PDA

View Full Version : گفتگو: اردوی علمی و تفریحی

janbozorgi
پنج شنبه 30 آبان 1387, 07:55 صبح
با سلام خدمت همه دوستان
یه پیشنهاد داشتم:
بد نیست اگه یه اردوی یکروزه (جمعه ای یا بکروز تعطیل) علمی و تفریحی داشته باشیم تا هم دوستان حضوری باهم آشنا بشن و هم گشایشی بشه برای ارتباطهای خارج از این محیط سیستماتیک.

yaqubian
پنج شنبه 30 آبان 1387, 08:17 صبح
دوست عزیز
من هم خیلی موافقم ولی به شرط اینکه همه یه جا باشیم. مثلا خود بنده مشهدم و فکر می کنم خیلی دیگه از دوستانم که می شناسمشون اهل جنوب کشور باشن! خب به نظر شما چطور می شه همه یه جا جمع بشن؟
موفق باشید

janbozorgi
پنج شنبه 30 آبان 1387, 08:59 صبح
با سلام
اجباری نیست همه یکجا باشیم بلکه چند شهر رو معین میکنیم و بعد هر دوستی اولا اگه تونست به او شهر بیاد و اگه کسی نتونست لااقل هم استانیها و همشهریها میتونن همو پیدا کنن

yaqubian
پنج شنبه 30 آبان 1387, 09:03 صبح
دوست عزیز
اگه دوستان افتخار بدن و اهل زیارت باشن پیشنهاد من مشهد! و حدودا یه ماه دیگه نمایشگاه کامپیوتر مشهد برگزار می شه! بهونه خوبیه واسه جمع شدن!
موفق باشید

deviant
پنج شنبه 30 آبان 1387, 09:06 صبح
:تشویق: آقا بسیار عالیه.
اگه برگزار بشه بنده حتما میام.

I,Nobody
پنج شنبه 30 آبان 1387, 12:20 عصر
پيشنهاد آقاي يعقوبيان خيلي خوب هست.
ميشه از بچه هاي انجمن هم كمك جمع كرد و يك غرفه گرفت. هركس هرچقدر تونست كمك كنه.(100 تا 3 تومن ميشه 300 تومن )
خيلي دوست دارم اميد متقي رو هم دعوت كنيم بياد.
اميدوارم خودم هم بتونم بيام

ravandi
پنج شنبه 30 آبان 1387, 17:39 عصر
سلام
خیلی خیلی خیلی باحاله.منم هستم.ولی اگر بشه که بچه بیشتر با هم باشن خیلی بهتر می شه.مثلا اگر می شد با یک جا هماهنگ می کرد برای اسکان بچه ها خیلی بهتر می شد البته اگر هزینه هاشم زیاد نشه....
به هر حال خیلی خیلی کار جالبیه و میتونه ادامه هم داشته باشه
مثلا هر بار یک شهر متفاوت.

shahriyar3
پنج شنبه 30 آبان 1387, 18:22 عصر
دوستان الان نمایش گاه الکامپ تو تهران داره شروع میشه
meeting اعضای برنامه نویس هم تو نمایش گاه روز 4 آذر
اعضای تالار php هم اگه میتونن بیان همین جا

yaqubian
جمعه 01 آذر 1387, 19:33 عصر
دوست عزیز shahriyar3
پیشنهادتون خوبه! ولی چون از قبل برنامه ریزی نکردیم من خودم شخصا نمی تونم بیام. واسه همین پیشنهاد می کنم یه تاریخی یا یه مناسبت خاصی رو پیشنهاد کنیم. مثل همون نمایشگاه کامپیوتر مشهد. هماهنگی های لازم رو واسه اسکان و بقیه مسائل رو اگه دوستان صلاح بدونن من خودم انجام می دم.
منتظر نظراتتون هستم.
موفق باشید

narsic
شنبه 02 آذر 1387, 13:23 عصر
خیلی عالیه اگه بشه فقط اگه برنامه ریزی یه جوری باشه که قرار در تهران بشه فک میکنم برای همه بهتر باشه چون حداقل فاصله برای همه ی دوستان تقسیم میشه .
البته اگه مشهدم باشه منم هستم خیلی هم موافقم

janbozorgi
یک شنبه 03 آذر 1387, 07:22 صبح
با سلام
فکر میکنم پیشنهاد دوست عزیز narsic بهتر باشه.
گو اینکه پیشنهاد بنده کلا روی آشنایی حداقلی دوستان همشهری یا هم استانی بود که بعدا میتوانست به آشنایی همه دوستان طی برنامه های بعدی کشیده بشه، که البته ظاهرا طرفدار نداشت.

ravandi
دوشنبه 04 آذر 1387, 19:59 عصر
سلام
من با شناخت بیشتر با هم استانی ها موافقم....میشه توی همین تایپیک مطرح کرد و همدیگر را بشناسیم و قرار بگذاریم...

برای شروع من ساکن کرمان هستم.

yaqubian
دوشنبه 04 آذر 1387, 21:22 عصر
دوستان عزیز
من هم اهل مشهدم.
موفق باشید

I,Nobody
سه شنبه 05 آذر 1387, 06:56 صبح
من هم فعلاً ساكن بندرعباسم

as13851365
سه شنبه 05 آذر 1387, 09:23 صبح
دوستان فکر کنم شما ها خیلی به هم نزدیگ هستید مگه نه ( مشهد و کرمان و بندرعباس )

ravandi
سه شنبه 05 آذر 1387, 09:33 صبح
سلام
آره تغریبا نزدیکن.اما با ختلافی در حدود 600تا 1000 کیلومتر...اگر بیایم ایران را 5 یا 6 بخش تقسیم کنیم و گروه های مختلف در هر جا در یک دوره زمانی با هم قرار بذارن به نظر خیلی خوب می شه....اما اگر بشه به دلایل خاصی کل انجمن جمع بشن یک جا خیلی بهتر می شه.مثل مشهد...
چطوره؟؟؟

zoghal
سه شنبه 05 آذر 1387, 10:26 صبح
من هم اهل همدان هستم

I,Nobody
سه شنبه 05 آذر 1387, 10:36 صبح
راستي يه چيزي بگم كه سوء تفاهم نشه و دوستان بعدي كه اين تاپيك رو ميخونن، دچار اشتباه نشن.
كساني كه در اين تاپيك معرفي مي كنن كه ساكن كجا هستند، به منزله اين هست كه آمادگي هماهنگي با دوستان نزديك محل زندگي خود جهت گردهمايي رو دارن.
مثلاً من آماده ام اگر كسي در اطراف شهر بندرعباس زندگي ميكنه، در پيغام خصوصي خودشو معرفي كنه تا بتونيم يه ملاقاتي با سايرين داشته باشيم

yaqubian
سه شنبه 05 آذر 1387, 11:56 صبح
دوست عزیز I,Nobody
من فکر می کنم اگه افراد خودشون رو معرفی هم بکنن و یه مختصری از فعالیت هاشون، مدرک تحصیلیشون و .... هم بگن بد نیست.
در ضمن فکر می کنم افرادی که تو این بخش فعالیت می کنن اونقدر سطح فکر بالایی دارن که انشاءاله براشون سوءتفاهم پیش نیاد.
موفق باشید

I,Nobody
سه شنبه 05 آذر 1387, 12:24 عصر
دوست عزیز I,Nobody
من فکر می کنم اگه افراد خودشون رو معرفی هم بکنن و یه مختصری از فعالیت هاشون، مدرک تحصیلیشون و .... هم بگن بد نیست.
در ضمن فکر می کنم افرادی که تو این بخش فعالیت می کنن اونقدر سطح فکر بالایی دارن که انشاءاله براشون سوءتفاهم پیش نیاد.
موفق باشید
من به هيچ وجه قصد توهين به سطح فكري كسي نداشتم.(چون يك همچين برداشتي رو پيش بيني كرده بودم، نوشتم : دوستان بعدي كه اين تاپيك رو ميخونن )
در مورد معرفي هم پيشنهاد جالبي بود. من از خودم شروع مي كنم
من ليسانس سخت افزار كامپيوتر هستم. از سال 82 PHP رو شروع كردم و از نيمه 83 كارهام حرفه اي تر شدن.
تا حالا بيشتر برنامه هاي سفارشي نوشتم و 2 ، 3 تا كار عمومي بيشتر ندارم.

as13851365
سه شنبه 05 آذر 1387, 12:38 عصر

آقا سعید اگه اینجوری باشه به نظر من یک تایپیک جدید ایجاد کنید تا هر شخص فقط در یک پست خودش و کارش رو .... معرفی کنه اینجوری بهتر نیست ؟

آره . اونهایی هم که سطح فکراشون پایین است در اوایل عضویت خودشان رو کاملا تابلو می کنند.

راستی بلخره مشخص نکردید کجا و کی و چگونه می خواهید جمع شید ؟

janbozorgi
چهارشنبه 06 آذر 1387, 05:58 صبح
با سلام
بنده اهل ازنای لرستان هستم و الان ساکن قم. نرم افزار خوندم و الان هم دانشجوی علوم حدیث هستم. و از حدود چهار ماه قبل هم php رو شروع کردم.
در مورد اردو هم در خدمت دوستان هستم و در مورد اینکه چطوری با بقیه ارتباط داشته باشیم همون پیامهای خصوصی بهتره و از ایجاد تاپیک جدید خودداری بشه بهتره چون شکل سایت رو از اون حالت آموزشی خودش در میاره.
با تشکر از همه

yaqubian
چهارشنبه 06 آذر 1387, 08:29 صبح
دوستان عزیز
من هم سعید یعقوبیان هستم. اهل مشهد. کارشناسی ارشد نرم افزار از دانشگاه فردوسی مشهد.
در حال حاضر در چند تا از دانشگاه های مشهد درس می دم و مدیر گروه هستم. یه شرکت کوچولو هم دارم.
خوشحالم که با بقیه دوستان در این بخش همکاری می کنم.

deviant
چهارشنبه 06 آذر 1387, 08:54 صبح
چاکر همگان.
حامد تربتیان هستم. ساکن مشهد. هنوز دارم درس میخونم (کامپیوتر - نرم افزار) تقریبا 3-4 سالی هست PHP کار می کنم. حدود 2 سال هم NET. کار کردم (همراه با PHP) :بامزه:
الان هم داریم با جناب یعقوبیان در یک سنگر فعالیت می کنیم.

zoghal
پنج شنبه 07 آذر 1387, 00:05 صبح
کوچیک همه

محمد صالح سوزنچی هستم، اهل و ساکن همدان ، فوق دیپلم کامپیوتر ، نرم افزار
در شرکت سایان رایان به عنوان برنامه نویس فعالیت میکنم در ضمینه تولید نرم افزار یکپارچه بیمارستانی به نام his
3 سال یکی از راهبران تیم موببل تایپ فارسی بودم، یک سالی هست php رو به صورت حرفه ای دنبال میکنم، و همینطور فرمورک jquery رو به صورت حرفه ای بلدم
و در حال حاضر هم دارم با دلفی . نت کنار میام

aligilani1986
پنج شنبه 07 آذر 1387, 16:51 عصر
سلام.
من علی گیلانی ، لیسانس نرم افزار هستم. از سال 84 php را بصورت مبتدی شروع کردم و از سال 85 کارام کمی حرفه ای تر شد. 6 ماه است که ای جکس رو هم شروع کردم.

vahid4134
پنج شنبه 07 آذر 1387, 21:15 عصر
واسه اول بار
وحید سهرابلو
اهل کجا نمی دونم بچگی کردستان الان هم اصفهان هم شیراز
کاردانی الکترونیک دانشجوی کارشناسی نرم افزار
دو سال هست PHP حرفه ای کار می کنم 1 سال هم لینوکس و مدیریت سرور . به هر دو علاقه زیادی دارم. الانم توسعه دهنده extjs .
ایده های بزرگ و دست نیافتنی هم خیلی دارم ولی نمی دونم چرا واسشون تلاش می کنم
کار اصلیم هم در شرکت servers24 واسه شرکتهای دیگه ای هم کار می کنم

ravandi
سه شنبه 12 آذر 1387, 13:27 عصر
سلام
امیر قطبی راوندی هستم.دانشجو سال آخر مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار از دانشگاه آزاد واحد بافت.5ماهی هست که PHP را شروع کردم.البته دوره مقدماتی CIW هم گذروندم(2 سال پیش).در حال حاضر هم نایب رئیس انجمن کامپیوتر دانشگاه هستم.

narsic
سه شنبه 12 آذر 1387, 19:32 عصر
با سلام
سجاد بهاروند (نارسیک) در حا حاضر اراک هستم .دانشجوی کامپیوتر ترم 3 کاردانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک .
مدت زمان کارم با php پنج ماه خیلی کمه :لبخند: اما به خاطر آشنایی که با خانواده C داشتم به سرعت پیشرفت کردم البته فک کنم . سه ماهه که Ajax و JQuery کار میکنم .
خوشحالم که در کنار بزرگان این پایگاه در حال خدمتم .
همین :لبخندساده:

narsic
سه شنبه 12 آذر 1387, 19:32 عصر
راستی بالاخره رادو چی شد اگه هست تا برنامه ریزی کنیم ؟؟؟

milade
سه شنبه 12 آذر 1387, 21:08 عصر
سلام
منم میلاد ابراهیمی پور سوم ریاضی و اهل فارس (پاسارگاد(سعادتشهر)) و مدت دو،سه ساله .net کار میکنم و الان هم asp.net کارمه البته 10 روزی هست php رو برای تحلیل کدها کار می کنم
البته کاری هم ندارم و دانش اموزم و برنامه نویسی رو در حد علاقه دنبال می کنم
(الان همه زدن زیر خنده اخه اینم شد مدرک؛:خجالت:)
به هر حال اگه منم راه بدید هستم!
موفق باشید

I,Nobody
چهارشنبه 13 آذر 1387, 07:43 صبح
الان همه زدن زیر خنده اخه اینم شد مدرک

عزيزم به مدرك و سن نيست كه!!
ارزش و اعتبار آدم ها به درك و شعور و استعداد و احترام به سايرين و عدم غرور و ... هست

rash44
شنبه 14 فروردین 1389, 11:23 صبح
سلام
سلام
سلام
سلام
سلام
سلام
سلام

امیـرحسین
شنبه 14 فروردین 1389, 23:48 عصر
اول اینکه من به شدت به جناب سهرابلوی عزیز ارادت دارم. خیلی خوشحال شدم دیدم اینجا هم فعال هستند. البته من به همه ارادت دارم.
دوم اینکه من یه سوال دارم. وقتی دور هم جمع شدیم (حالا هرجا) قراره چه کاری انجام بدیم؟ چاق سلامتی؟
سوم اینکه همه خودشون رو معرفی کردند. از آشنایی همه به شدت خوشبخت شدم.
منم امیرحسین حجتی پور هستم. تهران زندگی می کنم. دانشجوی سال آخر صنایع ام. کلا سه ساله که برنامه نویسی و طراحی وب رو جدی شروع کردم. توی شرکت ایوار خیلی پاره وقت کار می کنم.
هیچی رو کامل بلد نیستم. از اینجا خیلی خوشم میاد چون جو خوبی داره و آدم می تونه چیزای جدید یاد بگیره. تو بیشتر فرومها از این خبرا نیست.

موفق باشید