PDA

View Full Version : سوال: آپلود

ahmadjoon
دوشنبه 27 آبان 1387, 19:28 عصر
سلام
من یه برنامه نویس مبتدی php هستم
برنامه ای رو نوشتم ولی توی آپلود اون مشکل پیدا کردم به خاطر اینکه من روی کامپیوتر خودم یعنی localhost کدها رو چک کردم یعنی برای وصل شدن به پایگاه و دستورات include از سرور localhost استفاده کردم
وقتی آپلود کردم باید چه جوری کدهامو تغییر بدم
لطف کنید به صورت کامل برام توضیح بدین یا منبع کاملی رو برام معرفی کنید
ممنون
:قلب:

yaqubian
دوشنبه 27 آبان 1387, 20:37 عصر
دوست عزیز
کدتون رو بذارید.(منظورم همون include تونه) تا بصورت تصویری بهتون نشون بدم که چه تنظیماتی رو روی هاست باید انجام بدین.
موفق باشید

ahmadjoon
سه شنبه 28 آبان 1387, 09:36 صبح
دوست عزیز
کدتون رو بذارید.(منظورم همون include تونه) تا بصورت تصویری بهتون نشون بدم که چه تنظیماتی رو روی هاست باید انجام بدین.
موفق باشید
include("C:\\xampp\htdocs\a.ini
()mysql_connect localhost,username,password
یه خورده بد شد ببخشید
a هم مثال نوشتم:قلب:

yaqubian
سه شنبه 28 آبان 1387, 11:31 صبح
دوست عزیز
شما وقتی که هاست می گیرین از طرف مدیریت هاست واستون یه ایمیل فرستاده می شه که تو اون شناسه و کلمه عبور جهت وارد شدن به قسمت cpanel سایت، هستش.
شناسه رو به خاطر داشته باشین تا در ادامه بگم. فرض کنید شناسه باشه ali123
فرض کنید اسم بانکتون هم روی لوکال باشه dbTest. زمانی که شما روی لوکال کار می کنین دو تا دستور mysql_connect و mysql_select_db بصورت زیر پر می شن یا یه چیزی شبیه این:

mysql_connect("localhost","root","");
و

mysql_select_db("dbTest");
اما وقتی روی وب می خواین بانک رو قرار بدین(شکل 1)
باید روی گزینه Mysql Databases کلیک کنین. در ادامه باید یه اسم واسه بانکتون انتخاب کنید(شکل 2)
جالبه که وقتی شما اسم بانکتون رو همون dbTest بذارین می بینید اون شناسه ای که برای ورود به cpanel داشتین رو خودشون با یه دونه underscore می ذاره سر اسم بانک شما. یعنی میشه: ali123_dbTest
در ادامه باید یه شناسه و کلمه عبور واسه بانکتون قرار بدین(شکل 3)
اونم همینطوریه: یعنی اگه شناسه رو بذارین root این شکلی می شه: ali123_root
کلمه عبور هم که تکلیفش معلومه.
بعدش باید شناسه ساخته شده رو به بانکتون اضافه کنید و کلیه مجوزها رو بهش بدین(شکل 4)
بعدهم اضافه کردن جداول هستش که میشه (شکل 5)
پس یادتون باشه که نام بانک، شناسه و کلمه عبوری که اینجا ساخته می شه رو باید تو فایل include تون قرار بدین.
موفق باشید