PDA

View Full Version : راه اندازی فایل flash

XMEGAMAHDI
پنج شنبه 07 آذر 1387, 07:24 صبح
به نام خدا سلام دوستان امروز من یک سوال خیلی مهم دارم که اون رو خیلی جاها مطرح کردم واین که چطور میشه فایلهای فلش رو در برنامه vb.net به نمایش در آورد اون هم بدون هیچ کنترلی فقط میخواهم به صورت حلقه نمایش دهد (پشت سر هم) ولی من تا بحال جواب درست و حسابی در این مورد دریافت نکردم البته به احتمال زیاد اشکال از فهم من بوده چون من تا بحال برنامه نویس میکروکنترلر بودم اگر امکانش هست به من در سطح خودم در این مورد جواب بدید چون من مثل شما حرفه ای نیستم باز هم از شما دوستان خیرخواه و عزیزم به خاطر کمکهای پی درپیتان متشککرم خداحافظ.

mehran20_200
پنج شنبه 07 آذر 1387, 08:15 صبح
خوب شما از یک کنترل برای نمایش این فایل ها استفاده می کنی و آدرس فایل فلش را به کنترل می دی تا نمایشش بده.
دریافت نونه:http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=303929&postcount=35

فقط میخواهم به صورت حلقه نمایش دهد (پشت سر هم)
می شه یه توضیح بدید که دقیقا مشکل شما چیه؟

XMEGAMAHDI
پنج شنبه 07 آذر 1387, 09:07 صبح
به نام خدا سلام دوست عزیز متشککرم فقط یک مشکل اساسی است اون هم اینکه مثالی که شما معرفی کردی کار میکنه و اون برنامه کامپایل هم میشه ولی وقتی میخواهم dll ها رو به جعبه ابزار اضافه کنم تا در برنامه ها ی دیگر از اون استفاده کنم این اجازه رو نمیده ؟؟؟ کنترل رو به برنامه دیگر کپی هم کردم کپی نشد حالا میگید چطور این dll ها رو به vb.net معرفی بکنم ؟ اگر کمکم بکنید خیلی ممنون میشم چون خیلی وقت دنبال این مسئله ام خداحافظ.

shask00l
پنج شنبه 07 آذر 1387, 11:04 صبح
شما وقتی flash player رو نصب میکنید . این کنترل و فایلهای کرب.ط به اون هم توی کامپیوتر نصب میشه .

برای اینکه فیلم فلش به صورت حلقه نمایش داده بشه هم میتونید موقع طراحی فیلم به آخر فیلم یک action اضافه کنید که دوباره برگره به اول فیلم . اگر هم به سورس دسترسی ندارید باید با رویدادهای خود flash object توی vs این کار رو انجام بدید یعنی هروقت فیلم تموم شد دوباره فیلم رو load کنه .