عصر
از راهنماييتون ممنونم.
حالا مي تونم با كد نويسي قبل از اجراي شرطم جدول رو دوباره كپي كرده و به همون اسم قبلي تغيير نام بدم.
ولي واقعاً مشكل عجيبيه. فكر ميكنيد دليلش چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟