PDA

View Full Version : سوال: پيام خطاي Server Application Unavailable

ISFAHAN
سه شنبه 05 آذر 1387, 19:33 عصر
من يك سايت با C# طراحي كردم و روي وب گذاشتم و سايت درست كار مي كنه ولي بعضي از مواقع با اين پبام خطا مواجه مي شم. چرا ؟ كسي مي دونه سايتي كه داره درست جواب مي ده و فقط داره يك سري اطلاعات نمايش ميده بعضي مواقع اين پيام رو مي ده ؟ با مسئول پشتيباني سرور صحبت كردم و اونها گفتند چند تا سايت شما فقط اين مشكل رو داره و سايت هاي دات نت بقيه چنين مشكلي نداره چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Server Application Unavailable

The web application you are attempting to access on this web server is currently unavailable. Please hit the "Refresh" button in your web browser to retry your request.
Administrator Note: An error message detailing the cause of this specific request failure can be found in the application event log of the web server. Please review this log entry to discover what caused this error to occur.

:متفکر::عصبانی++::عصبانی++:

ISFAHAN
چهارشنبه 06 آذر 1387, 10:55 صبح
من چي كار كنم ؟ يعني كسي تا به حال با اين مشكل روبرو نشده ؟

anubis_ir
چهارشنبه 06 آذر 1387, 11:24 صبح
مشكل هاست هست. مشكل شما نيست.
بهشون بگو برن event log ويندوز رو ببينند، توضيحات خطا در اونجا ثبت شده.

mehdi.mousavi
چهارشنبه 06 آذر 1387, 11:38 صبح
من يك سايت با C# طراحي كردم و روي وب گذاشتم و سايت درست كار مي كنه ولي بعضي از مواقع با اين پبام خطا مواجه مي شم. چرا ؟ كسي مي دونه سايتي كه داره درست جواب مي ده و فقط داره يك سري اطلاعات نمايش ميده بعضي مواقع اين پيام رو مي ده ؟ با مسئول پشتيباني سرور صحبت كردم و اونها گفتند چند تا سايت شما فقط اين مشكل رو داره و سايت هاي دات نت بقيه چنين مشكلي نداره چرا ؟؟؟؟؟
:متفکر::عصبانی++::عصبانی++:

سلام.
منم این مشکل رو داشتم و مدت زمان زیادی طول کشید تا جوابش رو پیدا کردم. البته این مساله دلائل فراوانی میتونه داشته باشه، اما در مورد من داستان از این قرار بودش:

من چند تا Web Application متفاوت روی Server داشتم، که یکی از اونها با .NET Framework 1.1 نوشته شده بود و مابقی .NET 2.0 بودن. WebApp نوشته شده در .NET 1.1 از همون Application Pool ای استفاده میکرد که WebApp نوشته شده در .NET 2.0. و این مساله باعث میشد تا IIS نتونه Assembly های متناسب با نسخه مورد نظر رو Load کنه، و در نتیجه اون پیام رو هر از گاهی میگرفتم.

برای حل مساله، Application Pool جدیدی برای WebApp نوشته شده در .NET 1.1 ساختم، و اونو به این WebApp اختصاص دادم. حالا هر کدوم از Application ها، از App Pool خودشون استفاده میکردن و دیگه این مشکل رخ ندادش.

ISFAHAN
چهارشنبه 06 آذر 1387, 15:38 عصر
اما من فقط از دات نت 2.0 در كدهام استفاده كردم!!! و اين راه كارها هيچ كدوم جواب سوال من نشدند !!!

anubis_ir
پنج شنبه 07 آذر 1387, 09:24 صبح
چه خطايي در event log ثبت شده؟

ahmadirad1365
شنبه 09 آذر 1387, 17:09 عصر
دوست من اگرسایت رو به درستی پاپلیش کردید و آپلود نمودید حتما مشکا از هاست است