PDA

View Full Version : سوال: نوشتن در فایل

alimh123
یک شنبه 19 آبان 1387, 12:41 عصر
با سلام
من خیلی با برنامه نویسی و طراحی صفحات وب آشنا نیستم. ولی الان احتیاج دارم که یک صفحه HTML داشته باشم و داخل اون یک سری اطلاعات رو از کاربر بگیرم و در یک فایل متنی و یا باینری بنویسم.
لطفا اگه اطلاعاتی در این زمینه دارید، راهنمایی کنید.
ممنون

narsic
یک شنبه 19 آبان 1387, 15:56 عصر
با سلام
ابتدا شما میبایست به برنامه نویسی به یک زبان تحت سرور آشنا باشید بعد از اون میتونید این کار روانجام بدید .
در مورد نحوه نوشتن در فایل هم یه تاپیک فعال وجود دارد جستجو کنید پیدا میکنید .
موفق باشید

yaqubian
دوشنبه 20 آبان 1387, 07:13 صبح
دوست عزیز
همونطور که narsic عزیز فرمودن شما اول باید مشخص کنید با کدوم زبان برنامه نویسی می خواین کارتون رو ادامه بدید؟ اگه php منظور شماست که با یه جستجوی ساده می تونید به جواب برسید چون قبلا بحث شده مثل:
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=130391
موفق باشید

alimh123
دوشنبه 20 آبان 1387, 09:41 صبح
دوست عزیز
همونطور که narsic عزیز فرمودن شما اول باید مشخص کنید با کدوم زبان برنامه نویسی می خواین کارتون رو ادامه بدید؟ اگه php منظور شماست که با یه جستجوی ساده می تونید به جواب برسید چون قبلا بحث شده مثل:
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=130391
موفق باشید

در واقع من میخواستم بدونم ساده ترین روش برای این کار چیه؟ چون من در این صفحه فقط دو کار میخوام انجام بدم، هنگام لود شدن صفحه یک سری عدد از فایل بخونم و نمایش بدم و در آخر یک سری عدد در فایل ذخیره کنم!

I,Nobody
دوشنبه 20 آبان 1387, 10:02 صبح
در واقع من میخواستم بدونم ساده ترین روش برای این کار چیه؟ چون من در این صفحه فقط دو کار میخوام انجام بدم، هنگام لود شدن صفحه یک سری عدد از فایل بخونم و نمایش بدم و در آخر یک سری عدد در فایل ذخیره کنم!
ظاهراً شما ميخواي براي سايتت شمارنده بذاري.
كد آماده زياد هست

alimh123
دوشنبه 20 آبان 1387, 10:53 صبح
ظاهراً شما ميخواي براي سايتت شمارنده بذاري.
كد آماده زياد هست

نه!!!
من این صفحه رو برای یک سیستم سخت افزاری می خوام. این صفحه رو می خوام داخل اون قرار بدم و از طریق شبکه LAN به اون وصل بشم و یک آدرس رو وارد کنم تا اون صفحه باز بشه. سپس تنظیمات اون سخت افزار رو از طریق اون صفحه انجام بدم و در آخر داخل یک فایل ذخیره کنم.
امیدوارم تونسته باشم واضح بیان کنم!
ممنون

I,Nobody
دوشنبه 20 آبان 1387, 11:13 صبح
نه!!!
من این صفحه رو برای یک سیستم سخت افزاری می خوام. این صفحه رو می خوام داخل اون قرار بدم و از طریق شبکه LAN به اون وصل بشم و یک آدرس رو وارد کنم تا اون صفحه باز بشه. سپس تنظیمات اون سخت افزار رو از طریق اون صفحه انجام بدم و در آخر داخل یک فایل ذخیره کنم.
امیدوارم تونسته باشم واضح بیان کنم!
ممنون
در هر صورت موفق باشيد.
اگر مشكلت حل شده كه چه بهتر.
اما اگه مشكلت حل نشده و با كد PHP كارت راه ميفته، بگو تا شب كه رفتم خونه، كدشو برات بنويسم و بذارم.

alimh123
دوشنبه 20 آبان 1387, 11:21 صبح
در هر صورت موفق باشيد.
اگر مشكلت حل شده كه چه بهتر.
اما اگه مشكلت حل نشده و با كد PHP كارت راه ميفته، بگو تا شب كه رفتم خونه، كدشو برات بنويسم و بذارم.

متاسفانه حل نشده!
اگه کمکم کنی ممنون میشم!
در ضمن من چند تا کد PHP پیدا کردم ولی اصلا نمیدونم باید باهاشون چیکار کنم!!! :متفکر:
در هر صورت ممنون

narsic
دوشنبه 20 آبان 1387, 13:06 عصر
الان مشکلتون چیه ؟؟

alimh123
دوشنبه 20 آبان 1387, 14:02 عصر
الان مشکلتون چیه ؟؟

الان مشکل من اینه که یک صفحه HTML می خوام که روی اون یک TextBox و یک Button باشه که در هنگام لود شدن یک عدد رو از یک فایل بخونه و در TextBox بنویسه و در هنگام کلیک کردن روی Button هم عدد داخل TextBox رو توی همون فایل بنویسه یعنی فایل رو باز نویسی کنه.
در ضمن معذرت میخوام که اینقدر وقت شما رو می گیرم.

narsic
دوشنبه 20 آبان 1387, 17:50 عصر
دوست عزیز اینجا انجمن رفع مشکله نه برنامه نویسی .
شاید دوستان کمکت کنن مشکلی بود در خدمتم

I,Nobody
دوشنبه 20 آبان 1387, 22:52 عصر
الان مشکل من اینه که یک صفحه HTML می خوام که روی اون یک TextBox و یک Button باشه که در هنگام لود شدن یک عدد رو از یک فایل بخونه و در TextBox بنویسه و در هنگام کلیک کردن روی Button هم عدد داخل TextBox رو توی همون فایل بنویسه یعنی فایل رو باز نویسی کنه.
در ضمن معذرت میخوام که اینقدر وقت شما رو می گیرم.
من تازه اومدم خونه و حالا میبینم شما هم میخوای از یه فایل بخونی، هم یه فرم داری که باید مقدارش ارسال شه( که قطعاً باید مقدارش کنترل هم بشه)، هم روی فایل بنویسی و من هم از خستگی نا ندارم.
همونطور که دوستمون گفتند، اینجا رفع اشکال میشه و گاهی اوقات در حد چند خط برنامه نویسی

sobhdam
سه شنبه 21 آبان 1387, 05:48 صبح
سلام و خسته نباشید:
ببخشید اینجا اینو طرح می کنم ولی مجبورم من میخواهم یه برنامه بنویسم که بتونم صفحه وبی رو ذخیره کنم
مثلا هر از چند گاهی یه صفحه از google که لینک سایت خودم داخل وجود داره را ذخیره کنم
php
یه دنیا ممنون میشم اگه کمک کند

alimh123
سه شنبه 21 آبان 1387, 09:28 صبح
دوست عزیز اینجا انجمن رفع مشکله نه برنامه نویسی .
شاید دوستان کمکت کنن مشکلی بود در خدمتم

دیدی اشتباه کردی!!!
منظور من این نبود که شما این صفحه رو برام درست کنی!
من با C++ و C# برنامه نویسی می کنم و از صفحات وب اطلاعات چندانی ندارم، ولی الان برای یکی از نرم افزارهایی که برای یک سخت افزار خاص نوشتم لازم دارم که یه همچین صفحه ای رو توی اون سخت افزار بذارم. من کدهای PHP و javaScript برای نوشتن و خواندن از فایل رو هم دارم ولی نمیدونم از اونا کجا باید استفاده کنم!
در ضمن JavaScript از ActiveX استفاده می کنه که به درد من نمیخوره.
در هر حال ممنون

narsic
سه شنبه 21 آبان 1387, 15:19 عصر
دیدی اشتباه کردی!!!
منظور من این نبود که شما این صفحه رو برام درست کنی!
من با C++ و C# برنامه نویسی می کنم و از صفحات وب اطلاعات چندانی ندارم، ولی الان برای یکی از نرم افزارهایی که برای یک سخت افزار خاص نوشتم لازم دارم که یه همچین صفحه ای رو توی اون سخت افزار بذارم. من کدهای PHP و javaScript برای نوشتن و خواندن از فایل رو هم دارم ولی نمیدونم از اونا کجا باید استفاده کنم!
در ضمن JavaScript از ActiveX استفاده می کنه که به درد من نمیخوره.
در هر حال ممنون
شما برای تحلیل کدهای PHP بر روی سیستم لوکال به نرم افزارهای لوکال هاست نیاز دارید که برای شما مطمئا راه خوبی نیست پیشنهاد میکنم رهتون رو عوض کنید و با یه زبان تحت ویندوز این کار رو انجام بدید .
موفق باشید

alimh123
سه شنبه 21 آبان 1387, 15:43 عصر
شما برای تحلیل کدهای PHP بر روی سیستم لوکال به نرم افزارهای لوکال هاست نیاز دارید که برای شما مطمئا راه خوبی نیست پیشنهاد میکنم رهتون رو عوض کنید و با یه زبان تحت ویندوز این کار رو انجام بدید .
موفق باشید

سلامت باشید
شما راه مناسبی به نظرتون نمیرسه؟

alimh123
سه شنبه 21 آبان 1387, 15:54 عصر
حالا اصلا سوال رو یه طور دیگه مطرح می کنم:
ما یه سخت افزاری داریم که روی اون Windows NT نصب شده. این سخت افزار یه کارت شبکه هم داره. داخل این سخت افزار هم یه نرم افزاری در حال کاره که تنظیمات خودش رو از یک فایل می خونه و برای تغییر تنظیمات این نرم افزار و سخت افزار باید اطلاعات داخل فایل رو تغییر بدیم. من می تونم یه برنامه بنویسم که از طریق شبکه به اون سخت افزار وصل بشه و محتویات فایل رو تغییر بده. اما بنا به دلایلی لازمه که این کار از طریق یه صفحه HTML انجام بشه! مثلا مثل مودم های ADSL که اگه دیده باشید برای تنظیماتش یه آدرس IP رو در IE وارد می کنیم و صفحه تنظیمات ظاهر میشه!
به نظر شما میشه یه همچین کاری کرد؟
ببخشید سرتون رو درد اوردم!!!