PDA

View Full Version : انتخاب درس براي دانشجو

انگوران
دوشنبه 27 آبان 1387, 17:31 عصر
دوستان سلام _ در فايل ضميمه در فرم انتخاب واحد 4 دكمه قرار داره كه 2 تا از اونا درست كار ميكنن( كليد اول و چهارم ) از اساتيد تقاضا دارم در صورت امكان عمليات مربوطه به 2 كليد ديگه رو انجام بدن و براي استفاده بنده و ساير دوستان اينجا بذارن . با سپاس

dadsara
سه شنبه 28 آبان 1387, 12:45 عصر
دوستان سلام _ در فايل ضميمه در فرم انتخاب واحد 4 دكمه قرار داره كه 2 تا از اونا درست كار ميكنن( كليد اول و چهارم ) از اساتيد تقاضا دارم در صورت امكان عمليات مربوطه به 2 كليد ديگه رو انجام بدن و براي استفاده بنده و ساير دوستان اينجا بذارن . با سپاس
سلام
دوست عزیز من کلید سومی را برات انجام دادم و به همین روش می تونی کلید دوم را نیز درست کنی
درضمن بااجازه شما کدهای کلید اول و سوم را نیز یه یکم خلاصه کردم ، شما نیز می توانید با استفاده از RunSql و بدون نیاز به ذخیره کردن کوئری همین کار را انجام دهی
همچنین اگر می خواهی پیامهای لاتین نمایش داده نشود باید مطابق نمونه انجام دهی و اگر می خواهی در هنگام حذف به کاربر پیام بدهی در اول خط کد رخداد می توانی پیام خود را بصورت فارسی بنویسی

انگوران
سه شنبه 28 آبان 1387, 17:12 عصر
ضمن تشكر ايراد كوچيكي كه داره اينه كه اگه ركوردي انتخاب نشه باز هم يكي از ركوردها حذف ميشه ضمناً اگه زحمتي نيست كد مربوط به دكمه سوم رو هم بنويسيد اگه دو طرف ، ليست باكس باشه بهتره .

انگوران
شنبه 02 آذر 1387, 07:57 صبح
آنانكه خاك را به نظر كيميا كنند ...

dadsara
شنبه 02 آذر 1387, 09:26 صبح
سلام
کافی است زمانی که فرم لود می شود کلید مورد نظر(سوم یا هر کلید دیگر را ) را غیر فعال نمائید و بعد از کلیک برروی سابفرم و یا لیست باکس ابتدا کلید مورد نظر را فعال نموده سپس مابقی عملیات را انجام دهید
بدیهی است باید بعد از پایان عملیات مجددا کلید را غیر فعال نمائید

انگوران
شنبه 02 آذر 1387, 16:29 عصر
اين كه شد كلك رشتي !

انگوران
سه شنبه 05 آذر 1387, 07:56 صبح
... آيا بود كه گوشه چشمي به ما كنند .