PDA

View Full Version : سوال: Maximize

m.alizadeh
پنج شنبه 23 آبان 1387, 18:36 عصر
سلام
چرا بعد از Minimize کردن ، فرم به حالت اول خود Maximize بر نمی گردد خواهشمندم راهنمایی بفرمایید و فرم ضمیمه را نگاه کنید . متشکرم

مهدی قربانی
جمعه 24 آبان 1387, 19:21 عصر
سلام
دوست عزيز علت اين موضوع Yes بودن خصوصيات Pop Up‌ و Modal فرم بطور همزمان هست ، اگر يكي از اين خصوصيتها رو به No تغيير بديد مشكلتون حل ميشه .

hoshy345
جمعه 24 آبان 1387, 19:23 عصر
با سلام
اینو ببین راحتره

m.alizadeh
جمعه 24 آبان 1387, 22:43 عصر
سلام
دوست عزیز جناب قربانی منظور از این کار، بزرگ نمودن فرم به صورت تمام صفحه می باشد و چنانچه خصوصیات Pop Up و Modal را به Yes و No تبدیل کنم این امر محقق نمی گردد و جناب hoshy345 گرامی نمونه ای که جنابعالی زحمت کشیدید یک مشکل کوچک دارد که کل برنامه را Minimize نمی کند. با تشکر

مهدی قربانی
شنبه 25 آبان 1387, 07:51 صبح
سلام
دوست گرامی شما خصوصیت Pop Up رو به Yes و خصوصیت Modal رو به No تنظیم کنید و در رخداد On Resize فرم هم کد زیر رو اضافه کنید

Private Sub Form_Resize()
DoCmd.Maximize
End Sub

کوروش بزرگ
دوشنبه 24 خرداد 1389, 19:36 عصر
سلام

باتشکر از دوستان عزیز من مراحل بالا را انجام دادم ولی یه مشکلی پیدا شده وقتی گزینه درخواست گزارش را انتخاب میکنم فرم گزارش در زیر فرم اصلی پنهان می شود لطفا" راهنمایی بفرمایید

hada22
دوشنبه 15 آذر 1389, 22:27 عصر
سلام دوستان.اگه بخواهیم فرم اول برنامه باز بمونه وخودبرنامه اکسس مینیمایزبشه(مثل صفحه اول برنامه حسابداری )باید چکارکرد؟
javad12345
دوشنبه 16 بهمن 1391, 12:29 عصر
با سلام دوست عزیز من هم مثل شما همین مشکی رو داشتم اما حلش کردم این کاری رو که میگم انجام بدی حله :

فرض کن یک دکمه ای رو گذاشتی که می خوای با کلیک روی اون گزارشت باز بشه

1- اول تو رویداد OnClick دکمه به بخش ساخت ماکرو ها برو
2- از لیست باز شونده گزینه OpenReports رو انتخاب کن
3-در پایین یک بخشی وجود داره
4- نمای View رو در حالت Print Previwe بزار
5- نمای ٌWindow Mode رو هم در حالت Dialog قرار بده
6- فرم رو اجرا کن
7- روی دکمه ای که داشتیم کلیک کن .

javad12345
دوشنبه 16 بهمن 1391, 12:31 عصر
سلام

باتشکر از دوستان عزیز من مراحل بالا را انجام دادم ولی یه مشکلی پیدا شده وقتی گزینه درخواست گزارش را انتخاب میکنم فرم گزارش در زیر فرم اصلی پنهان می شود لطفا" راهنمایی بفرمایید

با سلام دوست عزیز من هم مثل شما همین مشکی رو داشتم اما حلش کردم این کاری رو که میگم انجام بدی حله :

فرض کن یک دکمه ای رو گذاشتی که می خوای با کلیک روی اون گزارشت باز بشه

1- اول تو رویداد OnClick دکمه به بخش ساخت ماکرو ها برو
2- از لیست باز شونده گزینه OpenReports رو انتخاب کن
3-در پایین یک بخشی وجود داره
4- نمای View رو در حالت Print Previwe بزار
5- نمای ٌWindow Mode رو هم در حالت Dialog قرار بده
6- فرم رو اجرا کن
7- روی دکمه ای که داشتیم کلیک کن .