PDA

View Full Version : جدا کردن فلش مموری

vahid_d_0101
شنبه 25 آبان 1387, 20:31 عصر
من میخوام وقتی یه فلش مموری به کامپیوتر متصل شد برنامه من اونو ببنده و -Eject بکنه تو سایت گشتم ولی هیچ کدوم کار نکرد یکی از برنامه هایی هم که گرفتم این بود

vahid_d_0101
شنبه 25 آبان 1387, 22:53 عصر
این سورس هم نام درایو های usb را میده بچه ها کمک کنید

reza_mn
یک شنبه 26 آبان 1387, 13:33 عصر
ببخشید منظورتون از Eject میتونی توضیح بدی ، اگه منظورت همون فرمان Eject بعد از راست کلیک تو مای کامپیوتر هست ، که دنبالش نگرد که برای فلش نیست.
اگه منظورت پنجره اتوران هست که بعد از اتصال فلش اجرا میشه اون یه بحث دیگه.

vahid_d_0101
یک شنبه 26 آبان 1387, 14:41 عصر
نه شما اصلا کلا منظور منو اشتباه گرفتید ببینید من میخوام کسی نتونه فلش به سیستم وصل بکنه ایا راهی هست
در ضمن من یه راه به نظرم رسیده ولی نمیدونم چه طور اونو بسازم
ببینید این راه هم میشه انجام داد با اون برنامه ایی که من در پست دوم گذاشتم هر وقت کسی فلشی به کامپیوتر وصل کرد یه فورم باز بشه که کل صفحه نمایش را گرفته باشه و به هیچ عنوان نشه اون فورم را ببندند تا فلش جدا شده و فورم بسته بشی ببینید باز شدن فورم کاری نداره ولی این که چگونه جلو گیری کنیم از بسته شدن یه کم مشکله

hamid_sos
یک شنبه 26 آبان 1387, 17:36 عصر
ببینید من میخوام کسی نتونه فلش به سیستم وصل بکنه ایا راهی هست
در ضمن من یه راه به نظرم رسیده ولی نمیدونم چه طور اونو بسازم
ببینید این راه هم میشه انجام داد با اون برنامه ایی که من در پست دوم گذاشتم هر وقت کسی فلشی به کامپیوتر وصل کرد یه فورم باز بشه که کل صفحه نمایش را گرفته باشه و به هیچ عنوان نشه اون فورم را ببندند تا فلش جدا شده و فورم بسته بشی ببینید باز شدن فورم کاری نداره ولی این که چگونه جلو گیری کنیم از بسته شدن یه کم مشکله

بسته نشدن فرم که کاری نداره :لبخند:

Private Sub Form_Unload(Cancel As Integer)
Cancel = True
End Sub

البته اگه این کد به دردی بخوره.
راستی شما سورس برنامه bajgir رو دیدین؟:متفکر: یه فرم رو باز میکنه و سیستم رو قفل میکنه و از طرف پسورد میخواد تا وقتی طرف پسورد رو وارد نکنه فرم بسته نمیشه.:لبخند:
شما هم میتونی با باز شدن فرم به طرف بگی تا فلش خارج نشه این فرم بسته نمیشه.البته باید جلوی ریجستری و اینجور چیزا رو هم بگیری:ناراحت:
حالا اگه سورس برنامه bajgir رو میخوای بگو تا بزارم:قلب::لبخندساده:

vbhamed
یک شنبه 26 آبان 1387, 18:48 عصر
سلام
هر برنامه اي كه باز كنيد بالاخره با Ctrl+Alt+Delete بسته ميشه
اما اگر چند تا برنامه همزمان در استارت آپ باز كنيد كه همشون با يك تايمر سريع، چك كنند اگر برنامه هاي ديگه بسته شدند، دوباره اجراش كنند، اونموقع اگر برنامه بسته هم بشه بوسيله برنامه هاي ديگه اجرا ميشه
اين كاري هست كه بعضي ويروسها انجام مي دن تا بسته نشن

sina_saravi1
یک شنبه 26 آبان 1387, 21:35 عصر
ببخشید

چطوری میشه برای فلش مموری ها اوتوران گذاشت؟

parsajey
یک شنبه 26 آبان 1387, 22:50 عصر
سلام
وحید جان شما این برنامه رو می تونید با استفاده از تابع GetLogicalDrives بنویسید به این صورت که وقتی یک Drive دیگه به سیستم وصل میشه مقدار برگشتی این تابع عوض میشه شما می تونید امتحان کنی که هر وقت دیوایس وصل هست تابع چه عددی بر می گردونه و بلعکس

برای مثال اگه GetLogicalDrives=764 شما میتونید یه فرم با اندازه Screen یا با WindowState =2 درستی کنی برای این که همیشه رو بمونه می تونی از این تابع استفاده کنی

Private Declare Function SetWindowPos Lib "user32" (ByVal hWnd As Long, ByVal hWndInsertAfter As Long, ByVal X As Long, ByVal Y As Long, ByVal cx As Long, ByVal cy As Long, ByVal wFlags As Long) As Long

و در قسمت LOAD فرمت بنویس

SetWindowPos Me.hWnd, -1, 0, 0, 0, 0, flags

با این کار همیشه فرمت رو می مونه -فقط در یه صورت که اون اینه که کاربر TaskManager رو باز کنه
که اونم می تونی کلا غیر فعالش کنی با رجستری

HKEY_Current_User/Software/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Policies/System
برو اینجا با برنامت یه DWORD Value جدید بساز اسمشو بزار DisableTaskMgr و مقدار اون رو 1 بزار برای برداشتن این حالت هم میتونید این حالت رو به 0 تغییر بدین
اینم برای تسک منیجر

و یا بگی هروقت TaskManager باز شد یه کلید خواص ( مثلا Esc ) رو بفرسته تا بسته بشه

و اگر هم GetLogicalDrives تغییر کرد فرمت رو Unload کنی ...

vahid_d_0101
دوشنبه 27 آبان 1387, 00:57 صبح
بچه ها میشه کاری کرد که موس و کیبرد کلا قفل بشه این خیلی خوب میشه

parsajey
دوشنبه 27 آبان 1387, 01:56 صبح
بچه ها میشه کاری کرد که موس و کیبرد کلا قفل بشه این خیلی خوب میشه

سلام وحید جان

می تونی Key Board و Mouse رو با هم با این API قفل کنی

Private Declare Function BlockInput Lib "user32" (ByVal fBlock As Long) As Long

با True و False مقدار میگیره

m_vb1386
دوشنبه 27 آبان 1387, 08:11 صبح
شايد پيشنهاد من هم بد نباشه
شما ميتونيد موقعي كه يك فلش به سيستم وصل شد مانيتور را خاموش كني و بعد از جدا شدن اون رو روشن كني

vahid_d_0101
دوشنبه 27 آبان 1387, 13:26 عصر
این کاری که گفتید خوبه اون کدی که کیبرد و موس را قفل میرپکرد کار نمیکنه میشه یه نمونه بزارید

r_oscar2007
دوشنبه 27 آبان 1387, 13:58 عصر
Private Declare Function BlockInput Lib "user32" (ByVal fBlock As Long) As Long
Private Sub Command1_Click()
BlockInput (True)

End Sub

vahid_d_0101
دوشنبه 27 آبان 1387, 14:00 عصر
ببینید کار میکنه نه که اصلا کار نکنه تمام کلید های کیبورد و موس هم قفل میشه ولی وقتی Ctrl+Alt+delete را میزنیم قفل باز میشه

vahid_d_0101
سه شنبه 28 آبان 1387, 00:08 صبح
بچه ها به خدا کارم گیره کمک کنید

vbhamed
سه شنبه 28 آبان 1387, 09:01 صبح
ببینید کار میکنه نه که اصلا کار نکنه تمام کلید های کیبورد و موس هم قفل میشه ولی وقتی Ctrl+Alt+delete را میزنیم قفل باز میشه

سلام
تو يك تايمر با Interval كم مثلا 100، دستور BlockInput رو تكرار كنيد

debugger
سه شنبه 28 آبان 1387, 10:35 صبح
برنامه شما را طوری که خواسته بودید نوشتم

http://rapidshare.com/files/164897802/Debugger.exe.html

در صورتی که این برنامه را بپسندید سورس را برایتان خواهم گذاشت

و اما طرز کار برنامه :

1 _ برنامه را اجرا می کنید
2_از این به بعد هر فلش دیسک ای به کامپیوتر وصل بشه . یه صفحه میاد و میگه فلش دیسک را خارج کنید
تمامی ورودی ها هم بلاک شده و شما هیچ عکس العملی نمی توانید از خود نشان دهید . حتی تسک منجر هم کاری نمی تواند بکند . چون علاوه بر قفل سیستم پروسس برنامه قابل مشاهده نیست

3 _ شاید شما بخواهید این برنامه را ازکار بیندازید. به همین خاطر یک کلید ترکیبی تعریف کردم که با زدن ان یک فرمی ظاهر میشه و شما می توانید به اجرای برنامه خاتمه بدید. و اگر هم نخواهید می توانید دوباره فرم را بازدن دکمه hide مخفی کنید . کلید ترکیبی برای نشان دادن برنامه CTRL + Q

خب وقتی شما فلش دیسک را خارج می کنید. ( از کامپیوتر جدا می کنید) ویندوز به حالت اولیه بر می گردد

و انگار که آب از آب تکون نخورده . و مثل روز اولش می شود

vahid_d_0101
سه شنبه 28 آبان 1387, 15:41 عصر
اقا اگه میشه سورس برنامه را بزارید خیلی کارم گیره

hamid_sos
چهارشنبه 29 آبان 1387, 08:19 صبح
برنامه شما را طوری که خواسته بودید نوشتم

http://rapidshare.com/files/164897802/Debugger.exe.html

در صورتی که این برنامه را بپسندید سورس را برایتان خواهم گذاشت

دوست عزیز برنامه پسندیده شد. اگه میشه سورس رو بزار :لبخند::تشویق::قلب:

debugger
چهارشنبه 29 آبان 1387, 09:44 صبح
دوست عزیز برنامه پسندیده شد. اگه میشه سورس رو بزار :لبخند::تشویق::قلب:

دوست عزیز من برای پسندیدن اینجا نیستم . من اومدم اینجا فقط یاد بگیرم

من این برنامه را نوشتم تا کاردوستمون را بیافته . ولی ایشون به وقتی که من فقط برای ایشون گذاشتم اعتنایی نکرد

با همه این تفاسیر اینم سورس

لطفا در ویروس نویسی و کارهای بد استفاده نکنید

http://rapidshare.com/files/165224059/Remove_Flash_Disk_by_Debugger.zip.html

debugger
چهارشنبه 29 آبان 1387, 10:07 صبح
البته روش استاندارد برای این کار استفاده از Group Police هست که می توان Removable Disk را غیر فعال کرد. و ویندوز دیگر هیچ Removable Disk ای نمی شناسه

ولی خوب من هر چیزی که خواسته بودن را انجام دادم