PDA

View Full Version : خروجی excell

a-azad
شنبه 02 آذر 1387, 13:44 عصر
سلام چطور می تونم تو گزارش گیریام formatr excellبیرون بدم.با fastreport کار می کنم

vcldeveloper
شنبه 02 آذر 1387, 15:16 عصر
از صفحه FastReport Exports در Components Pallet کامپوننت مربوط به خروجی Excel را روی فرم بیاندازید. در پنجره Preview با کلیک روی دکمه Export، گزینه مربوط به ارسال به Excel نمایش داده میشه.
بجای Preview می تونید از طریق کدنویسی هم گزارش را به Excel ارسال کنید، کدش در همین بخش موجود هست.

a-azad
شنبه 14 دی 1387, 10:50 صبح
سلام.
جناب آقای کشاورز.fastreportکه من نصب کردم صفحه FastReport Exportsداخلش نیست.
فکر کنم درست نصب نشده.چکارباید کنم.می توانم از طریق کدنویسی درستش کنم؟
ممنون

a-azad
یک شنبه 15 دی 1387, 10:58 صبح
سلام
چطور frxexportنصب کنم؟
ممنون

vcldeveloper
چهارشنبه 18 دی 1387, 02:31 صبح
سلام
چطور frxexportنصب کنم؟
ربطی به عنوان این تاپیک هم داره؟!

a-azad
چهارشنبه 18 دی 1387, 14:06 عصر
سلام.خیلی ربط داره.من می گم می خوام خروجی اکسل بگیرم باfast reportشما میگین برو توFastReport Exports آیتم مربوط به اکسل پیدا کن
من میگم FastReport Exports تو fastreportمن نیست
چطور می تونم نصبش کنم
پس لطفا جواب منو بدین
mer30

vcldeveloper
پنج شنبه 19 دی 1387, 04:03 صبح
من میگم FastReport Exports تو fastreportمن نیست
می بخشید، من فکر کردم میگید: چطور frxReport را نصب کنم!

از چه نسخه ایی از FastReport استفاده می کنید؟ تا جایی که من میدونم، نسخه های Professional و Client\Server بسته مربوط به Export را دارند. چگونه FastReport را نصب کردید؟ اگر خودتان یکی یکی بسته ها را نصب کردید، بررسی کنید که بسته مربوط به Exportها نصب شده باشه.

a-azad
شنبه 21 دی 1387, 08:44 صبح
سلام
pack frxexport پیداکردم.وقتی فایل dpkمربوطه را compile می کنم error می گیره که
frx.inc file not found
چیکار کنم؟

vcldeveloper
شنبه 21 دی 1387, 17:04 عصر
frx.inc file not found
بگردید ببینید آیا فایل frx.inc وجود داره یا نه، اگر داره، آیا در مسیر جستجوی دلفی هست یا نه.

a-azad
یک شنبه 22 دی 1387, 08:07 صبح
فایل frx.incپیدا کردم.یک فایل text؟؟//

vcldeveloper
یک شنبه 22 دی 1387, 17:53 عصر
فایل frx.incپیدا کردم.یک فایل text؟؟//
یک فایل با پسوند inc هست که محتویاتش متنی هست. این فایل باید در یکی از پوشه هایی که دلفی برای فایل ها جستجو میکنه وجود داشته باشه، تا اون پکیج کامپایل بشه.

a-azad
دوشنبه 07 بهمن 1387, 15:43 عصر
سلام
جناب آقای مهندس
وقتی خروجی اکسل ریپورتم بیرون می ده.تو اکسل بهم می رزه.
می شه خروجی تو فرمت اکسل ازقبل تعیین شده داد.یک فرمت مشخص.

vcldeveloper
دوشنبه 07 بهمن 1387, 18:51 عصر
برای خروجی اکسل باید دقت کنید که جداولی که در گزارش درست می کنید، اگر از تکرار باندهای داده ایجاد میشند، حتما فریم مربوط به کنترل ها دقیقا روی هم تنظیم شده باشند. مثلا در زوم 100 اگر شما دو متن را با فریم کنار هم قرار بدید، ظاهرا حاشیه های آنها دقیقا روی هم قرار گرفته، و موقع پرینت هم درست نمایش داده میشه، ولی وقتی روی همون گزارش زوم 500% می کنید، می بینید که حاشیه آنها دقیقا روی هم نیست. این ناهماهنگی ها برای اکسل که بیشتر سر و کارش با خانه های جدول هست، مشکل ایجاد میکنه.