PDA

View Full Version : من حرف آقا سعید رو قبول دارم

بمب منطقی
یک شنبه 05 مرداد 1382, 00:40 صبح
سلام و درود بر شما.... :)
من هم با شما موافق هستم و یک پیشنهاد کوچیک دارم البته نمیدونم تا چقدر مورد قبول برو بچه ها این بخش قرار میگیره :oops: پیشنهاد میکنم بچه ها برنامه هایی رو که نوشتند رو تو این بخش قرار بدن تا هم قوت قلب باشه و هم بچه ها بتونند از کار های همدیگه الهام بگیرنند البته نمیگم که حتما source برنامه هاشون رو اینجا قرار بدن (منظورم حق کپی رایت :wink: ) البته نباید فراموش کرد که هدف گرم و صمیمی این بخش چیه....

من این تاپیک را دوباره در اینجا تکرار میکنم(که ابتدا,درصفحه سوم بخش"لطفآ مطالعه بفرمائید: پیشنهاد برای بهتر شدن بخش vb" , این تاپیک را ایجاد کرده بودم :wink: ) تا دوستان بیشتری از آن مطلع شوند.
من با نظر آقا سعید موافقم و حتمآ اگر این طرح تصویب شد یک برنامه عالی(البته از نظر خودما :wink: ) و همچنین یه کمی حجیم رو در اختیار دوستای عزیز قرار میدم.
لطفآ اگه میشه روی این طرح خوب فکر کنید.
والا همیشه از این و اون میشنیدم که ما ایرانیا آدمهایی هستیم که همیشه می خوایم تنهایی کار کنیم و تو کار گروهی زیاد موفق نیستیم به طور مثال ما ایرانیها تو ورزش گروهی مثل فوتبال موفقیت کمی داریم و تو ورزشهای انفرادی مثل کشتی پیروزی های زیادی رو بدست آوردیم ولی من با وجوداینکه عضوی نو پا تو این سایت هستم,فهمیدم که "شنیدن کی بود مانند دیدن" .
همکاری توی این سایت واقعآ عالیه و من تونستم جواب خیلی از سوالهایی که چند ماه یا نمیدونم شایدم سال به دنبال جوابشون میگشتمو در عرض چند روز پیدا کنم .
منو ببخشید سرتونو درد آوردم. :wink:
هرکی با نظر آقا سعید موافقه دستشو بالا بگیره :Pشوخی کردم,اگه با این طرح موافق هستید تاپیکی رو بانام تازه ها یا هر نام دیگری که دوست دارید ایجاد کنیم و هرآنچه ازبرنامه,نرم افزار, مقاله,... رو که در اختیار داریم در آن تاپیک قرار دهیم. خود من هم تمام عزمم رو جزم میکنم تا در آن تاپیک حضور فعال داشته باشد .

به کوری چشم دشمنان برنامه نویسان خوب ایران بزرگ :D

قربون همتون

سعید قدیری مقدم
یک شنبه 05 مرداد 1382, 09:16 صبح
سلام :oops: بمب منطقی از اینکه نسبت به من لطف داری ممنون حالا که یکی پیدا شد و از پیشنهاد من خوشش اومد من هم ساکت نمیشینم شما به آدرس www.kimiyaco.net مراجعه کنید نرم افزار هایی که در بالای صفحه قرار دارند بجز یکی کار های خودمه :oops: و میتونید بصورت رایگان داونلود کنید البته نرم افزار های حرفه ای نیستن اما خوب :wink: خوشال میشه اگه مشکلاتشون به هم بگین :)
در مورد source نرم افزاری خودم قصد دارم تو همین سایتی که گفتم یک بخش قرار بدم و چیزایی رو که از دوستان و اساتید بزرگوار یاد گرفتم رو داخل او قرار بدم( البته با اجازه بزرگتر ها ) اما اگر شما به سایت www.iranvig.com سری بزنید چیز های جالبی رو میتونید پیدا کنید سایت فارسی با source های رایگان نرم افزار های رایگان برای داونلود و...

باز هم از همه دوستان ممنون

مهدی کرامتی
یک شنبه 05 مرداد 1382, 11:14 صبح
اگر میخواهید سورس کاراتون رو در اختیار دیگران قرار بدید یادتون نره بصورت کلی و بخش به بخش توضیحات و Document براش ارائه بدید.

بمب منطقی
دوشنبه 06 مرداد 1382, 00:22 صبح
با سلام خدمت آقا سعید . :P ببین هر جا تونستی این طرحو تبلیغ کن, خیلی چیز خوبیه اگر بقیه هم از اون پیروی کنن. من فعلا چیزی زیر پر و بالم نیست. فقط می تونم سایت زیر رو که البته به زبان انگلیسی, در اختیار بقیه قرار بدم. ولی ناگفته نمونه که من دارم رو یه نرم افزار باحال, که هم میشه اونو به زبان فارسی استفاده کرد و هم به زبان انگلیسی, کار میکنم , و بعد از تموم کردنش می خوام اونو تو مسابقه شرکت بدم و صد البته بعد از اون , اونو تو این سایت در اختیار همه برو بچه ها قرار میدم(اگر این طرح تصویب بشه :roll: ) .
راستی من نتونستم به این سایت برم . همش خطا میده. ( www.kimiyaco.net) :roll: :roll:
ولی اون سایت دومی رو که گفتی خیلی با حال بود , دستت درد نکنه.

داش یادم میرفت , اسم اون سایت اینه :
www.vbcode.com