PDA

View Full Version : ایجاد یک ID که همشه ان لاین باشه

pinokio
جمعه 03 مرداد 1382, 20:18 عصر
سلام دوستان
من یه برنامه روبات نوشتم که می شه باهاش چت کرد.
حالا می خوام این روبات رو به صورت یک ای دی در یاهو قرار بدم که همیشه ان لاین باشه و بقیه نیز بتونن باهاش چت کنن مثل
Yahoohelper

pinokio
یک شنبه 05 مرداد 1382, 10:18 صبح
سلام دوستان
می شه یه کاری کرد که هنگامی که من ان لاین هستم به جای اینکه من به پیغامها جواب بدم یه برنامه این کار رو بکنه

یه راهنمایی کوچیک هم کارمو را می ندازه

سعید قدیری مقدم
یک شنبه 05 مرداد 1382, 10:31 صبح
سلام . منظور شما از پیغام چیه؟ اگر منظورتون email که باید اول برنامه ای رو بنویسید تا هر وقت به اینتر نت وصل شدید بطور اتوماتیک email های رسیده و خوانده نشده رو شناسایی کنه و پیغام خاصی رو که به برنامه داده اید برای فرستنده نامه بفرسده

برای اینکار میتونید از کنترل MAPIMessages و MAPISession استفاده کنید که به کمک outlook به email شما دسترسی پیدا میکنه میتونه نامه های خوانده نشده رو جدا کنه آدرس فرستنده ها رو لیست کنه و میل به اونها بفرسته فقط مشکل اینجاست که در حین کار از طرف outlook چند تا پیغام میاد که باید تعید بشن اگه این مشکل رو بتونی حل کنی کاملا اتوماتیک میشه :wink:

اما اگه منظورت پیغامهای yahoo messenger باشه :? خوب شما که روبوت طراحی کردید حتما اطلاعات کاملتری دارید چون من در این مورد اصلا اطلاعات دقیقی ندارم :oops:

pinokio
دوشنبه 06 مرداد 1382, 08:54 صبح
سلام
از راهنماییت ممنون
ولی من بیشتر دوست دارم با Message ها کار بکنه

در مورد اون روبات هم چیز اونقدر بزرگی نیست فقط چند کلمه رو می فهمه و جواب می ده من
شنیده بودم که چند نفر این کارو کردن من هم مشتاق شدم انجام بدم
هدفم هم روبات نیست فقط می خوام ببینم چطور انجام میشه

دستت درد نکنه
بازم اگه نکته ای به نظر ت رسید برام بفرست

sayana
دوشنبه 06 مرداد 1382, 14:07 عصر
اون ربات هایی که شما میگی farsijoke و farsidic هستن . این دو ربات تحت لینوکس و با زبان c++ نوشته شده اند . برنامه نویس اونها هم آقایی به نام ناصر عزتی است . البته من ایمیلی از سازنده ( آقای عزتی ) در دست ندارم ولی شاید با add کردن این دو ربات بتونی ایمیلی از سازنده شون به دست بیاری

naeeme
سه شنبه 07 مرداد 1382, 03:21 صبح
ایمیل آقای عزتی این هست:naser_ezzati@yahoo.com
در ضمن idاین ربوتها به farsidic0 و farsijoke0 تغییر پیدا کرده است.
در مورد این ربوتها در این وبلاگ می تونید مطالبی بخونید:
http://www.farsidic.blogspot.com

pinokio
سه شنبه 07 مرداد 1382, 06:16 صبح
دستت درد نکنه
منظورم همین ها تا بودند