PDA

View Full Version : سوال: مشخص نمودن فونت Tabcontaner

msadgd
دوشنبه 20 آبان 1387, 18:28 عصر
با سلام خدمت دوستان
من براي صفحه اي از سايتم از كنترل Tab از آژاكس تولكيت استفاده كردم. حالا موقع نمايش عناوين Tab كه فارسي هستند، خيلي بي ريخت هستند. خواستم براي اونها از فونت Tahoma استفاده كنم و سايز اونها رو هم تغيير بدم اما اصلا انگار نه انگار. اصلا هيچ تغييري نميكنه. ميشه لطف كنيد و بگيد براي تنظيم فونت و استايل عنوان Tab يا همون Tab header چكار بايد كرد؟
درضمن موقع نمايش Tab ، توي صفحه header ها وسط هستند. مي خوام سمت راست نشون داده بشن.
ممنون

abbasegold
پنج شنبه 23 آبان 1387, 21:44 عصر
شاید روشهای بهتری باشه

روش من :

برای تنظیم Style (فونت و ...) میتوانی از HTML استفاده کنی، به مثال زیر توجه کن :

حالت عادی کد مربوط به هر HeaderTemplate :

<HeaderTemplate>
عنوان تب
<HeaderTemplate/>

حال میتوانی با کد زیر فونت را تغییر دهی :

<HeaderTemplate>
<a style="font-family:Tahoma">عنوان تب</a>
<HeaderTemplate/>

همچنین از پارامترهای دیگر style هم می توانی استفاده کنی ...

موفق باشی

msadgd
جمعه 24 آبان 1387, 09:35 صبح
با سلام خدمت دوستان و تشكر از عباس گل عزيز.
راستش من مسئله رو با يه سرچ توي وب تونستم حل كنم. به اين صورت كه توي يكي از فروم هاي خارجي چند نمونه مخصوص همين كنترل گذاشته بودن كه الحق و الانصاف خيلي عالي بود. خواستم لينك اين چندتا سايت رو براتون بذارم كه متاسفانه لينكهاش رو گم كردم. اما فايلي كه از يكي از اون سايتها دانلود كرده بودم رو براتون ميذارم. مطمئنم كه خوشتون مياد. چون مدلهاش هم خيلي زيبا هستن هم css خيلي جالبي داره و شما راحت با تغيير استايل مي تونيد اون Tab رو به Tab مورد نظر خودتون تبديل كنيد. براي منكه مفيد و راه گشا بود اميدوارم براي شما هم همينطور باشه.
در مورد راست به چپ شدن هم ظاهرا توي اون صفحه يه مشكلي دارم. چون توي يه صفحه ديگه با ست كردن rtl راست به چپ كار مي كنه.
پيروز و سلامت باشيد.