PDA

View Full Version : سوال: لود نشدن مستر پیج در vs2008

akbaro
یک شنبه 03 آذر 1387, 08:20 صبح
سلام. من یک مشکلی دارم. پروژه ای که با vs2005 نوشته شده رو وقتی تو 2008 اجرا میکنم پیغام ارور برای مستر پیج میده میگه نمیتونه لود بشه. اشکال از چیه؟

amin_alexi
یک شنبه 03 آذر 1387, 08:29 صبح
سلام
میشه پیغام رو با متن English به طور کامل بزاری !

shahab_ksh
یک شنبه 03 آذر 1387, 10:27 صبح
اگه پیغام

Error: the page contains markup that is not valid when attached to master page

میاد این یه باگه از نسخه اولیه تا حالا برطرف نشده سه کار می تونید انجام بدید هر باز از منو View روی Reflesh کلیک کنید یا یک بار روی Source و یک بار روی Desgin کلیک کنید

و یا کد

StyleSheetTheme="Default"

رو از بالای صفحه پاک کنید بصورت دینامیک براش تعریف کنید

ennovation
دوشنبه 04 آذر 1387, 00:31 صبح
سلام
من هم همچین مشکلی داشتم و با پاک کردن تمامی فایلهای dll و اضافه کردن مجدد اونا به پروژه مشکلم حل شد . ظاهرا یکی از dll های بکار برده شده در 2008 مشکل داشت و با پاک کردن و الحاق مجدد درست شد .
حالا شاید مشکل شما هم اینطوری حل بشه :اشتباه:

akbaro
دوشنبه 04 آذر 1387, 03:22 صبح
عکس پیغامی که میده رو براتون گزاشتم.

alishirazi
دوشنبه 04 آذر 1387, 23:05 عصر
این error برای زمانی که شما path مستر پیج رو تو صفحه مربوطه درست نداده باشی به کد زیر دقت کن :

<%@ Page Language="C#" MasterPageFile="~/MasterPage1.master" AutoEventWireup="true" CodeFile="Default2.aspx.cs" Inherits="Default2" Title="Untitled Page" %>
ببین اگه من File، MasterPage1.master رو نداشته باشم یا اینکه Path اون رو اشتباه داده باشم این مشکل پیش میاد.

fozolefozola
پنج شنبه 30 مهر 1388, 13:20 عصر
سلام

منم همين مشكل و دارم و از هيچ كدوم از روشهاي كه گفته شده حل نشد

همون اروري رو كه دوستمون عكسش رو گذاشته دارم

در ضمن حتي وقتي من فقط يه صفحه جديد مي سازم و بهش يه مسترپيج نسبت مي دم هم اين ارور مياد

Saber_Fatholahi
پنج شنبه 30 مهر 1388, 14:59 عصر
دوست من این ارور از قاط زدن های ویژوال استودیو من هر وقت این مشکل واسم پیش نیاد اگه خطاش غیر منطقی باشه یعنی خطاهایی که دوستان گفتن نداشته باشه میروم توی سورس صفحه یه اینتر میزنم و به دیزاین صفحه میام درست میشه البته اینی که میگم تجربیه علمی نیست
شاید واسه شما کار نکنه
موفق باشین