PDA

View Full Version : سوال: جلو گیری از دانلود

vahid_d_0101
دوشنبه 20 آبان 1387, 00:01 صبح
با سلام
ببخشید دوباره اومدم
من میخوام دانلود را ببندم یعنی کسی نتونه چیز را تا من بهش اجازه ندادم دانلود بکنه چندتا سورس تو همین سایت دیدم ولی همشون از توی ریجستری این کارو میکردن ولی من میخوام خود برنامه من نزاره کسی چیزی را دانلود بکنه
یه سوال دیگه هم داشتم من میخوام کاری کنم که تو سایته ای سرچ نتونن بعضی کلمات را تایپ بکنن یعنی برای مثال وقتی تو سایت GOOGLE کلمه X را سرچ کردن برنامه یه پسغام بده و اون صفحه را ببنده فقط برای سایتهای سرچ.
و سوال اخر این که میخوام در بعضی موارد IE8 را کلا ببندم یعنی کسی نتونه اصلا اونو باز کنه
من یه این برنامه نیاز دارم ممنون میشم کسی کمکی بکنه

m_vb1386
دوشنبه 20 آبان 1387, 08:54 صبح
براي جلوگيري از دانلود ميتونيد از فايروالها بصورت نرم افزاري يا سخت افزاري استفاده كنيد
در مورد سوال دوم شما راهي سراغ دارين كه بشه سايتهاي سرچ رو از بقيه جدا كرد؟

vahid_d_0101
سه شنبه 21 آبان 1387, 16:53 عصر
واقعا كسي بلد نيست كه جواب نميديد بابا ايول

r0ot$harp
سه شنبه 21 آبان 1387, 17:07 عصر
با سلام
ببخشید دوباره اومدم
من میخوام دانلود را ببندم یعنی کسی نتونه چیز را تا من بهش اجازه ندادم دانلود بکنه چندتا سورس تو همین سایت دیدم ولی همشون از توی ریجستری این کارو میکردن ولی من میخوام خود برنامه من نزاره کسی چیزی را دانلود بکنه
یه سوال دیگه هم داشتم من میخوام کاری کنم که تو سایته ای سرچ نتونن بعضی کلمات را تایپ بکنن یعنی برای مثال وقتی تو سایت GOOGLE کلمه X را سرچ کردن برنامه یه پسغام بده و اون صفحه را ببنده فقط برای سایتهای سرچ.
و سوال اخر این که میخوام در بعضی موارد IE8 را کلا ببندم یعنی کسی نتونه اصلا اونو باز کنه
من یه این برنامه نیاز دارم ممنون میشم کسی کمکی بکنه
در مورد سوال اول اطلاعاتی ندارم .

در مورد سوال دوم » :

شما باید از طریق کنترل اطلاعات ارسالی این کار رو بکنید . باید رویه پروتکل (RAW ) انتقال اطلاعات کار کنید . باید ببینید این برنامه های Sniffer چه جوری کار می کنند . اگر پیدا کردی بگو تا بقیه کار رو بهت بگم .

باتشکر احسان

vahid_d_0101
پنج شنبه 23 آبان 1387, 18:52 عصر
بچه ها کمک کنید

مهران رسا
پنج شنبه 23 آبان 1387, 18:57 عصر

با استفاده از یک Timer ، تایتل پنجره فعال رو بگیر و بعد از چک کردن محتوای Title (مثلاً برخورد با کلمه "download") یه Alt+F4 بفرست .

vahid_d_0101
پنج شنبه 23 آبان 1387, 19:12 عصر
من این برنامه را نوشتم مشکلش اینه که باید Title همون Title باشه که تو برنامه نوشتم و یه مشکل دیگه این که پنچره را هاید میکنه

Private Declare Function GetForegroundWindow Lib "user32" () As Long
Private Declare Function GetWindowText Lib "user32" Alias "GetWindowTextA" (ByVal hwnd As Long, ByVal LpString As String, ByVal cch As Long) As Long
Private Declare Function GetWindowTextLength Lib "user32" Alias "GetWindowTextLengthA" (ByVal hwnd As Long) As Long
Private Sub Timer1_Timer()
Dim hwnd As Long
Dim wn As String
wn = Space(255)
hwnd = GetForegroundWindow
GetWindowText hwnd, wn, GetWindowTextLength(hwnd) + 1
Text1.Text = wn
End Sub
Private Sub Text1_Change()
If Text1.Text = "Windows Task Manager" Then Shell "taskkill /im taskmgr.exe", vbHide
End Sub

vahid_d_0101
پنج شنبه 23 آبان 1387, 19:29 عصر
ولی این کار خوب نیست اخه با نرم افزار های دانلود راحت میشه دانلود کرد اگه بشه همون کاری که تو ریجستری میشه انجام داد را اینجا انجام داد خیلی خوب بود

مهران رسا
پنج شنبه 23 آبان 1387, 19:42 عصر
درسته . روش شما عملاً غیر استفاده هست .

نباید دقیقاً برای چک کردن تایتل از = استفاده کنید . باید چک کنید اگر کلمه Download در تایتل فعال وجود داشت اونوقت فلان کار انجام بشه .
برای اینکار باید از تابع Instr به صورت زیر استفاده کنید :

If Instr(1,lcase(MyTitle),"download") <> 0 Then
Sendkeys "%{F4}
End If

در مثال بالا در صورت یافتن کلمه "download" در پنجره فعال ، با استفاده از Alt+F4 پنجره مورد نظر رو می بندیم . (روش های اصولی تر هم وجود داره)

در مورد Taskkill هم پارامترهاشو کامل ننوشتید :

Shell "Taskkill -f -t -im taskmgr.exe"

موفق باشید .

vahid_d_0101
پنج شنبه 23 آبان 1387, 21:33 عصر
برای سرچ نکردن کلمات چه کار کنم حالا اون دوتا تا یه حدودایی بر طرف شد
در ضمن چه طوری بفهمیم مثلا در پروکسس برنامه all.exe اجرا هست یا نه و اگر اجرا بود یه پیغام بده.

vahid_d_0101
جمعه 24 آبان 1387, 22:42 عصر
برای سرچ نکردن کلمات چه کار کنم حالا اون دوتا تا یه حدودایی بر طرف شد
در ضمن چه طوری بفهمیم مثلا در پروکسس برنامه all.exe اجرا هست یا نه و اگر اجرا بود یه پیغام بده.
بچه ها کارم گیره کسی نبود جواب بده :گریه::گریه: