PDA

View Full Version : کمک از اساتید آشنا به برنامه نویسی برای نوشتن یه درایور مکمل

opticman
دوشنبه 20 آبان 1387, 18:30 عصر
سلام خدمت اساتید گرامی
دوستان تو رو خدا ببخشید من چون برنامه نویسی یاد ندارم نمی دونستم که این خواسته ی من مربوط به چه قسمتی می شود لطفا بخونید و بنده رو راهنمایی کنید .
جریان اینه که مودم من با با ویندوز ویستا سازگاری نداره ( اسمش Z-Cyber Zling HCF Modem هست ) یعنی با وجود اینکه من درایور مربوط به ویندوز ویستا رو نصب می کنم بعد از یکبار ری استارت کردن کامپیوتر ، مودم غیر فعال میشه یعنی وقتی به Device Manager می رم کنار مودم یه علامت تعجب زده که با یکبار Diable وسپس Enable کردن مودم مشکل حل میشه و می توان از مودم استفاده کرد . ( یعنی پس از هر بار خاموش و روشن شدن کامپیتور باید مراحل بالا رو انجام داد ) .
البته نا گفته نماند که من آخرین درایور این مودم رو هم از سایت شرکت سازنده (www.z-cyber.net (http://www.z-cyber.net/) ) دانلود کردم ونصب کردمش ولی بازهم مشکل حل نشد بعد تو اینترنت یه سرچ زدم دیدم تمام کسانی که از این مارک و برخی از مدلهای Zoltrix استفاده می کنند همین مشکل رو دارند و یه جاهایی عنوان شده بود که این مودم با ویندوز ویستا سازگاری نداره ،باشرکت توزیع کننده ( مهرگان ماشین آسیا ) هم تماس گرفتم ولی متاسفانه جوابگو نبودن .
من خودم که متاسفانه برنامه نویسی بلد نیستم می خوام بدونم یه نفر از اساتید نمی تونه یه برنامه بنویسه که موقع روشن شدن کامپیوتر در قسمت Divce Manager دستور Disable و Enable شدن رو به مودم بده تا احتیاجی به انجام این کار بصورت دستی نباشه ؟

با تشکر

opticman
سه شنبه 21 آبان 1387, 11:00 صبح
دوستان کسی نیست راهنمایی کنه ؟