PDA

View Full Version : ارسال مقادیر به فرمی که با showmodal نشان داده میشود

NewLife2008
سه شنبه 28 آبان 1387, 19:23 عصر
با سلام
دوستان ، من میخوام مقادیری مثل مقدار یک ادیت و ... رو به فرمی دیگه بفرستم که فرم جدید باید توسط showmodal باز بشه.
اگه با دستور show مقادیرو بفرستم مشکلی نیست. اما خب در حالتیکه با showmodal فرم باز بشه نمیشه مقادیرو ارسال کرد.
لازمه که حتما فرم رو با showmodal باز کنم و ارسال مقادیر رو هم داشته باشم.
چه باید کرد؟

mossaferin
سه شنبه 28 آبان 1387, 21:17 عصر
سلام

اگه درست متوجه سوال شده باشم وقتی یه فرم رو به صورت مودال باز نمیکنی همزمان به فرمهای دیگه هم دسترسی داری و راحت متغیر هارو پاس می کنی ، ولی وقتی مودال باز میشه دیگه به فرمهای زیری دسترسی نداری

باید بگم خصوصیت فرمهای مودال همینه که دسترسی به فرم های قبلی رو محدود میکنه ، مگر اینکه با استفاده از تایمر یا یه پروسیجر تو فرم مبدا که از فرم مودال شده صداش می کنی کارت رو انجام بدی و متغیر ها رو بفرستی

البته اگه فکر میکنی که این جواب سوالت نبود، کمی بیشتر توضیح بده

موفق باشی

امید امرایی
سه شنبه 28 آبان 1387, 23:10 عصر
منظورتون از ارسال مقادیر واضح نیست
ShowModal فرمی که می خواید فراخوانی کنید رو overload کنید

ahmadr
سه شنبه 28 آبان 1387, 23:12 عصر
با سلام
دوستان ، من میخوام مقادیری مثل مقدار یک ادیت و ... رو به فرمی دیگه بفرستم که فرم جدید باید توسط showmodal باز بشه.
اگه با دستور show مقادیرو بفرستم مشکلی نیست. اما خب در حالتیکه با showmodal فرم باز بشه نمیشه مقادیرو ارسال کرد.
لازمه که حتما فرم رو با showmodal باز کنم و ارسال مقادیر رو هم داشته باشم.
چه باید کرد؟

لازم نیست مقادیر رو ارسال کنی ، فقط کافیه مقادیر را در فرم دوم از فرم قبلی بخونی

NewLife2008
چهارشنبه 29 آبان 1387, 12:38 عصر
دوستان عزیز ممنون . منظورم رو درست متوجه شدین.
ازجناب ahmadr هم تشکر میکنم . البته کاریکه میخوام انجام بدم کمی پیچیده تر از نمونه ای که گذاشتند هست اما با یه دستور if مشکل حل میشه.