PDA

View Full Version : انتخاب یک دکمه رادیویی در دیتاگرید

Ahoora_Mazda
یک شنبه 12 آبان 1387, 13:36 عصر
سلام ، من یک دیتاگرید دارم (دات نت 2003) که درون یک ستون تمپلت ، از یک دکمه رادیویی کلاینت استفاده کردم به این صورت :

<ItemTemplate>
<input id="rdo" onclick="SelectOne(this,'datagrid1')" runat="server" type="radio" value='<%# Container.DataItem("PicURL") %>' />
</ItemTemplate>

همنوطور که می بینید ، مقدار value این رادیو را به دیتاسورس دیتاگرید بایند کردم با توجه به اینکه در بایند شدن دیتاگرید ، چندین رادیو تولید میشه ،میخوام به عنوان مثال با فشار یک دکمه ، مقدار value رادیو انتخاب شده از سمت کاربر رو در یک label نمایش بدم، چطور اینکار کنم؟!

kiosksoft
یک شنبه 12 آبان 1387, 18:05 عصر
خاصیت autopostback دکمه رادیویی رو true کنید , بعد بهش یه CommandName بدید , حالا تو رویداد ItemCommand کنترل گریدتون زمانی که کاربر این روی این کنترل کلیک کرد مقدار اون فیلد وابسته رو از بانک دریافت نمایید .این روش برای کار شما زیاد جالب نیست اگه کاربرد دیگه ای نداره ! به نظر من بهتره از LinkButton استفاده کنید !

mahdi_farhani
یک شنبه 12 آبان 1387, 22:30 عصر
خاصیت autopostback دکمه رادیویی رو true کنید , بعد بهش یه CommandName بدید , حالا تو رویداد ItemCommand کنترل گریدتون زمانی که کاربر این روی این کنترل کلیک کرد مقدار اون فیلد وابسته رو از بانک دریافت نمایید .این روش برای کار شما زیاد جالب نیست اگه کاربرد دیگه ای نداره ! به نظر من بهتره از LinkButton استفاده کنید !
دوست عزیز به سئول دوستمون دقت کن بعد پاسخ بده ،

از یک دکمه رادیویی کلاینت استفاده کردم به این صورت
پس خاصیت autopostback و Commandname و ..... معنی نمیده
با همون تابع Selectکه نوشتی میتونی به صورت کلاینت ساید مقدارشو بخونی ،
راهنمایی بیشتر اون this که داری پاس میدی کمکت میکنه