PDA

View Full Version : سوال درباره ي DBRichEdit

yaas135
چهارشنبه 22 آبان 1387, 12:18 عصر
سلام
من براي ورود اطلاعات به بانك از DBRichEdit استفاده مي كنم، اما نميدونم چرا توي ديتا بيس كد هاي ويژه ي خودش رو ذخيره مي كنم،‌نمي دونم چه خاصيتي رو بايد تنظيم كنم.
كسي مي تونه كمك كنه؟

mafazel
چهارشنبه 22 آبان 1387, 13:55 عصر
از چه بانک اطلاعاتی استفاده می کنید؟
برای ذخیره و نمایش از همون DBRichEdit استفاده می کنید؟ اینجوری نباید مشکل داشته باشید.
یکم بیشتر توضیح بدید. یا مثال تون رو پیوست پست کنید.

yaas135
چهارشنبه 22 آبان 1387, 14:03 عصر
از mssql
موضوع اين هست كه اطلاعاتي بناست روي سايت نمايش داده بشه، بنابراين كد كردن اطلاعات توسط ريچ اديت مشكل سازه

vcldeveloper
چهارشنبه 22 آبان 1387, 16:42 عصر
خب اگر قرار نیست که RichEdit داده ها را به فرمت RTL کد کنه، چرا ازش استفاده می کنید؟! از DBMemo استفاده کنید که با داده ها بصورت Plain Text برخورد میکنه.

yaas135
چهارشنبه 22 آبان 1387, 17:44 عصر
براي اين كه بتونم فاصله ي بين پاراگراف ها رو تعيين كنم يا خاصيت هايي مثل ctrl+z و اينها رو داشته باشم، نمي دونستم با dbmemo چطور ميشه اين كار رو كرد.
توي DBmemo ميشه اين كار رو كرد؟

yaas135
شنبه 25 آبان 1387, 10:29 صبح
اي بابا چرا به اينجا كه ميرسه هيچ كس جواب نمي ده!

vcldeveloper
شنبه 25 آبان 1387, 23:43 عصر
من براي ورود اطلاعات به بانك از DBRichEdit استفاده مي كنم، اما نميدونم چرا توي ديتا بيس كد هاي ويژه ي خودش رو ذخيره مي كنم،‌نمي دونم چه خاصيتي رو بايد تنظيم كنم.
خصوصیت PlainText.

اي بابا چرا به اينجا كه ميرسه هيچ كس جواب نمي ده!
چون کسی اینجا تعهد نداده که سوال شما رو جواب بده!

yaas135
یک شنبه 26 آبان 1387, 09:41 صبح
چرا، اتفاقا!
هر كي كه دانش داره تعهد اخلاقي داره كه زكات دانشش رو پس بده، زكات دانش هم به اموزش دادن و پاسخ به سوال ديگرانه!

vcldeveloper
یک شنبه 26 آبان 1387, 16:46 عصر
هر كي كه دانش داره تعهد اخلاقي داره كه زكات دانشش رو پس بده، زكات دانش هم به اموزش دادن و پاسخ به سوال ديگرانه!کسی که دانش داره، تعهد نداره به هر کسی که سوال کرد جواب بده. به هر کسی که صلاح دانست، و هر زمان که فرصت داشت جواب میده. من ادعای دانش ندارم، تعهدی هم ندارم که سوال شما را جواب بدم، در حالی که ممکن هست سوال خیلی های دیگه رو جواب بدم. نه اسلام، نه هیچ قانون دیگه ایی هم همچین وظیفه ایی را در قبال شخص شما بر دوش من نگذاشته. از این به بعد، من شخصا به سوالات شما در این سایت جواب نمیدم، شما هم اگر خودتان را محق می دانید، می توانید اون دنیا از من شکایت کنید که حق شما را پرداخت نکردم، البته اگر حقی بر من داشته باشید!

yaas135
دوشنبه 11 آذر 1387, 09:54 صبح
عجله نكنيد!
من گفتم تعهد اخلاقي، نه شرعي
بنابراين بابتش حساب و كتابي هم نيست، شما هم مي تونيد نه به بنده كه به هر كس ديگه اي جواب نديد!