PDA

View Full Version : سوال: دسترسي كابران و مشكل مستر پيج

abbasjafarnezhad
پنج شنبه 07 آذر 1387, 09:19 صبح
با سلام
مشكل من به اين صورت است كه من ابتدا از مستر پيج استفاده كردم و صفحه لوگين را به آن ارتباط دادم و برنامه را اجراء كردم و بون خطا اجراء شد وكليه تنظيمات صفحه را نيز لود كرد از نظر فرم صفحه سپس من از رول و سايت مپ اسفاده كردم و گروهاي كاري را جدا نمودم حال نيز برنامه run مي شود انگار از مستر پيج تبعيت نمي كند و صفحه سفيد همراه با كنترل ها لود ميشود و ديگر خبري از تصاوير و يا رنگ بندي در مستر پيج خبري نيست مشكل من كجاست لطفا راهنمايي نماييد
با تشكر:تشویق::تشویق:

sara_B
پنج شنبه 07 آذر 1387, 11:42 صبح
من خودم مشکل مشابه شما رو داشتم اما از روش زیر استفاده کردم:

چون Master Page شما در ریشه ی وب سایت قرار داره ، اما صفحات وب شما درون فولدر هاست ، به لحاظ آدرس دهی مشکل بوجود می آد و واسه همین عکس هایی که توی بگ گراند هستن ، نمایش داده نمیشه.
کافیه مستر پیج را پس از تکمیل طراحی اش ، کپی کنید توی تمام فولدر هایی که قصد دارید از اون مستر پیج استفاده کنید.
سپس به قسمت source مستر پیج برید و تمام قسمت هایی که background داشتید (عکس) ، به صورت مثال زیر ، از دو نقطه (../) در اول آدرس هر عکس استفاده کنید:

<td style="background-image: url(../images/BackGorund/picture.jpg); height: 92px">

یا یه مثال دیگه واسه بک گراند body:

<body background="../images/BackGorund/pic_pg.jpg" style="text-align: center">

همچنین نام مسترپیج تمام صفحاتو هم مثل زیر اصلاح کنید:
(فرض کنید یه فولدر به نام Student داریم و نام مستر پیج هم MasterPage.masterاست.)
یعنی این کارو انجام بدبد ßنام مسترپیج/نام فولدر/~ :

<%@ Page Language="C#" MasterPageFile="~/Student/MasterPage.master" AutoEventWireup="true" CodeFile="Default2.aspx.cs" Inherits="Student_Login" Title="Untitled Page" %>

و خلاصه اینکه مشکل آدرس دهی مستر پیج واسه صفحات داخل فولدرها، دردسر ساز شده:عصبانی++::لبخند:

web developer
پنج شنبه 07 آذر 1387, 19:00 عصر
سلام

اینکه مستر پیج رو تو همه فولدر ها کپی کنید کاره بیهودیه!
مستر پیج واسه اینه که شما یک فایل اصلی داشته باشید.

2 راه دارید:

اینکه از Runat=Server استفاده کنید و فایل هارو با /images/~ آدرس دهی کنید.

راه بهتر اینه که از CSS استفاده کنید و تمام استایل های مورد نیاز رو از اونجا لود کنید.

موفق باشید

sara_B
پنج شنبه 07 آذر 1387, 21:22 عصر
سلام
از راهنمایی ممنون
اگه ممکنه راه اول رو بیشتر توضیح بدید.
(با مثال باشه بهتره)
ممنون