PDA

View Full Version : سوال: ساختن یوزر در کنترل پنل

s.programmer
یک شنبه 12 آبان 1387, 11:18 صبح
سلام دوستان
من چه جوری می تونم با کد داخل کنترل پنل سایتم یوزر بسازم و به دیتا بیس مورد نظرم add کنم
اگه میشه منو راهنمایی کنید.
خیلی فوریه!!!!!!!!!!

as13851365
یک شنبه 12 آبان 1387, 12:49 عصر
خوب خیلی ساده است ولی شما یک سوال کلی پرسیدید و جواب کاملی فکر نکنم بتونی براش پیدا کنی

شما اول باید یک قسمتی در کنترل پنل سایتت بسازی که نام کاربری و پسورد رو بگیره و در بانک ذخیره کنه حالا شما اول مشخص کنید که در کجای کار مشکل دارید !

برنامه نویسی بلد هستید ؟
سایت رو خودتان نوشتید یا از مدیریت های محتوا استفاده می کنید ؟
خلاصه یه آماری از کاری که می خواهید انجام بدید رو بدید تا کمک بهتری به شما بشه

s.programmer
چهارشنبه 15 آبان 1387, 10:53 صبح
من می خوام از کاربر نام یوزر نیم و پسورد و نام دیتابیس رو بگیرم و در قسمت cpanel اضافه کنم،خود cpanel این امکان رو دستی به من میده در صورتی که من می خوام با کد این کار انجام بشه.
من باید به جدولی دسترسی داشته باشم که یوزرم و اونجا بسازم،ولی نمی دونم اون جدول چیه ...
یه دستورم پیدا کردم

CREATE USER 'user1'@'localhost' IDENTIFIED BY 'pass1';
ولی جواب نمیده

sama01
چهارشنبه 15 آبان 1387, 11:28 صبح
اگر منظورتون از cpanel همان بخش مدیریت سایتی‌است که ساخته‌اید، مشکلی وجود نداره. به همان راحتی که می‌توانید هر مطلبی را وارد db کنید، این کار هم انجام پذیر است.
ولی اگر منظرو از cpanel برنامه معروف مدیریت Host است، اصولا نباید چنین امکانی برای شما فراهم باشد.

لطفا منظورتون رو واضح‌تر بگید.

s.programmer
چهارشنبه 15 آبان 1387, 12:53 عصر
بله منظورم همون cpanel host هست
پس نمیشه؟!!!

shahriyar3
چهارشنبه 15 آبان 1387, 15:09 عصر
بله منظورم همون cpanel host هست
پس نمیشه؟!!!
از cpanel host فقط ميتوني استفاده كني ولي نميتوني edit بكني
ولي از يوزر كه اطلاعات شو ميگيري بهترين كار وارد كردن تو db
موفق باشي

davood59
چهارشنبه 15 آبان 1387, 17:40 عصر
سلام دوست عزیز، اینجورکه من فهمیدم شما میخوای بتونی با استفاده از کنترل پنل برای سایر کاربرانت یوزر و پسورد بسازی. این کار اینطور که شما میخواین میسر نیست. شما باید یک TABLE در بانکت درستی کنی و بعنوان مثال اسمش رو بذاری USER در این جدول 3 تا فیلد درستی کنی با نامهای ID,USERNAME,PASSWORD . بعدش کد نویسی رو انجام بدی تا اگه یوز و پسورد یکی بود کاربر بتونه وارد بشه در غیر اینصورت پیغام عدم دسترسی بده.
در مورد کنترل پنل هم شما نمیتونی با اون کار کنی . کنترل پنل هاست شما فقط امکان ورود به هاست رو بهتون میده و شما دسترسی که مورد نظرتون هست رو ندارین.