PDA

View Full Version : گفتگو: گزارش کار طراحی سایت

mohi_ka2
سه شنبه 14 آبان 1387, 11:28 صبح
با سلام به دوستان برنامه نویس
من لازم دارم که برای یک سازمان ، گزارش کاملی در مورد طراحی سایت با ASP.Net و سی شارپ تهیه کنم . باید ارتباطات پایگاه داده ای و user friendly بودن سایت رو هم در گزارشم بیارم و خلاصه گزارش جامع و کاملی می خوام .

حالا از دوستان مشورت و راهنمایی می خواستم که چطور و از کجا گزارشم رو شروع کنم و چه جیزهایی رو در اون بیارم . و در ضمن گزارش باید حالت آموزشی هم داشته باشه و می هخوام شامل موارد پیش پا افتاده هم نباشه

با تشکر از همه دوستانی که تشریف می یارن و اظهار نظر می فرمایند :لبخندساده::چشمک::تشویق:

kezack
سه شنبه 14 آبان 1387, 11:38 صبح
به نظرم اول نیازمندی های برنامه یا کاری که می خوان انجام بدین و کارایی سایت رو بنویسد مثل نمونه کارهایی که دوستان داخل همین فروم گذاشتن
بعدش خلاصه کارتون یعنی قسمت های مختلف سایت را به صورت جزیی بیان کنید و امکاناتی که هر قسمت داره
در پایان هم به برسی هزینه سایت بپردازید ...
البته این نظر شخصی من بود !!!

mohi_ka2
سه شنبه 14 آبان 1387, 12:16 عصر
من بیشتر منظورم به موارد فنی بود . یعنی کارهایی که در یک سایت رسمی می شه انجام داد و چگونگی و آموزش اون کارها و نحوه آپلود کردن و ... منظورم موارد برنامه نویسی و فنی کار هست نه نحوه گزارش گیری

ممنون

Saber_Fatholahi
سه شنبه 14 آبان 1387, 16:55 عصر
دوست من ، من داکیومت یه پروزه رو توی سایت گذاشتم نیگا بنداز شاید بکارت اومد

mohi_ka2
شنبه 18 آبان 1387, 09:10 صبح
دوست من ، من داکیومت یه پروزه رو توی سایت گذاشتم نیگا بنداز شاید بکارت اومد
سلام . ممنون از توجهتون ، ممنون می شم لینکشو به من بدید :لبخندساده:

mohi_ka2
شنبه 18 آبان 1387, 09:15 صبح
بهتره یه نمایش از ساختار سایتت با برنامه ui دیزاین داشته باشید
می شه در مورد این نرم افزار یه کم توضیح بدید و اینکه از کجا می تونم گیرش بیارم و کارش چه جوریه؟ ممنون:لبخندساده: