PDA

View Full Version : سوال: چگونه میتوانم از دو چاپگر که یکی رسید را چاپ کند و یکی لیبل را در محیط rave ؟

ALINAMAZI
سه شنبه 14 آبان 1387, 07:25 صبح
با سلام
من در برنامه میخواهم وقتی که یک رکورد را وارد کردم برای آن رسید چاپ کند که آنرا باید در داخل پاکت بفرستم جای دیگر _در حین چاپ رسید یک لیبل با شماره بارکد واطلاعات دیگر مثل تاریخ و غیره را با بارکد پرینتر که به سریال 9پین وصل میشود نیز چاپ کند وانرا روی پاکت الصاق کنم ضمنا محیط گزارشم rave میباشد

با تشکر

Touska
سه شنبه 14 آبان 1387, 08:59 صبح
من با Rave کار نکردم ولی می دونم با Fast Report میشه دو Page داشت و هر کدام را با پرینتر جداگانه پرینت

گرفت ، البته نه همزمان با فاصله زمانی خیلی کم مثلا 1 ثانیه

ALINAMAZI
سه شنبه 14 آبان 1387, 09:07 صبح
من با Rave کار نکردم ولی می دونم با Fast Report میشه دو Page داشت و هر کدام را با پرینتر جداگانه پرینت

گرفت ، البته نه همزمان با فاصله زمانی خیلی کم مثلا 1 ثانیه

با تشکر از شما
میشود روش کار را توضیح دهید

Touska
سه شنبه 14 آبان 1387, 15:36 عصر
خیلی ساده به همان راحتی که گفتم :

اول یک Page می سازید و طراحی می کنید و سپس یک Page دیگه می سازید و بعدش هم آن را طراحی می کنید.

در موقع نمایش آن بصورت 2 صفحه پشت سرهم نمایش می دهد و بعد شما صفحه اولی را با کد نویسی به

یک پرینتر و صفحه دوم رو را به پرینتر دیگر ارسال کنید.

ALINAMAZI
چهارشنبه 15 آبان 1387, 13:55 عصر
خیلی ساده به همان راحتی که گفتم :

اول یک Page می سازید و طراحی می کنید و سپس یک Page دیگه می سازید و بعدش هم آن را طراحی می کنید.

در موقع نمایش آن بصورت 2 صفحه پشت سرهم نمایش می دهد و بعد شما صفحه اولی را با کد نویسی به

یک پرینتر و صفحه دوم رو را به پرینتر دیگر ارسال کنید.

با تشکر مجدد لطفا کد ها را هم اگر ممکن است بگذارید

MOJTABAATEFEH
شنبه 02 آذر 1387, 01:26 صبح
touska شما در سؤالتون گفتيد فست اين امكان را دارد كه در يك گزارش چند صفحه اي هر صفحه را با يك پرينتر خاص پرينت گرفت من يك گزارش دو صفحه اي با فست در دلفي دارم كه مي خوام صفحه اول با يك پرينتر و صفحه ديگر را با پرينتر ديگري چاپ كنم لطف مي كنيد اين امكان را توضيح دهيد

با تشكر