PDA

View Full Version : سوال: تغییر سورس برنامه ها با Hex Workshop

hadiranji
شنبه 18 آبان 1387, 00:02 صبح
من یه سوال دارم نمی دونم کسی می فهمه من چی می گم یا نه
وقتی با برنامه Hex Workshop سورس یه برنامه رو تغییر می دیم مثلاً یه کلمه رو عوض می مکنیم باید حجم برنامه کم و زیاد نشه وگرنه برنامه دیگه اجرا نمیشه حالا سوال اینه که آیا می شه کاری کرد که با تغیر حجم برنامه مشکلی برای اجرا پیش نیاد

Developer Programmer
یک شنبه 19 آبان 1387, 11:44 صبح
وقتی با برنامه Hex Workshop سورس یه برنامه رو تغییر می دیمبا Hex WorkShop نمیتونی سورسِ فایل کامپایل شده رو تغییر بدی.

با تغیر حجم برنامه مشکلی برای اجرا پیش نیادخوب وقتی برای یک کلمه رمز 2 بایت در نظر گرفته شده باشه و تو بخوای 3 بایت رو ذخیره کنی، تمام آفست سگمنتها بهم می ریزن اما قاعدتا با برنامه هایی مثل Lord PE باید بشه فایل رو ترمیم کرد.

hadiranji
دوشنبه 20 آبان 1387, 16:20 عصر
با Hex WorkShop نمیتونی سورسِ فایل کامپایل شده رو تغییر بدی.
خوب وقتی برای یک کلمه رمز 2 بایت در نظر گرفته شده باشه و تو بخوای 3 بایت رو ذخیره کنی، تمام آفست سگمنتها بهم می ریزن اما قاعدتا با برنامه هایی مثل Lord PE باید بشه فایل رو ترمیم کرد.

دل انگیز من این برنامه رو با هر مصیبتی بود دانلود کردم نیست آماتورم به همین خاطر نتونستم کاری با هاش بکنم الان چه خاکی باید سرم بریزم بچه ها می کنم رس باشه خوبه شما چی می گی

ŋµxXle
چهارشنبه 06 آذر 1387, 18:22 عصر
بهتر نیست ؟
Hex Editor Neo 4.64

hadiranji
پنج شنبه 07 آذر 1387, 14:29 عصر
بهتر نیست ؟
Hex Editor Neo 4.64

مطمئنی مشکلی که من با Hex Workshop دارم با این برنامه نخواهم داشت دانلودش میکنم ببینم چی میشه

hadiranji
سه شنبه 12 آذر 1387, 23:37 عصر
مطمئنی مشکلی که من با Hex Workshop دارم با این برنامه نخواهم داشت دانلودش میکنم ببینم چی میشه

متاسفانه این برنامه هم همان مشکل را دارد یعنی باید جایگزین کرد امکان اضافه کردن وجود ندارد

Delphi_Developer
سه شنبه 12 آذر 1387, 23:52 عصر
فایلت رو بذار تا Rebiuld اش کنم برات - اینجوری که نمیشه

ICEMAN
یک شنبه 17 آذر 1387, 19:56 عصر
میشه بگی چطوری فایل و rebuild می کنی ؟ plz

Delphi_Developer
دوشنبه 18 آذر 1387, 15:05 عصر

بستگی به نوع فایل داره

ICEMAN
چهارشنبه 20 آذر 1387, 17:34 عصر
بستگی به نوع فایل داره

میشه بیشتر توضیح بدید در مورد فایل های PE و ...

hadiranji
چهارشنبه 20 آذر 1387, 18:15 عصر

آاااا اینو خوب اومدی

Delphi_Developer
پنج شنبه 21 آذر 1387, 01:40 صبح
میشه بیشتر توضیح بدید در مورد فایل های PE و ...

منظورم PE و ... نبود منظورم نوع فایل هست - مثلا پکرش - کامپایلرش - ...

توضیح هم که همینجوری الکی نمیشه داد ! فایلت رو بذار
باید فایلتو ببنیم که چی هست اصلا !

hadiranji
جمعه 22 آذر 1387, 00:34 صبح
منظورم PE و ... نبود منظورم نوع فایل هست - مثلا پکرش - کامپایلرش - ...

توضیح هم که همینجوری الکی نمیشه داد ! فایلت رو بذار
باید فایلتو ببنیم که چی هست اصلا !

دل انگیز بحث این فایل اون فایل نیست من یه مشکل کلی برای این نرم افزار مطرح کردم و نرمافزار هایی از تیپ مطرح کردم ساده بگم مثلاً عنوان منوی یه نرم افزار مثلاً help ه شما می تونی این کلمه رو با هر کلمه 4 حرفی دیگه جایگزین کنی ولی کمتر یا بیشتر برنامه دیگه اجرا نمیشه خلاص
الان بسم ا... هر فایلی رو دوست داری امتهان کن نمیدونم چه اصراری که من باید فایل خودم رو آپلود کنم

Delphi_Developer
جمعه 22 آذر 1387, 03:47 صبح
عزیز اینی که میگم فایل رو آپلود کن برای این میگم که فایلت رو ببینم که چجوریه ببین مثلا اگه فایلت کامپایلرش دلفی - VC و ... باشه راحت میتونید با یه Resourcer تمام متن های توی فایل رو تغییر بدید حتی کاراکترهاشو اضاف یا کم کنید فرقی نمیکنه اما مثلا اگه فایلتون VB باشه با Resourcer نمیتونید چون که فایل های VB فرق دارن و باید از Resourcer های مخصوص VB استفاده کنید و همین طور مثلا اگه .net باشه یا جاوا یا ... باید از ابزارهای مخصوص خودشون استفاده کنید - فایل شما رو که من نمیخوام بخورم !!!! :D :D :D شما باید اول این جور چیزهای مربوط به فایل ها رو یاد بگیرید بعد برید سراغ اینجور چیزا مثلا اگه فایلتون پک شده باشه حتی شما با Resourcer ها هم که بزنی نمیتونی تغییرات ایجاد کنی یا حتی اصلا بازشون کنی ! چون که فایل پک شده - به خاطر همین باید اول کلا جریانات فایل ها رو یاد بگیری بعد

hadiranji
دوشنبه 25 آذر 1387, 23:36 عصر
عزیز اینی که میگم فایل رو آپلود کن برای این میگم که فایلت رو ببینم که چجوریه ببین مثلا اگه فایلت کامپایلرش دلفی - VC و ... باشه راحت میتونید با یه Resourcer تمام متن های توی فایل رو تغییر بدید حتی کاراکترهاشو اضاف یا کم کنید فرقی نمیکنه اما مثلا اگه فایلتون VB باشه با Resourcer نمیتونید چون که فایل های VB فرق دارن و باید از Resourcer های مخصوص VB استفاده کنید و همین طور مثلا اگه .net باشه یا جاوا یا ... باید از ابزارهای مخصوص خودشون استفاده کنید - فایل شما رو که من نمیخوام بخورم !!!! :D :D :D شما باید اول این جور چیزهای مربوط به فایل ها رو یاد بگیرید بعد برید سراغ اینجور چیزا مثلا اگه فایلتون پک شده باشه حتی شما با Resourcer ها هم که بزنی نمیتونی تغییرات ایجاد کنی یا حتی اصلا بازشون کنی ! چون که فایل پک شده - به خاطر همین باید اول کلا جریانات فایل ها رو یاد بگیری بعد

قربون سرو صورت زخمیت برم من داخل جریانات نکنین :افسرده: