PDA

View Full Version : روش ساخت منو بار کرکره ای

barname_m708
سه شنبه 14 آبان 1387, 15:02 عصر
در فایل ضمیمه ،روش ساختن منو بار استفاده شده در این برنامه رو توضیح بدین.در واقع میخام بدونم چه طوری منو باری با این شکل میتوان ساخت(منو بار کرکره ای رو چطور میشه ساخت)

mohammadgij
سه شنبه 14 آبان 1387, 15:08 عصر
چرا ما اصلاً دوست نداريم اول جستجو كنيم بعد تاپيك بزنيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

barname_m708
سه شنبه 14 آبان 1387, 15:15 عصر
تو رو خدا جواب نمو بدین.من هرچی جستجو کردم چیزی پیدا نکردم.

barname_m708
چهارشنبه 15 آبان 1387, 08:02 صبح
چرا ما اصلاً دوست نداريم اول جستجو كنيم بعد تاپيك بزنيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو رو خدا یکی مشکل منو حل کنه.من هر چی حستجو کردم به جواب نرسیدم

amirzazadeh
چهارشنبه 15 آبان 1387, 09:00 صبح
تو رو خدا یکی مشکل منو حل کنه.من هر چی حستجو کردم به جواب نرسیدم
از اين لينك كمك بگير
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=68086&highlight=
................
موفق باشيد

HAMRAHSOFT.IR
چهارشنبه 15 آبان 1387, 10:29 صبح
ميشه اين برنامه را بصورت كامل بزاري دوستان نيز استفاده كنند

barname_m708
یک شنبه 19 آبان 1387, 08:54 صبح
تو رو خدا یکی مشکل منو حل کنه

barname_m708
سه شنبه 21 آبان 1387, 07:55 صبح
با سلام خدمت دوستان گرامی
از دوستان خواهش میکنم یکی مشکل منو تو ساختن منو بار کرکره ای حل کنه.البته باید بگم که بعضی از دوستان مطالبی رو گذاشتن ولی مفید واقع نشده.در واقع مشکل من ساختن منو بار نیست.من توی ساختن منوبار کرکره ای مشکل دارم.یعنی میخوام وقتی روی منو بار کلیک کردم منو بار به صورت کرکر ه ای باز بشه .البته فایل ضمیمه هم قرار دادم تا منظورم واضح تر باشه.

اگه کسی بتونه منو کمک کنه خیلی ممنون میشم.

hamedMohammad
سه شنبه 21 آبان 1387, 22:57 عصر
با سلام خدمت دوستان گرامی
از دوستان خواهش میکنم یکی مشکل منو تو ساختن منو بار کرکره ای حل کنه.البته باید بگم که بعضی از دوستان مطالبی رو گذاشتن ولی مفید واقع نشده.در واقع مشکل من ساختن منو بار نیست.من توی ساختن منوبار کرکره ای مشکل دارم.یعنی میخوام وقتی روی منو بار کلیک کردم منو بار به صورت کرکر ه ای باز بشه .البته فایل ضمیمه هم قرار دادم تا منظورم واضح تر باشه.

اگه کسی بتونه منو کمک کنه خیلی ممنون میشم.
با سلام من تلگرافی میگم
اول روی تولبار کلیک راست کن بعد کاستومایز بعد نیو بعد کامند بعد نیو منو بعد درگ آن روی تولبار جدید و باز تکرار این مرحله در ضمن از ALL form , All report و مانند آن برای آیتم های آن استفاده کن اگه باز کمک خواستی بگو :متفکر:

barname_m708
چهارشنبه 22 آبان 1387, 06:56 صبح
با سلام من تلگرافی میگم
اول روی تولبار کلیک راست کن بعد کاستومایز بعد نیو بعد کامند بعد نیو منو بعد درگ آن روی تولبار جدید و باز تکرار این مرحله در ضمن از ALL form , All report و مانند آن برای آیتم های آن استفاده کن اگه باز کمک خواستی بگو :متفکر:

با سلام و با تشکر
همونطور که که گفته بودم من تو ساخت منو بار ساده مشکلی ندارم .میخوام بدونم منو بار کرکره ای رو چه طوری میشه ساخت.میخوام وقتی روی آیتمی روی منو بار کلیک کردم ،آن آیتم به صورت کرکره باز بشه.الیته اگه منظورم رو متوجه نشدین به فایل ضمیمه ای که توی این تایپیک قرار دادم توجه کنید.ولی خواهش میکنم زودتر مشکل منو حل کنید.

متشکرم

saeedyaz
چهارشنبه 22 آبان 1387, 07:26 صبح
سلام
وقتی تولبارتو شاختی از توی کاستومایز برو تو تب کامند-دومیش گزینه آخر-نیو منو رو انتخاب کن واز جدول روبروش گزینه نیو منو رو رداگ کن توی تولبارت اینجوری منوی کرکره ای درست میشه. حالا فرمها وچیزهای دیگرو از ال فرم دراگ کن توی این منو که ایجاد کرده ای
ببین ردیف خانمی

mosaArabi
چهارشنبه 22 آبان 1387, 11:07 صبح
دوست محترم از فايل ضميمه كمك بكير

laia56
پنج شنبه 23 آبان 1387, 10:43 صبح
با تشكر از اساتيد
حالا اگر همين روند را بخواهيم در اكسس 2007 برويم چگونه است راستش از روش اكسس 2003 چون منوها و نوار ابزار كم تغيير كرده به نتيجه اي نرسيدم

karmand
پنج شنبه 23 آبان 1387, 11:40 صبح
منظورتان اینجوری است

laia56
پنج شنبه 23 آبان 1387, 15:49 عصر
منظورتان اینجوری است

دقیقا استاد
فقط بفرمایید چگونه اینکار را انجام دادید

hamedMohammad
پنج شنبه 23 آبان 1387, 22:47 عصر
با سلام و با تشکر
همونطور که که گفته بودم من تو ساخت منو بار ساده مشکلی ندارم .میخوام بدونم منو بار کرکره ای رو چه طوری میشه ساخت.میخوام وقتی روی آیتمی روی منو بار کلیک کردم ،آن آیتم به صورت کرکره باز بشه.الیته اگه منظورم رو متوجه نشدین به فایل ضمیمه ای که توی این تایپیک قرار دادم توجه کنید.ولی خواهش میکنم زودتر مشکل منو حل کنید.

متشکرم
اگه منظورتان را درست فهمیده باشم بایستی روی منو بار راست کلیک کرده از Customaize\Options\از کمبو باکس Menu Animations انتخاب Slide را گزینش کنید. موفق باشید.

laia56
جمعه 22 آذر 1387, 00:45 صبح
اساتید محترم با عرض پوزش
سئوالم همچنان در مورد نحوه ساخت منو در اکسس 2007 باقی مانده خیلی جستجو کردم اما بیشتر سئوال دیدم تا جواب حتی یکی از دوستان پیشتر فایلی را قرارداده بود اما هیچ توضیحی ندادند لطفا راهنمایی کنید چون روش اکسس 2003 در اکسس 2007 قابل ردیابی نیست

laia56
یک شنبه 08 دی 1387, 18:00 عصر
اساتید محترم با عرض پوزش
سئوالم همچنان در مورد نحوه ساخت منو در اکسس 2007 باقی مانده خیلی جستجو کردم اما بیشتر سئوال دیدم تا جواب حتی یکی از دوستان پیشتر فایلی را قرارداده بود اما هیچ توضیحی ندادند لطفا راهنمایی کنید چون روش اکسس 2003 در اکسس 2007 قابل ردیابی نیست

اساتيد محترم
كسي راهنمايي نميكند

Clever86
چهارشنبه 29 اردیبهشت 1389, 17:42 عصر
سلام دوستان میشه راهنمائیم کنید که چه جوری با چه کنترلی باید منو کرکره ایی در asp .net بسازم ؟ اگه یه نمونه کد بزارید خیلی ممنون میشم
مرسی

kamrankam
چهارشنبه 29 اردیبهشت 1389, 22:37 عصر
سلام

طریقه ساخت منو کرکره ای قدم به قدم البته در اکسس 2003

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=201734

fahimeh.n
شنبه 01 مرداد 1390, 10:59 صبح
د ر2010 به چه صورتی هست؟

fahimeh.n
دوشنبه 10 مرداد 1390, 11:04 صبح
چرا کمک نمیکنین؟

reza850101
سه شنبه 18 مرداد 1390, 12:54 عصر
دوستان درمورد اين منويي كه برايتان قرارداده ام صرف نظر ازاينكه چه نام دارد راهنمايي كنيد چطور ميشه زيرمجموعه ساخت (فايل---> سندتو ---> دكستاب)