PDA

View Full Version : طراحی یک وب کنفرانس

مهدی رحیم زاده
یک شنبه 26 آبان 1387, 22:24 عصر
سلام
باید یک سیستم وب کنفرانس طراحی کنم اما اصلا تو این زمینه کار نکردم . میشه منو راهنمایی کنید .
با جست و جو توی سایت هم زیاد چیزی گیرم نیومد .
ممنون

milade
دوشنبه 27 آبان 1387, 05:18 صبح
بیشتر و واضح تر توضیح بدید می خواید چی کار بکنید(اخه ما تا حالا چنین کاری نکردیم!)

مهدی رحیم زاده
دوشنبه 27 آبان 1387, 06:00 صبح
خوب سیستم وب کنفرانسه دیگه . یه چیزی شبیه به ویدئو کنفرانس اما تحت وب . یعنی باید این قابلیت رو ایجاد کنه که افراد بتونن از طریق وب (اینترنت) از هر نقطه جغرافیایی توی یک جلسه شرکت کنند و هم تصویر و هم صدای بقیه رو بشنون .

mskarimi
دوشنبه 27 آبان 1387, 13:51 عصر
اين سوال براي منم خيلي مهمه. دوستان اگه کسي اطلاعات داره بسيار ممنون مي‌شم.

مهدی رحیم زاده
دوشنبه 27 آبان 1387, 22:10 عصر
تا اونجایی که من میدونم تو ایران یه شرکت بیشتر نیست که میتونه براحتی صدا و تصویر را براحتی با سرعت Dialup در وب انتقال بده بیشتر برای کشورهای خارجی کار میکنه. اگه اطلاعات در اختیارم بزارن خیلی خوبه.فقط طول میکشه ,چون باید برم شرکت(کردستان),همشهری های من کارشون درسته......
نمی شه اینترنتی با اونا ارتباط برقرار کنید .
خیلی لازمش دارم و باید حتما طراحیش کنم . البته نه لزوما با DialUp سرعتم Dsl و سرعت نسبتا خوبه .
ممنون .

milade
سه شنبه 28 آبان 1387, 13:18 عصر
ماشالله به اونا!
ببین عزیز دل من فکر کنم با یه اکتیو ایکس مشکلت حل بشه

milade
سه شنبه 28 آبان 1387, 13:41 عصر
شرمنده که نظراتم مفته شما ببخشید استاد!
در کل چشم تا جایی که بتونم کمک می کنم
من که رفتم دنبالش
بای

milade
سه شنبه 28 آبان 1387, 14:07 عصر
چشم دیگه به شما نمی گم استاد ، استاد!
راستی استاد از کدوم روش استفاده نکنیم؟

bah_jaf
سه شنبه 28 آبان 1387, 14:56 عصر
آقا یکم بیایید تو موضوع. این یه چیز جالب هست.

milade
سه شنبه 28 آبان 1387, 15:10 عصر
اقا شما خدای وقت
اما نگفتید از کدوم روش استفاده نکنیم
فکر کنم داری اذیتمون می کنی
اگه نمی گید خودمون بریم دنبال بحث
من الان تا اینجا که بتونم فیلم رو ظبت کنم پیشرفت داشتم اما ارسال به یکی دیگه در ان واحد رو ...

raravaice
سه شنبه 28 آبان 1387, 16:44 عصر
این کار با استفاده از Flash با Action Script 3 سمت کلاینت و یک PBX با قابلیت پشتیبانی از Video به راحتی امکان پذیره.

موفق باشید

مهدی رحیم زاده
چهارشنبه 29 آبان 1387, 16:30 عصر
این کار با استفاده از Flash با Action Script 3 سمت کلاینت و یک PBX با قابلیت پشتیبانی از Video به راحتی امکان پذیره.

موفق باشید
میشه یکمی بیشتر توضیح بدین یا اگه نمونه برنامه یا مثالی دارید در اختیارمون بزارید
با تشکر
در ضمن دوستان عزیز لطف کنن و از ایجاد پستهای بیجا برای دعوا و ... جدا خود داری کنن . قوانین سایت !

raravaice
چهارشنبه 29 آبان 1387, 23:39 عصر
سمت کلاینت که تکلیفش مشخصه! یا باید با فلش و Action script 3 کار کنی یا جاوا که این روزها جلوه کمرنگ تری توی وب داره.

سمت سرور هم 2 راه داری.

1.flash communication server
که من تا حالا باهاش کار نکردم و اطلاع دقیقی از فنی اون ندارم

و دومین مورد همونطور که گفتم از یه SSW که قدرت پشتیبانی از ویدئو رو داره.
محبوب ترین این PBX ها که در حال حاضر از تمامیه فرمتهای تصویر و صدا و همچنین تمامیه پروتکل های VOIP پشتیبانی میکنه asterisk هست که شما علاوه بر تصویر میتونی صدا هم انتقال بدی با قابلیتهای تمامی ناپذیر که برای مورد شما میشه نقطه به نقطه بودن یا کنفرانس مسئله اشاره کرد!
flashphone.ru یک نمونه تلفن تصویری سمت کلاینت هست که میتونه به راحتی با Server Voip شما توسط پروتکل SIP ارتباط بر قرار کنه.
کار پیچیده ای هست ولی فوق العاده شیرین و پر هیجان.

موفق باشید

مهدی رحیم زاده
پنج شنبه 30 آبان 1387, 06:12 صبح
سمت کلاینت که تکلیفش مشخصه! یا باید با فلش و Action script 3 کار کنی یا جاوا که این روزها جلوه کمرنگ تری توی وب داره.

سمت سرور هم 2 راه داری.

1.flash communication server
که من تا حالا باهاش کار نکردم و اطلاع دقیقی از فنی اون ندارم

و دومین مورد همونطور که گفتم از یه SSW که قدرت پشتیبانی از ویدئو رو داره.
محبوب ترین این PBX ها که در حال حاضر از تمامیه فرمتهای تصویر و صدا و همچنین تمامیه پروتکل های VOIP پشتیبانی میکنه asterisk هست که شما علاوه بر تصویر میتونی صدا هم انتقال بدی با قابلیتهای تمامی ناپذیر که برای مورد شما میشه نقطه به نقطه بودن یا کنفرانس مسئله اشاره کرد!
flashphone.ru یک نمونه تلفن تصویری سمت کلاینت هست که میتونه به راحتی با Server Voip شما توسط پروتکل SIP ارتباط بر قرار کنه.
کار پیچیده ای هست ولی فوق العاده شیرین و پر هیجان.

موفق باشید
مقاله یا لینک برای توضیحات بیشتر نداری ؟
ممنون میشم.

raravaice
پنج شنبه 30 آبان 1387, 13:58 عصر
مقاله یا لینک برای توضیحات بیشتر نداری ؟

asterisk.org
adobe.com
flashphone.ru

موفق باشی

raravaice
شنبه 16 آذر 1387, 02:16 صبح
راه اندازی ویدئو کنفرانس مبتنی بر وب (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=134150)