PDA

View Full Version : سوال: نصب install shield

khadem1386
پنج شنبه 23 آبان 1387, 11:51 صبح
سلام خسته نباشید.

برای نصب install shield 2009 آیا استفاده از setup آن کافیه؟

یا باید رفت در فولدر یوتیلیتی داخل دی وی دی و هر فورلدر را جداگانه نصب کرد؟

من می خوام برای پروژ vb.net2008 از طریق install shield یک setup بسازم ولی چیزی ساخته نمی شه یعنی انگار برنامه کمی مشکل داره

من قبلا برای برنامه vb6 یک setup ساختم ولی install shield در مورد vb.net وصل می کنه داخل خود برنامه vb.net2008 تازه شم هیچ اطفاقی در پروژه و سولوشن نمی افته

ممنونم از کمک شما

behnam_dr
شنبه 25 آبان 1387, 10:12 صبح
نه utility اش رو هم نصب کن script ها دات نت رو حتما نصب کن(از رو DVD)

khadem1386
دوشنبه 27 آبان 1387, 09:40 صبح
می شه در مورد DVD بیشتر توضیح بدهید

یعنی همون طور که حدس می زدم نصب جدا گانه داره تا install shield بصورت کامل و مخصوص vb2008 نصب بشه.

من الان در منوی start ویندوز این گزینه را هم دارم
*InstallShield 2009 for Visual Studio 2008
که پایین برنامه اصلی InstallShield نصب شده

اما وقتی از آن هم استفاده می کنم مستقیم می فرسته توی خود برنامه vb2008 و من دیگه در خود vb2008
بعد از این در helpش دستور می ده که

On the File menu, point to New and click Project. The New Project dialog box opens.
من هم انجام می دهم

اما هر چه می گردم اتفاق جدیدی وجود نداره

یک قسمت داره این InstallShield به نام Assistant که خیلی به درد vb6 می خوره، ولی متاسفانه سیستمی برای vb2008 نداره ، آیا می شه برای vb2008 نیز تنظیمش کرد.

من از Visual basic .net Wizard استفاده کردم ولی آن هم مستقیم می فرسته توی vb2008 و نمی دانم

حالا می خوام برم توی کوچه پس کوچه های DVD شاید یک setup جدیدی داشته باشه که به درد این کار بخوره

از وقت شما متشکرم

khadem1386
دوشنبه 27 آبان 1387, 10:31 صبح
در مورد این فولدر های آیا کسی اطلاعاتی دارد؟
آیا SETUP اصلی به این برنامه ها کاری ندارد.

هر کدام چه مسولیتی دارد؟

با تشکر از راهنمایی شما؟

khadem1386
دوشنبه 27 آبان 1387, 13:09 عصر
دوباره سلام و خسته نباشید:
من همه utility ها را نصب کردم ولی همچنان وقتی از اینستال شیلدر استفاده می کنم پاس میده به خود vb2008 و تازه هیچ اتفاقی هم نمی افته؟

اگر کسی از این دو نرافزار باهم و برای هم استفاده کرده ممنون می شم اگر کمک کنه.

با تشکر

khadem1386
چهارشنبه 29 آبان 1387, 16:41 عصر
چه کسانی تا حالا install shield 2009 را برای vb2008 استفاده کرده؟

KOR.MHMD
شنبه 02 آذر 1387, 08:55 صبح
چرا از Wise For Windows Installer استفاده نمیکنی؟ یه نرم افزار قدرتمند برای ایجاد Setup که اصلا زبان برنامه نویسی مهم نیست؟
تنها مشکلی که داره اینه که دکمه هاش فارسی نمیشن

khadem1386
شنبه 02 آذر 1387, 19:53 عصر
چرا از Wise For Windows Installer استفاده نمیکنی؟ یه نرم افزار قدرتمند برای ایجاد Setup که اصلا زبان برنامه نویسی مهم نیست؟
تنها مشکلی که داره اینه که دکمه هاش فارسی نمیشن

سلام اگر تا به حال آنرا برای VB.net2008 استفاده کردید راهنمایی کنید که از کجا می توانم تهیه کنم.

این که می گویید به زبان برنامه نویسی اصلا کاری ندارد نمی دانم یعنی چه

من فکر می کنم که vb.net بغییر از فایل هایی که ما خودمان در فولدر پروژه می گذاریم کلی فایلهایی مثل OCX و DLL و غیره هم داره که باید سرجایشان نصب شود بعلاوه ی frame work .net ، به هر حال باید تک تک اینها را شناسایی کند بعد شروع به نصب آنها کند.

از شما متشکرم

khadem1386
چهارشنبه 13 آذر 1387, 11:32 صبح
کسی نظری نداره؟