PDA

View Full Version : سوال: اشکال در easy php

ravandi
یک شنبه 12 آبان 1387, 12:57 عصر
سلام
من روی سیستمم apachi,mysql,php5 زا با استفاده از winlamp نصب کردم.ولی SESSIONهام با فارسی نوسی سازگاری نداشتن.دوستان پیشنهاد کردند که easy php نصب کنم ولی حالا که نصت کردم بدتر شد.درحال حاضر پایگاه دادم را پیدا نمی کنه.
چه کار کنم؟؟؟؟

امید امرایی
یک شنبه 12 آبان 1387, 21:32 عصر
بنده سر و ته سوال شما رو نتونستم به هم ربط بدم

narsic
یک شنبه 12 آبان 1387, 22:44 عصر
با سلام
تا اونجایی که من از سوالتون رو فهمیدم این جوابش میشه
بعد از اجرای easyphp بر روی آیکونش که در کنار ساعت سیستمتون نمایش داده میشه راست کلیک کنید سپس گزینه Administrator سپس از صفجه ی که لود میشه PHPmyAdmin رو که یه عکس هست رو انتخاب کنید .
موفق باشید

yaqubian
دوشنبه 13 آبان 1387, 07:49 صبح
دوست عزیز
همونطور که narcis عزیز هم فرمودن اول باید روی آیکنش دابل کلیک کنید تا از start بودن apache و mysql اطمینان حاصل بفرمایید.
بعدش روش narcis عزیز رو ادامه بدید.
موفق باشید

ravandi
دوشنبه 13 آبان 1387, 13:25 عصر
سلام
ممنون از لطف همتون.ببخشید اگر نتونستم درست منظورم را مطرح کنم.یک س.ال کلی می پرسم.آیا وقتی easy php را نسب می کنیم در قابلیت تجزیه و تحلیل کدهای php با استفاده از apachi مشکلی به وجود می آد یا نه؟؟؟؟
چون وقتی easy php را اجرا می کنم دیگه نمی تونه کد های php را تفسیر کنه...مشکل برای چیه؟؟؟
امیدوارم منظورم درست مطرح کرده باشم

امید امرایی
دوشنبه 13 آبان 1387, 14:11 عصر
تجزیه و تحلیل کد های PHP به عهده EasyPHP ، Apache و امثال اون نیست. اما اینکه شما می فرمایید اختلال ایجاد می شه دلایل متعددی در تنظیمات رو می تونه شامل باشه از جمله استفاده از short_tag یعنی <? ?> به جای <? php?>

narsic
دوشنبه 13 آبان 1387, 23:14 عصر
چه نسحه ایی از easy php را استفاده میکنید ؟؟

yaqubian
سه شنبه 14 آبان 1387, 09:17 صبح
دوست عزیز
به احتمال خیلی زیاد کدهاتون رو داخل <??> گذاشتید.
موفق باشید

davood59
چهارشنبه 15 آبان 1387, 17:33 عصر
سلام؛
به نظر من اگه بتونی php رو به همراه آپاچی و mysql خودت نصب کنی به مراتب بهتر از این برنامه هاست. این برنامه ها برای وقتیه که میخوای کارهای کوچیک انجام بدی. بازهم میگم اگه خودت همشون رو نصب کنی به طور کامل به همه قسمتهای PHP اشراف داری و میتونی کار کنی. در باره EASYPHP هم باید دقت کنی وقتی کار می کنی همه قسمتهاش فعال باشه که با آیکونی که کنار TASKBAR هست میتونی بفهمی صحیح کار می کنه یا نه!؟

shahriyar3
چهارشنبه 15 آبان 1387, 17:39 عصر
سلام؛
به نظر من اگه بتونی php رو به همراه آپاچی و mysql خودت نصب کنی به مراتب بهتر از این برنامه هاست. این برنامه ها برای وقتیه که میخوای کارهای کوچیک انجام بدی.
ببخشيد دوست عزيز ميشه بيشتر توضيح بديد
مگه استفاده از wizard براي نصب برنامه باعث ميشه كارائي برنامه كم بشه يا برنامه ناقص نصب بشه؟؟؟!!
ممنون ميشم اگه به منم جواب بديد.

ravandi
چهارشنبه 15 آبان 1387, 17:40 عصر
سلام
ممنون از همه دوستان.آره من از دستور<??>استفاده کردم...انشا ا... بعد از تغییرات درست کار کنه.
با تشکر