PDA

View Full Version : كد فشار دادن يه دكمه براي ثبت اطلاعات

asman2008
یک شنبه 26 آبان 1387, 11:43 صبح
من يه برنامه در اكسس دارم كه در آن فرمي براي ورود اطلاعات درست كردم در حالت فعلي اطلاعات با رفتن به فيلد بعدي بطور اتوماتيك در جدول ذخيره ميشود اما مي خواهم با فشار دادن يه دكمه اطلاعات ثبت شود و به عبارت ديگر بعد از تأييد اطلاعات در جدول ذخيره شود
اگر ممكن است يك نمونه كار آمده برايم قرار بدهيد ـ متشكرم

مهدی قربانی
یک شنبه 26 آبان 1387, 12:13 عصر
سلام
دوست عزیز شما برای این منظور باید از حالت Unbound یعنی بدون اینکه جدولی به فرمتون متصل باشه دیتاها رو وارد و ذخیره کنید ، بنابراین با توجه به اینکه در زمینه موضوع Unbound مطالب و نمونه های زیادی قرار داده شده عبارت مذکور رو جستجو کنید .

mosaArabi
یک شنبه 26 آبان 1387, 13:29 عصر
دوست گرامي يك كليد رفرش بر روي فرمت درست كن
هم از طريق كوري ميتوني و هم از طريق كامند باتون(يك كامند باتون روي فرم بگذار / قسمت فرم / رفرش را انتخاب كن )

dadsara
یک شنبه 26 آبان 1387, 13:47 عصر
سلام
دوست عزیز اینهم یک نمونه مطابق آنچه خواسته بودی

rcpu2002
یک شنبه 24 آذر 1387, 15:16 عصر
با سلام مي تونيد براي Update و Delete هم كدهاي ركوردست را در قالب يك فايل به عنوان نمونه قرار دهيد
ممنون مي شم

mahdif123
دوشنبه 25 آذر 1387, 09:55 صبح
با سلام مي تونيد براي Update و Delete هم كدهاي ركوردست را در قالب يك فايل به عنوان نمونه قرار دهيد
ممنون مي شم

با سلام

دوست گرامي و عزيز اگر جستجو كني در اين زمينه برنامه ها و مطالب زياد و زيبايي پيدا
مي كني !

dadsara
دوشنبه 25 آذر 1387, 11:06 صبح
سلام
براي Update:
من فرم را بگونه اي تغيير دادم كه اگر ركوردي وجود دارد مقادير متناظر آن را نشان مي دهد و در اينصورت كليد ذخيره به عنوان اصلاح كار مي كند در غير اينصورت فيلد ID را به كاربر صفر نشان مي دهد و در انتها عمليات ذخيره ( ايجاد) انجام مي شود
در خصوص قسمت دوم جستجو كنيد حتما مطالب مفيدي يافت مي كنيد