PDA

View Full Version : گفتگو: سوالات و مباحث مربوط به یک چت روم .

sinashahab
سه شنبه 21 آبان 1387, 21:41 عصر
سلام
اول این که چت روم باید دارای حالت گرافیکی خوبی باشه .
حالا بقیشو شما بگید :لبخند:
:تشویق::تشویق:

syntiberium
جمعه 24 آبان 1387, 00:24 صبح
با سلام . از نظر من یک چت روم با حال باید یک محیط سه بعدی باشه مثل کره زمین و هر کس که یک اکانت می سازه یک خونه ی سه بعدی در هر جای این کره ی خاکی مجازی که می خواد می تونه اون خونه را بزاره و برای اون مکان تبلیغ کنه که این مکان به زودی به مکان شاد و تخیلی تبدیل می شه و یک عکس از اون مکان داخل تبلیغش بزاره . توی همچین جای با حالی آدم باید دستش برای طراحی سه بعدی و برنامه نویسه باز باشه و بعد از اون که تعدادی از اون مکان خوششون اومد میرند یک خونه می سازند و اون جارو گسترش میدن و بعد مثل بازی های game spy می تونن با کلید های جهت نما توی اون محیط راه برن و از طریق نوشتن و میکرو فون با یکدیگر چت کنن . من شاید در آینده بتونم چنین چیزی را با vb6 طراحی کنم فقط نیاز به یک data base بزرگ و با دسترسی آسان دارم :کف: . دوستان شما هم اگر نظری دارید می تونید ارائه بدید :تشویق: . با تشکر .

sinashahab
جمعه 24 آبان 1387, 10:47 صبح
با سلام . از نظر من یک چت روم با حال باید یک محیط سه بعدی باشه مثل کره زمین و هر کس که یک اکانت می سازه یک خونه ی سه بعدی در هر جای این کره ی خاکی مجازی که می خواد می تونه اون خونه را بزاره و برای اون مکان تبلیغ کنه که این مکان به زودی به مکان شاد و تخیلی تبدیل می شه و یک عکس از اون مکان داخل تبلیغش بزاره . توی همچین جای با حالی آدم باید دستش برای طراحی سه بعدی و برنامه نویسه باز باشه و بعد از اون که تعدادی از اون مکان خوششون اومد میرند یک خونه می سازند و اون جارو گسترش میدن و بعد مثل بازی های game spy می تونن با کلید های جهت نما توی اون محیط راه برن و از طریق نوشتن و میکرو فون با یکدیگر چت کنن . من شاید در آینده بتونم چنین چیزی را با vb6 طراحی کنم فقط نیاز به یک data base بزرگ و با دسترسی آسان دارم :کف: . دوستان شما هم اگر نظری دارید می تونید ارائه بدید :تشویق: . با تشکر .

سلام
اگه نوشتن این چنین چیزی به این اسونی ها بود اول یاهو بعد ماکروسافت این رو می ساختن .(دیگه ما از یاهو که بیشتر نیستیم .) :کف:
این چیزی که شما میگی یه انیمیشن بسیار قوی و برنامه نویسی بسیار حرفه ای نیاز دارد .
(ولی دور از عقل هم نیست چون من حدود یک سال پیش یه چتی دیدم که یه خونه به تو میده و می تونستی تو خونت وسایل بزاری و کسی هم می خواست باهات چت کنه خونتو میدید .(باید وسایل رو با $ از سایتش می خریدی) . :گیج:
حالا حدود یکی دو هفته دیگه چتمو تو اینتزنت پابلیک میکنم و ببینید چه ویژگی دارد و نظر بدید تا اون باگ و مشکلاتشو حل کنم و یا یه ویژگی اضافه کنم . :لبخند:
:تشویق::تشویق:

مهران رسا
جمعه 24 آبان 1387, 11:14 صبح
فقط نیاز به یک data base بزرگ و با دسترسی آسان دارم :کف: .

فکر می کنم قبل از یک Database بزرگ ، بیشتر به یک باند پر سرعت اینترنت نیاز داشته باشید .

sinashahab
جمعه 24 آبان 1387, 16:08 عصر
راستی اگه می خواهید بگید دموی چتمو بزارم(البته خیلی بیشتر از محیط گرافیکی روی کدهاش کار کردم.)
ولی چیز بدی هم نیست .
طرز کارشم بدن میگم .(به سرور هم کانکت نمیشه چون هر وقت کامل شد تو سرورم آپ میکنم .)

sinashahab
پنج شنبه 07 آذر 1387, 15:08 عصر
بالاخره چتم ساخته شد : http://www.Makrosoft.Ir/Setup.exe
اگه موردی داشت بگبد حل کنم .

syntiberium
پنج شنبه 07 آذر 1387, 15:44 عصر
با سلام . دوست عزیز این که اصلا فایل اصلیش نصب نمی شه ؟

sinashahab
پنج شنبه 07 آذر 1387, 15:57 عصر
ببخشید درست کردم .

sinashahab
جمعه 08 آذر 1387, 18:39 عصر
ینی کسی دانلود نکرده ؟